Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2006-11-10 21:14:21

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Kącik zdołowanych

wiem ze nikt tego wszystkiego niewroci ale szansa na odbudowanie tego jest

Offline

 

#77 2006-11-10 21:24:05

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Wiem, ja w ogole przepraszam, jakos caly czas sie "trzymalam" ale ostatnio po prostu nie daje sobie rady, po prostu nie mam wsparcia i sie komu wygadac wiec pewnie to wychodze na taka lajze.

Offline

 

#78 2006-11-10 21:26:51

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

faktycznie ifea tez troche przezylas,nic do pozazdroszczenia,az zaluje,ze zadalem ci to pytanie.na szczescie sa ludzie,ktorzy rozumieja twoj bol i problemy tacy jak ja i napewno kazdy z tego forum.to nie do konca tak ze ja chodze caly czas z usmiechem na twarzy i sobie mówie ze jest super,poprostu staram sie wtopic w rzeczywistosc,bo w sumie nie widze wyjscia,bo jak czytalas to u mnie moglo byc duzo gorzej i jakos sobie z tym radze.napewno duzo pomoglo mi to ze wrocilem do pracy po wypadku,bo jest  mniej czasu na rozmyslanie co by bylo gdyby itp. jakbys moze miala ochote kiedys sie spotkac i pogadac,to ja chetnie,bo w sumie jeszcze nie rozmawialem po wypadku z osobami tzw"pecherzowiczami",a nieraz tak sobie mysle ze chyba bym chcial tak sobie pogawedzic i to z plciÄ… przeciwnÄ…,jak to wogole jest,ale to jest oczywiscie tylko moja propozycja.nie wiem czemu akurat ciebie o to zapytalem,ale jakos tak wyszlo.pozdrawiam.

Offline

 

#79 2006-11-10 22:08:42

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Kącik zdołowanych

ifea7
Dobrze powiedziane, czuję to samo, tyle zmarnowanego czasu, energii, takie przejścia, starczy , że se przypomnę cystoskopię, która bez wycinka okazala sie jałowa i daremna. A ja pamiętam jak się czułam w czasie tego badania, chce mi sie płakać normalnie, ten lekarz te lekarki, ale sie nie dziwie to ich codzienność, dla mnie to był koszmar. W końcu opowiedziałam o wszystkim mojemu chłopakowi i co i jestem sama, a mówił, że tak mnie kocha...

Offline

 

#80 2006-11-10 22:42:27

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Ja wiem ze to co przeszlam to w porownaniu z Twoim wypadkiem to moze nie jest wiele, zreszta tego sie chyba nie da porownywac. Ja wlasnie mam teraz dylemat, czy czekac az wyzdrowieje, czy podjac studia w tym roku? A moze wrocic jednak za granice, ale co jesli tam sie zacznie problem od nowa? Bilet do domu? Sama nie wiem, wolalabym by to bylo bardziej klarowne. Na razie nie jestem w stanie ani uczyc sie ani pracowac a to mnie najbardziej dobija, nie mowiac juz o byciu na utrzymaniu rodzicow. W ogole nikt z moich znajomych nie wie o moich problemach z pecherzem, mowie zawsze ze to zawile i ze z nerkami i ze piasek itp. po prostu sie wstydze... nie wiem czy nie bede zbytnio skrepowana i czy bede potrafila sie z kims spotkac by o tym rozmawiac, aczkolwiek moze by bylo warto sie przelamac. W ogole sa rzeczy o ktorych nie warto pisac na forum, a bardzo chetnie porozmawialabym z "pecherzowiczami" jak to okresliles, bo wlasciwie to jedyna okazja kiedy bede mogla powiedziec co czuje, i poczuc sie na chwile rozumiana wiec jesli bedziesz chcial lub ktokolwiek inny pogadac ze mna to moje podaje gg:437832.

Offline

 

#81 2006-11-10 22:48:14

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Fala a dostalas znieczulenie w czasie cystoskopi? Bo kiedys gdy slyszalam jak "zalatwili" pacjentke w czasie tego badania to wlosy mi stanely deba...

Mnie chyba bardziej od samego pecherza boli mnie uczucie osamotnienia i fakt, ze jestem po prostu ewidentnym przypadkiem zaniedbania i zaluje ze nie wiedzialam tego na poczatku co teraz wiem... ale przeciez to lekarze powinni pokierowac moim leczeniem, omineli akurat te zajecia? Kiedys slyszalam rozmowe studentow z medycyny... myslalam ze sie zalamie... Lekarzowi sie po prostu nie chcialo... a ja ponosze konsekwencje, a on? On ma sie dobrze, jego nie boli i nic z tego nie bedzie mial!

Offline

 

#82 2006-11-10 22:57:12

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Kącik zdołowanych

No nie miałam żadnego znieczulenia. I niestety doskonale rozumiem wszystko co piszesz, bo też czuję się jakbym byla efektem zaniedbania lekarzy.

Offline

 

#83 2006-11-10 23:03:48

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

A czy bylo w miare strerylnie, czy po prostu kazali Ci sie rozebrac, wskoczyc na fotel i "jazda", bo slyszalam ze takie przypadki tez byly? Nie jestem pewna ale uwazam, ze znieczulenie powinnas dostac...

Offline

 

#84 2006-11-10 23:10:22

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Moze kiedys zorganizujemy sobie zlot smile.

Offline

 

#85 2006-11-10 23:20:30

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

Dziewczyny, tu wszyscy są zaniedbani sad. Mnie 5 lat wmawiano, że sobie wmawiam (nawet kazano mi na koniec przebadać się psychiatrycznie "w warunkach oddziału szpitalnego", znaczy się - sześć tygodni obserwacji), a jak trafiłam do "mojego" profesora, to on aż ręce załamał. Chociaż badania nie były sterylne, jak piszecie - cystoskopia z biopsją, podczas które okazało się, że znieczulenie na mnie nie działa, więc szarpali mnie na żywca sad, potem leć do kibla, wyglądającego gorzej niż na dworcu, i wio do domu. A ja tydzień jeszcze później krwawiłam sad. Poza tym mnie przez rok leczono zdrowe nerki. I gdyby nie mój gin, którego do końca życia pod niebiosa będę wychwalać, nie wiem, jak by to się skończyło... Ifea, lekarze chyba hurtem na zajęciach podrobili sobie zaliczenia z kolokwium na ten temat hmm


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#86 2006-11-10 23:22:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

Aha, a cewnikować przy wlewkach musiałam się sama. Ma to plus: nikt mi na chama w cewce nie grzebie i podejrzewam, że umiem to robić lepiej i delikatniej niż niejeden lekarz. Teraz sama sobie wymyśliłam lek przeciwbólowy, lekarka mi tylko "ubrała" w receptę. I w ogóle jeszcze nauczę się cesarki i by-passów i będę samowystarczalna hmm


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#87 2006-11-10 23:45:23

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Redakcja sad.
W ogole zastanawiam sie czy jak bylam w Warszawie na Inzynierkiej to czy Cie nie widzialam, byla tam jedna osoba ktora mowila ze znieczulenie na nia nie dzialalo i pobrali go "na zywca", bylas tam moze jakos w sierpniu?

Offline

 

#88 2006-11-10 23:51:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

Ano byłam smile. No tak, ja to zawsze narobię hałasu wink


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#89 2006-11-10 23:53:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

PS. Mały offtop, ale zapytam: na innych forach loguję się jako nomina, tu już raz był problem, jak do mnie mówić - "po służbówce", redakcja, czy po imieniu. Jeśli tak Wam wygodniej, mogę zmienić sobie nick na nominę, a redakcja będzie rangą, żeby było wiadomo, kto tu rządzi ;P. Czekam na opinie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#90 2006-11-10 23:54:38

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Kącik zdołowanych

ja mysle Karolino ze imie masz ladne wiec...

Offline

 

#91 2006-11-10 23:55:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

dzięki smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#92 2006-11-10 23:58:34

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Nie jestes blondynka i nie rozmawialas przypadkiem z taka dziewczyna z czarnymi wlosami?smile

Offline

 

#93 2006-11-11 10:24:23

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Kącik zdołowanych

Sterylnie to może i było nie wiem, w końcu to szpital był...Ale mi dano tylko jakis zastrzyk, nikt mi powiedział co to, kazano przejść się do toalety( z ta dworcowością to fakt:) , rozebrać do pasa i "pojechali". Najgorsze , że oprócz lekarza były tam jeszcze 3 lekarki ( 2 tylko siedziały sobie), a co najgorsze wciąż gadały o duperelach, rolkach dla dziecka itd. A jak się skręcałam z bólu to się dziwli, czemu mnie tak boli, że jakaś niezwykła jestem. Co za wspomnienia, ja cię kręcę, dla mnie to była trauma.

Offline

 

#94 2006-11-11 12:02:17

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

Ja nawet zastrzyku nie miałam, tylko wlewkę z xylocainy do pęcherza, która nie zadziałała. Trauma, to fakt, a że trzeba było sprawdzić pojemność pęcherza, to nikt nie proponował ogólnego.
Ifea, jestem blondynką i rozmawiałam z taką dziewczyną, którą przy okazji namawiam do zarejestrowania się na forum smile. Ale, nie gniewaj się, nie kojarzę Cię smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#95 2006-11-11 12:47:23

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Hah, no prosze jaki przypadek, ten swiat jest jednak maly smile. Ja weszlam tylko po odbior autoszczepionki, uslyszalam wasza rozmowe i zastanawialam sie czy sie nie wlaczyc, ale nie wiedzialam czy wypada, wiec zrezygnowalam. W sumie ja tez bym Cie nie poznala bo nie widzialam nawet Twojej twarzy, tylko uslyszalam wlasnie jak z nia rozmawialas ze "na zywca" wlasnie smile. I zarejestrowala sie na forum? smile

Offline

 

#96 2006-11-11 12:49:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Kącik zdołowanych

Bo to była i jest niezła trauma! Na żywca rwać coś, co jest zniszczone, zaognione, to można zwariować z bólu. Nie zarejestrowała się, niestety, ale mam nadzieję, że to czyta i się zdecyduje smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#97 2006-11-11 13:18:54

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Chcialam sie zapytac czy ktos oprocz scania420 jest w stanie pracowac lub uczyc sie?

Offline

 

#98 2006-11-11 13:43:30

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

ifea a ty nie podalas czasem za krotkiego nr gg

Offline

 

#99 2006-11-11 13:49:26

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

a tak po za tym,to o moim problemie wiedza przyjaciele,ale naprawde bardzo zaufani,choc nie wszyscy w drobnych szczegolach,bo wiadomo nie lubie za bardzo o tym rozmawiac,ale o tym doskonale wiedza i to mi ulatwia przebywanie w towarzystwie,bo juz nic nie musze im tlumaczyc,bo wiadomo ze jak wszystkich sie zachce siusiu to ja zawsze mam pierwszenstwo lazienki i czesto z tego powodu jest wiele smiechu,ale mi to nie przeszkadza.

Offline

 

#100 2006-11-11 14:07:38

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Kącik zdołowanych

Nie, scania420, moj numer gg jest prawidlowy, jest taki krotki, mam Internet od dawna po prostu. Ja jeszcze nie potrafie sie z tego smiac a boje sie tez spojrzen...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson