Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-12-15 19:40:32

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Witam serdecznie

od miesiąca walczę z ciągłym parciem na pęcherz...

Wszystko zaczęło się od stosunku z nowym partnerem - wprawdzie w prezerwatywie, ale teraz już sama nie wiem czy to ma znaczenie:( początkowo przez tydzień chodziłam częściej do toalety, ale nie sprawiało mi to problemu. Po tygodniu niestety - prawie miesiąc temu - doszło uczucie ciągłego parcia na pęcherz. Uczucie to jest ciągłe i nie ustępuje nawet na chwilę.

Zrobiłam od razu - jeszcze zanim pojawiło się uczucie ciągłego parcia - badanie moczu, wyszły nieliczne bakterie, pasma śluzu, białko 40mg/dL, ale bez podwyższonych leukocytów. Urolog, o którego byłam prywatnie, stwierdził że to nie jest zapalenie, skoro nie ma leukocytów podwyższonych, i przepisał mi clotrimazol... Oprócz tego brałam furaginum i palin, ale nic nie pomogło. Kiedy pojawiło się uczucie ciągłego parcia na mocz, zrobiłam ponowne badanie moczu, ponownie wyszło białko podwyższone i liczne bakterie. Inny lekarz - tym razem internista - także stwierdził, że skoro nie ma leukocytów podwyższonych, to to nie jest zapalenie.

Wybrałam się do innego urologa, ten z kolei stwierdził że to może mimo wszystko być zapalenie i przepisał mi w ciemno bez posiewu Unidox Solutab i Macmiror. Brałam to przez 5 dni ale nic nie pomogło. W kolejnym badaniu moczu nie wyszło już ani podwyższone białko, ani bakterie, ale przypuszczam, że to przez te lekarstwa, bo badanie było robione parę dni po odstawieniu ich.

Wybrałam się do kolejnego urologa, i chyba trafiłam w końcu na kogoś kompetentnego. Ponieważ w kolejnym badaniu moczu ponownie wyszło podwyższone białko (34 mg/dL) oraz obfita flora bakteryjna, pan doktor stwierdził że to może być zapalenie pęcherza, mimo że nie ma podwyższonych leukocytów. Skierowało mnie na posiew, wyniki są jutro. Jeśli nic nie wykaże, najprawdopodobniej będę mieć robioną cystoskopię.

Ale jest jeszcze kilka rzeczy: nic mnie nie boli ani nie piecze, problemem jest "tylko" to ciągłe parcie. Czy zapalenie pęcherza mogłoby się tylko tak objawiać? bez bólu? Ponadto wczoraj miałam wykonywane badanie usg - mocz nie zalega mi w pęcherzu (mimo że po oddaniu moczu mam uczucie nie do końca opróżnionego pęcherza), a w nerkach pan doktor stwierdził piasek i powiedział że to ciągłe parcie może być właśnie od schodzacego piasku. Ale też nie jestem pewna, bo czy przy tym nie powinno boleć i piec?

Wiem, że można zasugerować, że mam pęcherz nadreaktywny, ale wątpię... Nie mam nagłych parć, nie mam nietrzymania moczu, mogę wytrzymać nawet kilak godzin, tylko ciągle odczuwam parcie...

Co mi jest...? Czy mam w ogóle szanse się z tego wyleczyć? Przyznam że czytając niektóre wątki jestem przerażona że nigdy mi to nie minie...sad

Dziękuje z góry za wszelkie rady

Offline

 

#2 2009-12-15 22:21:55

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Zobaczysz co wyjdzie Tobie w posiewie,jeśli jakaś bakteria to powinnaś się leczyć wg antybiogramu jeśli antybiotyki nie będą działać proponuję przeczytanie mojego wątku. Ja przy zakażeniu miałam z początku ból i kłucie pod koniec mikcji,później pozostało mi parcie w cewce moczowej i niekiedy nawroty zakażenia,ponad rok łażenia po różnych lekarzach,mnóstwo różnych leków,wczoraj ze szpitala wyszłam z inną diagnozą niż zapalenie pęcherza a mianowicie stwierdzenie że być może mam uszkodzone nerwy i śluzówkę przez właśnie przewlekły stan zapalny,wybieram się na urodynamikę jak też dostałam leki psychotropowe,zobaczymy jak przebiegnie leczenie,
pozdrawiam i życzę szybkiej diagnozy.

Offline

 

#3 2009-12-15 22:43:38

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

BraÅ‚aÅ› Unidox przez 5 dni to trochÄ™ za krótko.  Podwyższone biaÅ‚ko wskazuje na problemy z nerkami.  Ciesz siÄ™ że ciebie nie boli bo z bólami to jest jeszcze trudniej wytrzymać.

Offline

 

#4 2009-12-16 10:11:45

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Mogło też dojść do urazu mechanicznego podczas stosunku, a bakterie to sprawa drugorzędowa i to wcale nie one muszą być przyczyną, a gdzie dokładnie czujesz te parcia? czy nasilają się one po spożyciu określonych potraw?typu kwaśne rzeczy,ostre rzeczy,jogurty,kefiry,maślanki?ja również moją chorobę przeżywam większości bez bólu i pieczenia. Napisz czy bierzesz jakieś specyfiki typu żurawina, czy tez może urosept,urinal itd.

Offline

 

#5 2009-12-16 10:17:44

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Dodam jeszcze że branie antybitoyku 5 dni to mizerne rozwiązanie,kuracja taka musi yrwać o wiele dłużej ale tylko i wyłącznie wg antybiogramu a Tobie jak niestety wielu ttutaj forumowiczom wciskali antybiotyki bez rozpoznania jaka to bakteria. Poza tym skoro w moczu już chyba 3 razy miałaś ze są bakterie lekarz od razu powinien zalecić posiew. Co do pisaku w nerkach to nie można wykluczyć że na pewno go nie masz i że na pewno on ne jest sprawcą, fakt faktem powinny na to wskazywać wyniki badań,lub często jak określają to osoby które cierpią z powodu obecności piasku silne pieczenia,ale i także właśnie parcie na mocz, ale żeby wykryć piasek należałoby wykonać urografię. To jest tylko moje zdanie na ten temat smile

Offline

 

#6 2009-12-16 13:20:46

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Posiew nic nie wykazał, tak jak się tego spodziewałam:( pan doktor bardzo miły, ale chyba trochę nie kumaty. Bo na moje pytanie czy może powinnam zrobić badanie w kierunku chlamydii itp. to powiedział że wyszłoby to w posiewie. Ale z tego co się orientuję to one są do wykrycia jedynie w wymazie z cewki albo w badaniu krwi! Jutro mam mieć robioną cystoskopię, ale pan doktor powiedział, że jeśli nic nie wykaże, to wyśle mnie do kliniki urologicznej w Krakowie (jestem z Oświęcimia), bo już nie ma pomysłów jakby mi pomóc. Szczerze mówiąc załamałam się trochę. Zwłaszcza że na moje pytanie czy może być tak że mi to nigdy nie przejdzie, powiedział że nie umie mi odpowiedziećsad

A parcia mam cały czas, bez względu na to co zjem, czuję cały czas jakbym miała kamień w pęcherzu..

Co teraz zrobić? może powtórzyć posiew?

Z góry dziękuję za pomoc

Offline

 

#7 2009-12-16 13:24:49

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Zapomniałam:)

biorę tabletki żurawinowe (jakieś 2 tygodnie) i piję sok z żurawiny, ale od 2 dni. Poprawy nie widzę. Coraz więcej osób zaczyna mi mówić, że to mam na tle nerwowym i sama chyba zaczynam w to wierzyćsad

a jeśli to byłby uraz mechaniczny po stosunku, to czy to byłoby widoczne na cystoskopii? Bo miałam takie podejrzenia przez ginekologa, ale usg ginekologiczne nic nie wykazało.. Dodam, że zwykłe badanie poglądowe też w porządku. Może zrobić wymaz z pochwy, szyjki macicy i cewki?
Czy taki uraz mechaniczny jest do wyleczenia?

Czy w ogóle mam szansę na wyleczenie? Czy po prostu muszę nauczyć się z tym żyć..?

Offline

 

#8 2009-12-16 13:48:28

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Wydaje mi się, że jeśli to byłby mechaniczny uraz po stosunku to on by doprowadził do zakażenia a skoro posiew jest czysty to bym to wykluczyła. Szczególnie, że seks był w prezerwatywie.
Żurawina zapobiega zakażeniom więc łykanie jej na pewno Ci nie zaszkodzi (o ile nie masz uszkodzonych śluzówek), ale też nie ma na co pomóc skoro nie ma bakterii.
Na pewno nie wmawiaj sobie, że tak już pozostanie i na ile potrafisz - odrywaj od tego myśli (dobrze wiem, że łatwo powiedzieć, trudniej wykonać). Rób wszystkie badania jakie Ci zalecają, w końcu się okaże co to. Badania na chlamydię, ureaplazmę i mykoplazmę to niegłupi pomysł, tylko czy leukocyty mogłyby być w normie przy takiej infekcji?
Próbowałaś No-Spy? Zwłaszcza Forte. Jeśli to są w jakiś sposób napięte mięśnie gładkie to powinna pomóc na parcie, ale to tylko działanie doraźne.

Offline

 

#9 2009-12-16 14:13:45

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Próbowałam nospy i spasmoliny, nic pomogło, nawet na chwilę. Naprawdę zaczynam wysiadać psychicznie - mam tak od miesiąca i ani chwili przerwy:(

Czy w przypadku zmian zapalnych lub uszkodzenia śluzówki byłoby to widoczne na cystoskopii?

Offline

 

#10 2009-12-16 14:36:48

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

ja miewam takie włąśnie ciągłe uczucie parcia, jakby cos tam zalegało, jakas kropelka, to tak drażni jakoś, niby skurcz, trudno opisac. na szczęście zrobili mi urodynamikę i wyszło mi rozkojarzenie zwieracz-wypieracz ( a inny lekarz stwierdził pecherz nadreaktywny) , dostałam leki i jest dużó lepiej, oczywiscie musze uwazac na jedzenie, bo bardzo mi podraznia śluzówkę, leki tak samo. mnie w cystoskopii widac było podrażnioną śłuzówkę-tak lekarz powiedział.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#11 2009-12-16 15:11:56

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Do Monki:

a jak się zaczęły te objawy? nagle? z dnia na dzień? to uczucie parcia miałaś cały czas? czy była chociaż chwile przerwy? Urolog powiedział właśnie że jeśli cystoskopia nic nie wykaże to zaleci badanie urodynamiczne, ale to już w klinice w Krakowie, czyli nie wiadomo ile będę musiała czekać, chyba że poszukam prywatnie.

Ile u Ciebie trwało zanim została postawiona diagnoza? jakie bierzesz leki? Bo znajomy lekarz - wprawdzie internista - przepisał mi uroflow, potem driptane, potem vesicare, ale nic nie pomogło. Może też dlatego że każdy brałam po kilka dni tylko. Ale po każdym też niezbyt dobrze się czułam ze strony pęcherza - miałam wrażenie że dużo moczu mi zalega i jakby trudniej go oddawałam...

Offline

 

#12 2009-12-16 15:56:43

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

A czy w takim razie w mojej sytuacji powinnam powtórzyć posiew moczu? Bo ten który robiłam, robiony był w laboratorium szpitalnym, mocz oddałam w piątek, wynik był już wczoraj, coś mi się to szybko wydaje... Wynik był ujemny, ale z adnotacją, że mieszana flora bakteryjna (podano nazwy 2 bakterii - bez ilości, ale wynik został w poradni urologicznej w szpitalu) wskazuje na zanieczyszczenie moczu pochodzące z cewki moczowej lub przewodu pokarmowego...

Coś mi się wydaje, że jednak powinnam powtórzyć posiew, zwłaszcza że w badaniu ogólnym 3 razy wyszły mi bakterie, no i mam białko w moczu - czy to wskazywałoby jedynie na problemy z nerkami, czy przy zapaleniu pęcherza białko też może być podwyższone? A jeśli to nerki, to co oprócz piasku mogłoby dawać takie objawy? może wybrać się też do nefrologa?

Myślę jednak, że nie ma co tracić czasu i pieniędzy na robienie posiewu w innych laboratoriach w okolicy, więc zastanawiam się nad wysłaniem moczu do badania do polecanego laboratorium w Warszawie. Tylko mam pytanie - jak to wtedy wygląda? Mieszkam dość daleko od Warszawy, więc nie mogę pojechać..

Offline

 

#13 2009-12-16 17:57:26

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

w czerwcu sie zaczęło a moze i wczesniej, coraz częściej chodziłam do toalety, potem to nawet co 15min, myslałam, ze to zapalenie, dostałam antybiotyk, ale nie pomógł potem od urologa dostałam vesicare i od mca biorę omnic ocas. tez mialam takie uczucie zalegania.poczytaj w moim wątku, tam wszystko jest opisane szerzej.vesicare po 4 dniach zadziałał u mnie, omnic po jakichś 2. pozdrawiam


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#14 2009-12-16 18:13:19

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

A to uczucie zalegania zostało czy minęło? Może a szybko zrezygnowałam z tych leków...

Offline

 

#15 2009-12-16 20:08:18

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

może miÄ™dzy innymi zrób posiew z pochwy.  MiaÅ‚am ostatnio tak duże parcie, bóle, pieczenie cewki i gÅ‚owÄ™ bym daÅ‚a że to pÄ™cherz ale okazaÅ‚o siÄ™ że to obfita bakteria coli w pochwie dawaÅ‚a takie objawy.  WiÄ™kszość z nas na forum leczy jednoczeÅ›nie pÄ™cherz i pochwÄ™.

Offline

 

#16 2009-12-16 21:00:41

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Właśnie zastanawiam się czy nie zrobić wszystkich posiewów - z pochwy, cewki i szyjki macicy. Czy one są pobierane w laboratoriach czy u ginekologa? Jest możliwe że wyszłoby coś w wymazie z pochwy, a na badaniu ginekologicznym - tym poglądowym - wszystko byłoby w porządku?

A czy chlamydię można wykryć tylko we krwi lub w wymazie z cewki? Bo urolog powiedział że skoro nie wyszło nic w posiewie moczu, to nie mam chlamydii. Ale z tego co się orientuję to chlamydii nie można w ogóle wykryć w posiewie...?

Offline

 

#17 2009-12-16 21:41:01

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Posiew bakteryjny nie wykaże chlamydii.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#18 2009-12-16 22:05:45

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Super.. a ten sam urolog ma mi robić cystoskopięsad

Offline

 

#19 2009-12-17 10:51:11

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Kilka razy postawiÅ‚em problem  ( na forum i w rozmowach z lekarzami) :: czy wysokość leukocytów i wysokość OB jest miernikiem zapalenia ukÅ‚adu moczowego ?????
I wygląda, że absolutnie NIE !!!!
Układ ten może być w stanie zapalnym a oba te wskaźniki stoją nisko !!!!!!!!! Mało tego------nawet CRP też stoi nisko a zapalenie jest !!
W końcu tę info wyciagnałem od lekarza (taki bardziej normalny facet co potwierdzaja liczni jego pacjenci) . Także na tym forum userzy potwierdzają ,że ich objawy przebiegają zwykle przy niskich obu tych wskaźnikach.
Moim zdaniem, obecność białka w moczu to dowód na zapalenie (bakteryjne ? wirusowe ? ) w nerkach raczej, a w zasadzie w całym układzie , bo nerki dołączają się jakby na końcu zwykle.

Offline

 

#20 2009-12-17 13:16:02

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Witam ponownie

jestem już po cystoskopii, która wykazała 'odczyn zapalny w trójkącie pęcherza'. Czyli zapalenie jest, tylko teraz z jakiego powodu (niestety urolog nie pobrał próbki do biopsji)? Posiew wyszedł ujemny, dostałam skierowanie na badanie na chlamydię oraz wymaz z cewki na wszelkie możliwe patogeny. Tylko mam te badania zrobić jutro, a jestem w trakcie brania cipropolu, więc nie wiem, czy wyniki wyjdą miarodajne... No ale są to badania bezpłatne, więc spróbuję... Mam też zrobić wymaz z pochwy.

Czy mogę się 'cieszyć' że cystoskopia coś wykazała? Bo chyba byłoby naprawdę niedobrze jakby nic nie wykazała a ja bym miała objawy...

Offline

 

#21 2009-12-17 16:51:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Oż szlag! Nie pobrał próbki do biopsji, to jak chce rozpoznać, co to jest?? Opisz wynik...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#22 2009-12-17 17:33:46

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Jedyny opis to 'stan zapalny w trójkącie' pęcherza. A poza tym to tylko mi powiedział, że nie ma zalegania moczu. przewężenia cewki, złogów w pęcherzu itp. Co teraz...? Czy poszukać lekarza prywatnie który zrobiłby ponownie cystoskopię, ale z biopsją? Czy samo stwierdzenie stanu zapalnego nie wystarczy? Jeżeli zrobię wszystkie wymazy i powtórzę posiew? Czy to mogłoby być coś innego niż zapalenie pęcherza...?

Offline

 

#23 2009-12-17 18:20:32

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

A czy jest w ogóle sens wykonywać wymazy i badanie na chlamydię jutro, skoro biorę nadal cipropol? (zresztą od tygodnia, w ogóle nie pomaga, no ale przepisany w ciemno). To nie jest antybiotyk, więc może mieć wpływa na chlamydie, ureaplazmy, grzyby itp.? Czy skoro są to badania ze skierowaniem od urologa to mimo wszystko zrobić, a jak nic nie wyjdzie to po odstawieniu leku powtórzyć?

Offline

 

#24 2009-12-17 21:14:26

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

a musisz już jutro robić te badania,może wstrzymaj się parę dni,choćby do poniedzaiłku. Co do cystoskopii wynik miałam taki sam jak Ty,poczytaj mój wątek,myślę że znajdziesz tam parę wskazówek.
Zrób badania na wszelkie mozliwe bestie,typu właśnie chlamydie,ueaplasmy,mykoplasmy, zbadaj sobie w organizmie poziom ASO z krwi.
A teraz pytanie od kiedy czułaś parcie??to ważne czy od momentu skończenia stosunku czy np dzień dwa po stosunku?
Chlamydie najlepiej zrobić z wymazu z cewki. Posiew moczu zrobiłabym jeszcze raz oczywiście nie będę wskazywać gdzie by było najlepiej czyli w Warszawie na ul.Lelka.
Posłuchaj u mnie zapalenie zaczęło się parciem w cewce moczowej, posiewy non stop jałowe a parcie dalej było, wybrałam ok.15 antybiotyków a parcie dalej było,mimo że po drodze znaleziono bakterie która wrażliwa jest na wszystkie antybiotyki stosowane w antybiotykoterapii oczywiście pod kątem tej bakterii. Mimo wpierdzielania tylu leków nic nie pomagało.Od dwóch miesięcy zakażenie przerzuciło się na nerki,straszne bóle. Obecnie biorę leki uspakajające i bóle pleców w miarę przeszły jak też parcie, a zaznaczę że np dziś nie brałam tabletki. Może być tak u Ciebie, że miałaś stan zapalny przez bakterie,obecnie możesz nie miec bakterii a śluzówka i nerwy są podrażnione,dlatego parcie w pęcherzu nadal jest,wszystko tam jest ponapinane, może by było iść w tym właśnie kierunku(tylko że ja choruję na pęcherz od ponad roku a Ty od miesiąca,więc nie wiem czy bakterie tak szybko by zdążyły bardzo wyniszczyć śluzówkę i nerwy). Nie wiem czy to dobry pomysł picie żurawiny,jeśli masz podrażnioną śluzówke to parcie jest gorsze.

Offline

 

#25 2009-12-17 23:21:12

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Do Nadii:

właśnie muszę niestety jutro ponieważ od poniedziałku idę do pracy niestety, a poradnia urologiczna gdzie pielęgniarka pobierze mi wymaz z cewki jest czynna od 11.. Czy Cipropol bardzo może zafałszować wyniki? Zwłaszcza jeśli chodzi właśnie o chlamydię, urea i mykoplazmy, a także grzyby?
Te badania i tak zrobię, a jak skończę lek to odczekam i zrobię prywatnie, z urologiem w szpitalu i tak będę się widzieć po Nowym Roku.

Jeśli chodzi o parcie i czas od stosunku, to ono nie było natychmiastowe. Najpierw przez jakiś tydzień po stosunku po prostu częściej sikałam, ale nie sprawiało mi to problemu. Dopiero po tym czasie nagle podczas sikania doszło to uczucie niewysikania i ciągłego parcia... To dobrze czy źle że to ciągłe parcie nie pojawiło się od razu po stosunku?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson