Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-05-22 22:42:39

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Tabletki Antykoncepcyjne A Zapalenia Pęcherza

Offline

 

#2 2010-05-22 23:00:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Tabletki Antykoncepcyjne A Zapalenia Pęcherza

Przeniosłam tutaj, bo może się wywiązać ciekawa dyskusja. To ciekawe. Ja zaczęłam mieć problemy 3 miesiące po powrocie z Ukrainy i 4 po zaczęciu tabsów. Początek wyglądał jak ostre zp, ale podane leki doprowadziły mnie do stanu obecnego - równia pochyła. Jest mi lepiej przy owulacji, gorzej przed okresem i w trakcie. Ciekawe...

TrochÄ™ nie rozumiem ostatniego zdania - czy LRh GR-1 to sÄ… bakterie cewkowe??


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-05-22 23:47:39

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Re: Tabletki Antykoncepcyjne A Zapalenia Pęcherza

Tak , chyba pochodzą z tylnej części cewki, gdzieś o tym czytałam.
Ciekawe to jest , tym bardziej , że ja odczułam diametralną poprawę jeśli chodzi o cewkę odkąd stosuje estriol ale według tego co tam piszą jest jakaś określona terapia ale gdzie znaleźć kogoś kto ją zna i zastosuje ??
Zaszkodzić nie zaszkodzi a być może pomoże

Offline

 

#4 2012-06-12 23:21:36

wiola753
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 101

Re: Tabletki Antykoncepcyjne A Zapalenia Pęcherza

Zastanawiam sie czy tabl antykonc. moga wzmagac parcie?
bo ja juz zglupialam :-( totalnie nie wiem co robic:-( przerwalam tabl na dluzszy czas nie bralam i trudno pow czy bylo lepiej roznie bywalo ale byly tez takie tyg gdzie nie musialam wstawac w nocy kilka razy tylko raz ... i nie czulam ciaglego parcia ale strasznie wysypalo mnie na plecach z powodu wlasnie przerwanych tabl anty.. i juz mialam dosc tego badziewia na plecach i mies znow zaczelam tabl iiiiii potem dopadla mnie ostra infekcja gardla doslownie klika dni porozpoczeciu antykoncepcji zaczelam brac bioracef na to gardlo i po jakis 3 dniach zaczelo sie znow parcie non stop meczarnia pieczenie.... bioracef bralam juz mnostwo razy ale zastanawiam sie czy to on spowodowal pogorszenie czy te nieszczesne tabl ktore zaczelam brac pare dni przed bioracefem ?? jutro biore ostatnia tabl i boje sie zaczac znow kolejne op bo nie wiem czy parcie wzmagaja te tabl czy moze pogorszenie spowodowal antybiotyk ktorego juz przeciesz ponad 1.5 tyg nie biore bo mialam tylko 14 tabl. poradzcie mi  co mam robic moze macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane to zn z parciem a tabl anty... bo jesli to one moga powodowac to parcie to ja mam w nosie nie bede ich brac.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson