Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-12-03 08:03:00

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

dostałam od niej namiary od P. Doroty,a potem przeczytałam opinie na portalu www.znanylekarz.pl. Jest tam m.in opinia od osoby, która wyleczyła się u niej z problemów bakteriologicznych. Czy ktoś z tego portalu ma opinię na jej temat?

Offline

 

#2 2009-12-03 22:12:15

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

moja córka siÄ™ leczy u prof. Dmoch  i jest bardzo zadowolona. Wizyta kosztuje 200zÅ‚ u niej w gabinecie prywatnym, przyjmuje również Klinice MAGODENT ul. Fieldorfa 40 również 200zÅ‚

Offline

 

#3 2009-12-04 09:09:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Fiu, fiu! A co jest w ramach tej wizyty? Bo ja płacę tu 80 zł (po południu jest 100) i mam USG w cenie, lekarza na zawołanie (mail, telefon kom., jakby coś się działo), darmowe nieograniczone konsultacje (jeśli coś jest nie tak), supersprzęt w gabinecie i wbudowany osobny pokoik do przebierania, z bidetem, podgrzewaną podłogą itp., powiadomienie, jeśli wyniki wyjdą nie tak i parę innych drobiazgów. A Magodent, jakkolwiek przychodnia miła, jakoś wyposażeniem mnie nie powalił (mówię o okulistyce, chociaż okulista świetny).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2009-12-04 20:39:23

dana2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 29

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Karolina bo Nas całkowicie załamiesz sad(((
Tu za 200 zÅ‚, masz gabinet w przerobionym garażu z poczekalniÄ… szeokoÅ›ci max metra ,stary fotel ala stół ze  skrawkiem ligniny smile, prawdziwÄ… PaniÄ… Profesor , opóżnienia i do 2 godzin. Gdy pracowaÅ‚a P. Profesor w szpitalu na pewno warto byÅ‚o siÄ™ u niej leczyć bo ma bardzo dobrÄ… opiniÄ™ wsród pacjentek jako chirurg, podobno bardzo dobra rÄ™ka ,a  leczenie sÅ‚yszaÅ‚am bardzo różne opinie smile

Offline

 

#5 2009-12-04 21:53:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

No, u mnie są opóźnienia, bo a) pomiędzy wizytami wchodzą pacjentki na darmowe konsultacje (podkreślam to z perwersyjną przyjemnością ;P), b) lekarz siedzi z Tobą tak długo, jak potrzebujesz (ja mniej niż 40 minut nie siedzę, ale my z panem doktorem oboje gaduły). Fotele z automatycznym podajnikiem ligninki, najlepszy sprzęt full wypas - wszystko wymieniane (za mojej kadencji, prawie 10 lat, co najmniej 2 razy), ale takie, co to śpiewają, tańczą i gotują smile. Narzędzia jednorazowe, cytologia robiona nowoczesną Bethesdą, a nie tym starym IV-stopniowym systemem, i wymazy oddawane do pracowni najlepszego profesora cytologa (fakt, cyto kosztuje dodatkowe 30 zł, ale warto). O takim bzdecie jak klimatyzacja, pojemniczki z płynem do dezynfekcji deski klozetowej, specjalne kosze (ze specjalnym podajnikiem) na podpaski, mydło automatyczne-bezdotykowe i (mnie nieco stresujący, bo ja nie lubię, jak sprzęt jest bardziej inteligentny ode mnie) automatyczny ręcznik - nie wspomnę.

Przy okazji - mam tu teraz świetną Poradnię Leczenia Bólu na NFZ - może się okazać, że taniej Wam wyjdzie skorzystać z jakiejś promocji na IC (ja kiedyś płaciłam za icka do Wawki w promocjach po 50 zł w jedną stronę) i przyjechać tu do gina i plb jednocześnie (na marginesie w plb jest neurolog, który SAM daje skierowania na rezonansy itp.).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2009-12-05 13:07:45

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Gdzie ta PLB Karolino? We Wrocławiu? Jeśli tak, to daj proszę namiar. smile

Offline

 

#7 2009-12-05 15:50:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

A w Zdrowej Kobiecie, dr Koralewicz. Bierz skierowanie do "Poradni Leczenia Bólu-Neurologicznej", to lekarz będzie miał większe pole manewru diagnostycznego.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2009-12-05 17:48:44

dana2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 29

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Tak naprawdę bardzo się cieszę ,że są takie przyjazne miejsca smile jest w ten sposób nadzieją ,że gdzie indziej prędzej czy póżniej będzie lepiej smile zdrowa konkurencja.

Niestety opóżnienia u P.Prof sÄ… wynikiem najczęściej jej koszmarnych spóżnieÅ„  ,a potem ekspres i bÅ‚yskawica , czasami dobra znajoma pacjentka zakotwiczy na godzinÄ™ albo i lepiej i wtedy już caÅ‚kowita porażka. Stres i bieganie P. Prof. po gabinecie nie każdemu odpowiada ,a każde dodatkowe pytanie pacjentki to już zżeracz cennego czasu.
Ja lubie na spokojnie , wolę czuć się dobrze zaopiekowana ,a przede wszystkim wiedzieć od strony merytorycznej na jakim jestem etapie i jakie są plany dotyczące mojego leczenia.

Offline

 

#9 2010-01-17 09:26:22

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

hej czy jeszcze jakieś opinie na temat tej Pani?poleciła mi ją P.Dorota ale widzę że strasznie dużo bierze a ja już po prostu wymiękam kasowo z tym całym leczenie jeszcze żeby jakiś efekt był tego wszystkiego to człowiek by nie żałował...

Offline

 

#10 2010-01-17 14:44:46

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

ja się leczę u prof również była amina i myślę że jest dobra ale bardzo droga więc bywam u niej sporadycznie

Offline

 

#11 2010-01-17 20:58:23

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

no drogo 200 zł sad a gdzie przyjmuje?? w kilku miejscach? wszędzie ta sama cena?

Offline

 

#12 2010-01-17 21:32:11

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

DWIEŚCIE złotych za wizytę? Wpędziłyście mnie w taki szok kulturowy, że wrzuciłam tę Panią w google (zaintrygowana cóż takiego ją różni od przeciętniaków za 50 zł) no i opinie wcale nie powaliły, ani w kontekście kompetencji ani podejścia do człowieka - widziałyście pewnie na "białej liście"?
Wybaczcie wtrÄ…cenie, ale lekarzom w W-wie siÄ™ naprawdÄ™ tu i tam przewraca... hmm

Offline

 

#13 2010-01-17 22:26:08

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

to jest prawda ale my musimy w tej rzeczywistości się odnajdywać.

Offline

 

#14 2010-01-18 09:14:37

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

no niestety sad Nawie masz rację mi się wydaje że prof to tak biorą... ja u Pani prof immunolog też buliłam 200 zł!! ale nie wiem czy warto było...

Offline

 

#15 2010-01-18 09:38:34

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Perkosia a gdzie ona przyjmuje, w kilku miejscach?

Offline

 

#16 2010-01-18 22:36:52

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

prof Dmoch przyjmuje w "Magodent" ul Fieldorfa 40 tel 22 879 92 09 lub u siebie w domu na ul Inowrocławska 27 i tu i tu wizyta kosztuje 200 zł

Offline

 

#17 2010-01-19 08:53:17

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Perkosia a leczysz się u niej na te sprawy pęcherzowe czy na coś innego, skoro sporadycznie? ja się zastanawiam czy byłaby to odpowiednia osoba do walki z moimi grzybami?

Offline

 

#18 2010-01-19 12:49:18

Amber
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Evi.wl a słyszałaś o lekarzu,
wklejam dane: Wiesław Kurach. Przyjmuje w Wawie przy ul. Polnej 14
wtorki, czwartki i piątki 13-19. Wizyta kosztuje 70 zł. tel. 22/6845070

Pytam bo podobno jest specjalistÄ…  od grzybów. Sama myÅ›lÄ™ siÄ™ do niego wybrać z zapaleniami bakteryjnymi bo znalazÅ‚am info, że stosuje szczepionkÄ™ Gynatren.

Offline

 

#19 2010-01-19 13:16:38

Amber
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Evi.wl  i jeszcze taki namiar grzybowy wpadÅ‚ mi w oko:
wklejam:
NAWRACAJĄCE GRZYBICE _ OSTATNIA DESKA RATUNKU: obiecany adres pracowni w Warszawie, która robi szczepionki na grzybicę i inne dolegliwości: PROF Wiesław Kurzątkowski, Samodzielna Pracownia Promieniowców i Grzybów Niedoskonałych, Państwowy Zakład Higieny, Warszawa ul. Chocimska 24 tel. 54 21 228. Niestey jest to droga zabawa, bo wizyta z wymazem kosztuje ok 70 złotych (trzeba ze sobą przynieść listę antymykotyków do tej pory stosowanych. Pracują od 9 do 16.

Offline

 

#20 2010-01-19 13:36:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

"Grzyby Niedoskonałe" - jak ślicznie smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#21 2010-01-19 20:16:00

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

no nie są doskonałe!! sad(
Amber słyszłam o dr Kurachu nawet u niego się leczyłam, usuwał mi nadżerkę, a skąd wiesz że on się leczeniem grzybów zajmuje i jest w tym specjalistą?? on jest bardzo pogodnym człowiekiem wspominam go dobrze. Na pierwsza wizyte trafiłam zamiast do niego to do lekarza, który razem z nim przyjmuje. Oszust i zboczenien jak dla mnie!! głaskał mnie po nogach!! myślałam, że się zapisuje do Kuracha a tu taka wtopa. U Kuracha były zawsze kolejki czekało się.

Offline

 

#22 2010-01-19 21:06:18

Amber
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

Czytam wszystko co może mi się przydać w leczeniu tego upierdliwego fecalisa.
I tak trafiłam na dziewczyny które polecały sobie tego lekarza, znalazłam wzmiankę, że ma on specjalizację cytologa, ginekologa, położnika i mikrobiologa. Ktoś wskazał go jako speca głównie od grzybów. I że to na te grzyby szczepi Gynatrenem.

Offline

 

#23 2010-01-19 22:12:49

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

mnie na fekalisa pomogła autoszczepionka od p Doroty, pozbyłam się go i z pochwy i pęcherza.
Do prof Dmoch trafiłam jako ostatnia deska ratunku z bakteriami z polecenia p Doroty. Bardzo mi pomogła w doborze globulek robionych i radziła żeby przy pierwszych pięciu globulkach najpierw porządnie wypłukać pochwę tantum rosa.
To było dla mnie najważniejsze reszta zeszła na plan dalszy jak wreszcie pozbędę się bakterii.

Offline

 

#24 2010-01-19 22:32:36

Amber
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

perkosia dla mnie to Twoje pierwsze zdanie brzmi jak muzyka i daje mi nadzieje, że jednak może się udać...

Offline

 

#25 2010-01-20 08:55:13

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ginekolog Warszawa prof.Ewa Dmoch-Gajzlerska: czy ktoś u niej był?

dzięki perkosia i amber! Perkosia czyli z tego wnioskuję, że rzeczywiście dobra lekarkę poleca P. Dorota. Też się własnie zastanawiam nad autoszczepionka ale na razie czekam na wynik. Wiem, że niektóre osoby z forum źle czuły się po tej autoszczepionce i dlatego mam obiekcję..

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson