Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-04-13 15:37:44

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Redakcja znika

Wasza ulubiona redakcja jedzie jutro na kilka dni do szpitala na laparoskopię.

Boję się okrutnie sad. Primo - kłopotów ze znieczuleniem, ale tego mniej, bo nie po to mnie będzie znieczulał fachowiec, żeby nie opanował komplikacji śródzabiegowych. Secundo - tego, co będzie PO zabiegu. Mam uszkodzenia pęcherza, neuropatię, pps, HIT i nieopanowaną astmę (plus niedokrwienne uszkodzenia siatkówek) oraz problemy z mięśniami i więzadłami okolicy lędźwiowo-krzyżowej z uciskiem na nerw kulszowy. Wiecie, co ja przeżyję PO cięciu, kiedy neuropatia z histaminą uszami mi wyjdą, po rzucie histaminowym z atakiem duszności, po uszkodzeniu tkanek i wtłoczeniu gazu, kiedy ja zdycham po lekkim wzdęciu jelit uciskającym pęcherz!

Jestem przerażona. Bardzo chciałabym, żeby była możliwość założenia mi blokady na te pierwsze dni sad.

W każdym razie nie będzie mnie jakiś czas, proszę nie rozrabiać smile i pilnujcie porządku na forum smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2010-04-13 15:39:21

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Redakcja znika

będziemy pilnować, ale nie o to chodzi trzymaj się cieplutko i serdecznie trzymam za Ciebie kciuki!! na pewno będzie dobrze wink

Offline

 

#3 2010-04-13 19:26:27

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Redakcja znika

Trzymaj się Karolino, czekamy na Ciebie z niecierpliwością!:-) Jak wrócisz pewnie będziesz miała dużo roboty z porządkowaniem wątków!;-) A tak serio, to życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że doświadczysz jak najmniej bólu.

Offline

 

#4 2010-04-13 20:02:10

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Redakcja znika

Jesteśmy z Tobą Ty nasza kochana MAMO forum smile nie martw się będzie dobrze!!!!!!Będziemy pilnować forum jak własnego domu! smile

Offline

 

#5 2010-04-13 20:39:51

Amber
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: Redakcja znika

Redakcjo, bądź dzielna i twarda, a w chwilach zwątpienia pamiętaj, że czekamy i Cię potrzebujemy.

W załączniku wysyłam pozytywne, znieczulające fluidy.

Offline

 

#6 2010-04-13 20:51:20

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Re: Redakcja znika

Dużo pozytywnej energii, wytrwania i jak najmniej bólu.

Offline

 

#7 2010-04-13 21:56:59

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Redakcja znika

Ja również Redakcjo życzę Ci powodzenia, będzie dobrze... 3mam kciuki za Ciebie, kto ma dać rade jak nie Ty:)
Czekamy na powrót..

Offline

 

#8 2010-04-13 22:23:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja znika

Dzięki za wsparcie i fluidy smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2010-04-13 22:40:36

perkosia
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Redakcja znika

ja też Karolino życzę dużo zdrowia, trzymaj się mocno i myślę że aż tak źle nie będzie jak piszesz bo przecież oddajesz się w dobre ręce specjalistów. Z całego serca wspieram Ciebie i czekam na szybki powrót do nas!

Offline

 

#10 2010-04-13 22:42:12

AnkaSkakanka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 63

Re: Redakcja znika

Redakcjo, jestem nowa, ale i tak zdążyłam Cię pokochać miłością wielką! smile Trzymam kciuki, za szcześliwy przebieg laparoskopii - pamiętaj, będziesz w rękach specjalistów, którzy znają Twoje dolegliwości i na pewno, zrobią wszystko byś cierpiała jak najmniej; będą traktować Cię całościowo i wezmą pod uwagę - astmę, neuropatię, etcetery - a nie tylko pęcherz. Bądź dobrej myśli smile I wracaj szybko, naprawiona & szczęśliwa

Offline

 

#11 2010-04-13 22:49:15

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Redakcja znika

Dołączam i również posyłam kulę pozytywnej, przeciwbólowej, ozdrowieńczej energii. Gdybyśmy mogły urzeczywistnić wdzięczność za to, co dla nas zrobiłaś i robisz, na pewno by doświadczalnie pomogło!

Offline

 

#12 2010-04-14 21:07:53

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Redakcja znika

Towarzyszko Redakcjo, ja tak przeczytałem Wasze pismo i mi się przypomniał samolot  "An- kukuruźnik" którym robi sie komunikację pasażerską w rejonie stepów guberni Orenburskiej.
Zaraz po starcie wszystko jest  zepsute !  Pasażerów kilkunastu na pokładzie. Iwan Siergiejewicz mówi "job twoju mać" i wychodzi na skrzydło żeby naprawiać lotki ( w czapce uszance bo wieje==80 km/godz ).  Potem naprawia drugą stronę ( nu zajac , spakojno, job  twoju...") , i samolot w całości ląduje w okolicy rzeczki Bugurusłan.
Za godzinę startuje ponownie----i znowu nic sprawnie nie działa !!! I tak codziennie........
Wasze zdrowie jest tak samo niemożliwe jak zdolność do lotu tego Antonowa.
Ale--dlaczego ja to piszę : bo taka masa chorób wzajemnie powiązanych nie daje się leczyć !!! Powiem więcej-----nie daje się wytłumaczyć !!!! To znaczy--pardon--daje się :: Przyczyna jest jedna --tylko jedna. A jaka --czort znajet--taki typ samolotu !!!
Żeby zrobić z tym porządek należy -----WYJECHAĆ do Kazachstanu na te stepy (pisałem o tym już kiedyś). Tam zioła tak pachną w powietrzu że wszystko przechodzi + kumys oczywiście, a do tego kumys z wielbłądzicy. Łącznie człowiek sie ODRADZA. Znika histamina i astma. Pożyć tak z rok i wracać (albo i nie).
Jak zwykle ------nikt mi nie wierzy. Więc zrób próbę-----jedź do Rabki !!!! Na rok !!!!! i potem pogadamy.

Offline

 

#13 2010-04-15 20:33:17

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja znika

Hej, wróciłam. Nie zrobili mi zabiegu (a zdążyli już "przygotować"). Wyszedł z tego taki koszmar połączony z parodią, że nie mam siły pisać. Od rana, odkąd się dowiedziałam, na przemian klnę i płaczę. Opiszę w następnych dniach.

Pulkos, w jednym masz rację. Step faktycznie poprawia stan w HIT, alergii, astmie czy nawet niektórych postaciach pęcherza. Dlaczego? Na stepach jest klimat kontynentalny, niska wilgotność, a w miesiącach letnich - duże ciepło, przyjemne (bo w takim klimacie upału się nie odczuwa źle). Czynniki te poprawiają stan dróg oddechowych, a więc zmniejszone skurcze, zatem mniejszy wyrzut histaminy, czyli mniejsze ww. dolegliwości.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#14 2010-04-15 21:11:56

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Redakcja znika

jeny co się stało??jak będziesz już w siłach żeby napisać to napisz co się stało? sad

Offline

 

#15 2010-04-16 20:21:10

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Redakcja znika

Karolino, czekam niecierpliwie aż napiszesz o co poszło!
Ja z kolei też miałam dziwny wypadek. Za sprawą nowego płynu do płukania jamy ustnej po szczotkowaniu i reakcji alergicznej na niego poszłam do stomatologa, bo spuchły mi całe policzki i wargi, strasznie piekło. Stomatolog mnie odesłał do laryngologa jak najszybciej. Poszłam prywatnie, bo na NFZ to wiadomo i poza tym, że dowiedziałam się, że to reakcja alergiczna i do tego, żeby nie było zbyt łatwo przypałętał się jakiś wirus, to Pan dr wysłał mnie jak najszybciej do alergologa. Aktualna diagnoza to zapalenie jamy ustnej, ale ogólnie powiedział, że według niego to ja mam sporą alergię. Świadczą o tym moje policzki i małżowiny nosowe, zasinione i obrzęknięte... Dostałam cały zestaw leków narazie i kiepsko się po nich czuje (Heviran, Xyzar, Solcoseryl, Gargarin itd.). Taka jestem ospała i głowa mnie dzisiaj boalała do tego stopnia, że wzięłam Ibuprom. Jak nie urok o sraczka, że tak się wyrażę...

Offline

 

#16 2010-04-16 20:27:51

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Redakcja znika

słucham właśnie wypowiedzi alergologów na temat chmury pyłu wulkanicznego, żeby w najbliższych dniach uważać, bo alergikom się pogorszy. Zaleca nie wychodzić z domów.

Offline

 

#17 2010-04-16 21:02:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja znika

Cocci, wprawdzie dziś jestem spokojniejsza po rozmowie z moim ginekologiem, ale jeszcze daj mi kilka dni na opis smile.

Ta głowa to też może być od histaminy (reakcja alergiczna ją wyzwala), nie bierz wtedy nic poza paracetamolem (najlepszy apap, bo bezpieczny dla alergików). Inne NLPZ nasilają wyrzut histaminy. Z tymi lekami to trzeba sprawdzić, które są histaminikami, bo jeśli jesteś świeżo po reakcji alergicznej, to dowalenie Ci histaminika pogorszy Twoje samopoczucie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson