Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#201 2011-06-05 21:07:25

empiria
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

biorÄ™ srebro kolo LN od poniedziaÅ‚ku, czyli dziÅ› jest 7 dzieÅ„. wrażenia: metaliczny posmak w ustach,  apetyt na wodÄ™ mineralnÄ…. ze wzglÄ™du na metaliczny posmak którego nie Å‚Ä…cze ze zdrowym samopoczuciem zmniejszam dawki: pierwsze 2 dni: 2x po 1 Å‚yżeczce, nastÄ™pne 3 dni -1x1 Å‚yżeczka, w sobotÄ™ -1 Å‚yżeczka + plukanie jamy ustnej i gardÅ‚a /dlaczego -o tym zaraz/ dziÅ› 2x pÅ‚ukanie gardÅ‚a bez Å‚ykania
ciekawostki -natychmiast po zażyciu srebra odpluwam spływ z nosa do gardła i przez chwilę mam wrażenie superdrożności nosa, potem ten kanał się przytyka, ale nic dziwnego -piję mleko w kawie i palę papierosy -po produktach mlecznych zawsze mam odczucie zapchania zatok
ciekawostka mnie intrygująca: wczoraj wyszła mi pleśniawka w jamie ustnej, na wardze -interpretacji może być wiele -m.in, że na grzyby srebro nie działa. w związku z tym wychodowałam pleśń ( zieloną) którą dziś skropiłam srebrem kolo, niestety na efekt próbek trzeba czekać. dziś pleśniawka w buzi nie piecze, nie szcypie, ale i tak jutro zgłaszam się do lekarza w jej sprawie m.in., pamiętam też, że kiedy używałam mydla z nanosrebrem to miałam kłopot z grzybicą pochwy. na wszelki włączyłam wit b complex i otręby
z tej samej beczki -wczoraj nie do końca się wysikałam -więc pomocniczo urosept i dziś nie ma żadnego problemu /może też stąd ten pociąg do hektolitrów wody mineralnej zakwaszanej cytryną -normalnie aż tyle nie piję a wodę mineralną to w ogóle od dzwonu -raczej herbata, kompoty, kawa lub zwykła przegotowana wda bez cytryny -w ogóle nie przepadam za kwaśnym, a teraz zmiana na okoliczność srebra kolo smile /
ciekawostki z grupy inne: także wczoraj, wyplułam czopka -takiego z migdałka -co mnie zaskoczyło, bo ostatnia angina dawno, dawno temu, profilaktycznie zajrzalam do nich -czyste, niepowiększone smile z jedną żyłką bardziej zarysowaną i ciemniejszą, dziś ta sama żyłka dalej widoczna
ostatni efekt -wczoraj wieczorem miałam wrażenie skoku temp, tymczasem było tylko około 36,0 /około bo te termometry bezrtęciowe mają taką tolerancje błędy, że niech je ściście i tego, co wycofał normalne i dokładne termometry/ na pewno to znacie -taki efekt psychicznego odcięcia/zystansowania jaki zazwyczaj pojawia się w wysokich gorączkach (wrażenie nierealności siebie i świata)
mam w dobrym stanie wątrobę, nerki i rozmaite parametry krwi, ale utrzymuje się we mnie jakiś stan zapalny nieznanego pochodzenia i w nieznanym miejscu w organizmie, łapany w badaniu biernackiego prowadzący do doprecyzowania w białkach krwi (mało albuminy, dużo gamma igg), jedynym objawem jest szybsza męczliwość, poza tym czuję się zdrowa
trochę rozpoznaje niektóre objawy srebroterapii w tym, co pisze Redakcja -to objaw detoksu????przyznam szczerze, przed wprowadzeniem srebra zrobiłam oczyszczenie przewodu pokarmowego dietą (kasza, orzechy włoskie).
jakÄ… macie wiedzÄ™ o skutecznoÅ›ci srebra na candida? ktoÅ› siÄ™ pozbyÅ‚? ktoÅ› wrÄ™cz przeciwnie -zÅ‚apaÅ‚? ktoÅ› dysponuje może wynikami badaÅ„ medycznych? medycyna w ogóle to bada? nano-srebro używane jest w szpitalach do wybicia 'syfu bytujÄ…cego w szpitalach' -ale jako Å›rodek zewnÄ™trzny a la domestos, brak równie rzetelnych informacji o stosowaniu wewnÄ™trznym. na forum wczeÅ›niej przeczytaÅ‚am,  że irygacje byÅ‚y skuteczne jak byÅ‚y, a po skoÅ„czeniu problem wracaÅ‚ -czy to nie powinno zastanowić? tÅ‚ukliÅ›cie nimi infekcje bakteryjne czy grzybiczne? ktoÅ› ma może serologiczne potwierdzenie zmian w obrazie krwi przed i po zażyciu srebra?
pozdrawiam, czekam na wymianę doświadczeń smile

Offline

 

#202 2011-06-07 13:57:30

euroscan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 10

Re: Srebro koloidalne

- badań medycznych nie mam, ja je stosowałem do odtruwania organizmu.
- jakie dokłądnie srebro pijesz, stosujesz, te kupne , czy robione w domu.
- przeczytałaś dokładnie dostepną literature na temat zastosowania srebra koloidalnego.
- z tego co podajesz to chyba raczej nie.
- a sądzę to po twoim zapotrzebowaniu na wodę, płyny.
- stosowanie srebra koloidalnego wiąże się z początkową dawką uderzeniową, nawet było o tym na forum , selen i witamina E.
- no ale to wszystko jest w e-booku.

Offline

 

#203 2011-06-10 10:19:23

nuta1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

ja biorÄ™ rozpuszczone srebro w wodzie i czopki przepisane przez lekarza ,ale ze srebra w blaszkach ,tzw produktu farmaceutycznego do robienia maÅ›ci ,kropli do oczu ,to kupione w aptece to tylko nazwa ,tam srebra nie ma ,a jak jest to takie iloÅ›ci,że nie leczy ,dr KotÅ‚owski ,szef tropikalnego w gdyni mi to przepisaÅ‚ i mówiÅ‚ ,że sÄ… lekarze którzy tym leczÄ… dożylnie i iniekcjami i sobie chwalÄ… skutecznoÅ›c  ,moje srebro ma bordowy kolor ,jest w postaci proszku o barwie srebra ,takie starte srebro

Offline

 

#204 2011-06-10 10:21:46

nuta1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

na stany zapalne pęcherza dobry jest roztwór błękitu metylenowego ,to miał ginjal w sobie ,może przepisac lekarz ,bardzo dobre i skuteczne

Offline

 

#205 2011-06-10 10:22:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Srebro koloidalne

nuta, jeszcze raz, tylko z uwzględnieniem interpunkcji i budowy zdania.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#206 2011-06-10 13:57:38

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Srebro koloidalne

Offline

 

#207 2011-06-11 02:06:26

empiria
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

euroscan -srebro kupione w aptece, firma laboratoria natury smile nie zauważyÅ‚am dostÄ™pnej literatury w temacie srebo koloidalne -raczej reklamy firm sprzedajÄ…cych obiecujÄ…cych' cuda na patyku' dlatego chciaÅ‚am siÄ™ czegoÅ› wiÄ™ej dowiedzieć od ludzi, którzy majÄ… doÅ›wiadczenie, bo zażywali i zauważyli coÅ› albo nic, nie stroniÄ™ wszelako od wiedzy teoretycznej dlatego proszÄ™-podrzuć link na  e booka z radoÅ›ciÄ… siÄ™ doksztaÅ‚cÄ™. o co chodzi z tÄ… dawkÄ… uderzeniowÄ…?
nie bardo też rozumiem przejście od sprawy czytania/wiedzy do zapotrzebowania na płyny, trochę tak to zestawione w Twojej wypowiedzi, jakby czytanie/wiedza regulowało pragnienie, ale pewnie mylę się w interpretacji zastosowanych przez Ciebie skrótów myślowych
hodowla grzyba w celach eksperymentu zakończyła się śmiercią grzyba po 3 dniach /drugiego skurczenie, trzeciego stracil kolor i 'oznaki życia' trzymam go do dziś i sprawdzam, działanie na formy przetrwalnikowe grzyba, na razie nihil novum, więc tym bardziej ciekawi mnie sprawa pleśniawek w jamie ustnej -dlaczego wyskoczyły i dlaczego szybciutko zniknęły -coś w tych ebookach znajdę w tej sprawie?
nuta1 -jakieś wrażenia z organizmu w okresie stosowania srebra? no i co działa w tym płynnym, że zauważam różnicę w odpowiedzi organizmu na zażycie i brak zażywania - efekt placebo? mam parę refleksji:
1-jeśli placebo jest w moim przypadku skuteczne (bo odczuwam jakieś zmiany), to może lepiej mi iść do hipnotyzera niż do lekarza? moge to sprawdzić przy najbliższej infekcji wink
2-być może powiedzenie komuś, że pije coś bardziej skutecznego też jest zabiegiem wzmacniającym efekt placebo? lub wzmocnieniem realnej skuteczności efektem placebo?
3- być może cała medycyna jest efektem placebo, który musi dużo kosztować bo tylko w ten sposób wzmacnia sie nasza wiara w jej skuteczność i tak na prawdę leczy nas wiara /coś podobnego i ewangelista odnotował jako słowa Jezusa/.
jak myślisz? i jak myślicie?
chwilowo wstrzymałam się od dalszego picia srebra dokładnie z tych samych powodów dla których nie jem antybiotyków -myślę, że zawsze sięgnę po srebro wtedy, kiedy przyatakuje mnie jakiś symptom zwiastujący chorobę. kolejność walki: czosnek -jeśli brak efektu -srebro -jeśli brak efektu -antybiotyk lub inna chemia na receptę. wydłużenie kolejki przed antybiotykiem wydaje mi się sensowne, bo antybiotyk zawsze naprawiając coś psuje, godzimy się na to bo zyski przewyższają straty, ale nie zmienia to faktu, że straty są. to wnioski z własnego doświadczenia, w którym etap eksperyment srebro które trwał 7 dni.
lekarze o których mówiÅ‚ dr. KotÅ‚owski uzyskiwali dobre wyniki w czym? w leczeniu anemii? pÄ™cherza? biegunki? lamblii? ameby? grypy? zapalenia spojówek?  we wszystkim?
czy ktoś robił badania krwi/moczu lub inne badania zrobione przed i po zażyciu srebra, i ma wyniki potwierdzające zmianę, czy wnioskujemy tylko w oparciu o samopoczucie ?
nie gniewajcie się, że tyle pytań, bardzo chciałabym móc porównać odczucia własne i Waszymi i zobaczyć, czy są jakieś odczucia/doświadczenia powtarzające się, czy u każdego jest inaczej itd.
pozdrawiam smile

Offline

 

#208 2011-06-13 21:29:33

euroscan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 10

Re: Srebro koloidalne

- masz rację to duży mój skrót myślowy.
- zobzcz tutaj albo szukaj "vibronika".

http://www.vibronika.eu/indexs.html

Offline

 

#209 2011-06-13 21:37:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Srebro koloidalne

Euroscan, a może już starczy tej kryptoreklamy? Regulamin i obostrzenia finansowe akceptowałaś, to wiesz, z czym to się wiąże.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#210 2011-06-14 11:16:09

euroscan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 10

Re: Srebro koloidalne

- tak bijÄ™ siÄ™ w piersi.

Offline

 

#211 2011-06-14 14:30:14

eureka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 1

Re: Srebro koloidalne

Hej witam was wszystkich, chciałabym się podzielić z wami super wiadomością! A mianowicie tym, że ostatnio robiąc zakupy w moim ukochanym sklepie talizman.pl natknęłam się na książkę pt. "Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu" autorstwa dr Josef Pies i byłam bardzo mile zaskoczona i uradowana tym faktem!
http://www.talizman.pl/srebro-koloidalne-rewolucja-w-leczeniu-p-6742.html

W końcu prawdziwa obszerna publikacja na ten temat - wszystko na ten temat w jednym miejscu! Srebro koloidalne piję już od roku (z przerwami oczywiście) i jestem bardzo zadowolona. Od razu zamówiłam tę książkę i jestem świeżo po jej lekturze. Powiem wam, że ten poradnik rozwiał wszystkie, dosłownie wszystkie moje wątpliwości, które (nie ukrywam) miałam sięgając po ten środek. Autor wie co pisze, bo zna się na rzeczy - to niemiecki naukowiec, doktor biologii komorkowej, autor licznych publikacji na temat zdrowia i naturalnych metod leczenia. Książka wyjaśnia dokładnie:
- co to takiego to srebro koloidalne,
- od jak dawna jest znane,
- w przypadku jakich schorzeń je się stosuje,
- jak działa i jakie ma zastosowanie,
- w jakich dawkach przyjmować,
- jak jest pozyskiwane,
- czy pomocne jest w przypadku zwierząt i roślin,
- jakie ewentualne działania uboczne ma srebro,
I CO NAJWAŻNIEJSZE cały rozdział z odpowiedziami na najczęsciej zadawane pytania odnośnie srebra koloidalnego - BOMBA!

Teraz śmiało mogę powiedzieć i polecić wszystkim wątpiącym, by sięgali po ten środek! Jest on całkowicie bezpieczny, a wątpiących i zainteresowanych odsyłam do książki "SREBRO KOLOIDALNE. REWOLUCJA W LECZENIU" dr Josef Pies wydanej przez Wyd. Studio Astropsychologii.
http://www.talizman.pl/srebro-koloidalne-rewolucja-w-leczeniu-p-6742.html

Offline

 

#212 2011-06-15 00:05:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Srebro koloidalne

Eureko, 10.000 zł kary za kryptoreklamę wpłacisz Ty czy Twój zleceniodawca-wydawca? Bo przypominam Ci, że taką karę zaakceptowałaś w regulaminie. Prawnicy przygotują pismo, ale jeśli użytkownicy pecherz.pl też mają roszczenia z tytułu oszukiwania ich - możemy przygotować np. pozew zbiorowy.

Post powisi do jutra, żeby forumowicze mogli zobaczyć te działania oraz wysunąć roszczenia z tego tytułu, a przede wszystkim - zobaczyć, jakiego produktu w żadnym wypadku nie kupować. Potem post zostanie usunięty, Twoje konto zbanowane, a ww. kroki prawne - podjęte.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#213 2011-06-16 11:41:22

marysia30
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 2

Re: Srebro koloidalne

Wiecie co to moj pierwszy wpis tutaj przez przypadek znalazlamto foru,a chce napisac cos o srebrze koloidalnym.Ja stosuje srebro koloidalne na grzybice tak naprawde nie wiem czy mi pomaga bo dopiero zaczelam stosowac.A dodatkowo stosuje jeszcze kilka innych preparatow,roslinnych i lakier na paznokcie,bo mowa jest o grzybicy paznokci.Czy ktos z Was stosowalsrebro koloidalne w tym celu?Chcialam tez zaznaczyc ze odkad stosuje srebro koloidalne jakos jest mi latwiej siusiu zrobic.Nigdy nie mialamspecjalnie problemow z pecherzem,czy z nerkami,ale odkad zazywam srebro jakos lepiej sie czuje.Jezeli ktos uzywal srebra w celu wykonczenia grzybka niech cos napisze,dzieki.Aha i stosuje do tego diete zero cukru,doslownie zero i bez bialej maki

Offline

 

#214 2011-06-17 21:44:45

empiria
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

marysiu 30 -robiłam eksperymenty z pleśnią /też grzyb/ -udało już mi się sprawdzić na wszystkich 3 kolorach pleśni: czarnym, zielonym i białym -wszystkie zdechły i nie wyrosły z form przetrwalnikowych, ale ok 1 tygodnia podczas stosowania miałam pleśniawki w ustach -krótko bo krótko, ale były. dieta wegańska jest dobra -tylko pilnuj wątroby -o ile dobrze pamiętam, nie powinno się przekraczać 3 miesięcy na takiej diecie, bo niszczymy wątrobę.
może jeszcze przy okazji, choć nie w temacie srebro -jem w sezonie głównie truskawki i mam realne dowody w postaci wyników badania krwi, że hemoglobina bardzo się poprawia od tej diety smile
Redakcjo -dziÄ™ki serdeczne za interwencjÄ™ -zazwyczaj wszelkie dostÄ™pne w 'pismach' /wirtualnych i nie/ informacje mówiÄ… o potwierdzonych dziaÅ‚aniach, ale nie podajÄ… kto, gdzie, jak, jaka próba, gdzie wyniki itp.  szczerze mówiÄ…c wypowiedzi forumowiczów którzy stosujÄ… ten 'suplement' daÅ‚y mi wiÄ™cej miarodajnych informacji, bo sprawdzonych przez Wasze żywe organizmy.  dzielnie pijÄ™ Å‚yżeczkÄ™ srebra dziennie i powiedzmy od wczoraj posmak metaliczny jest nieco mniej drażniÄ…cy /przyzwyklam?/woda mineralna nadal schodzi w iloÅ›ci 1.5-2 l dziennie/normalnie pijÄ™ tyle różnych pÅ‚ynów, teraz jak mam wybór kawa-woda albo herbata -woda -wybieram wodÄ™/ może też kwestia upałów, bo to normalka
ciągle też niepokoi mnie czynnik wiary/woli zwany czasem placebo -c sądzicie o takich wynikach? http://kopalniawiedzy.pl/placebo-sugestia-rytual-medyczny-Ted-Kaptchuk-Anthony-Lembo-Harvard-Medical-School-BIDMC-12150.html
bo mnie cały czas gnębi ostatnie zdanie: skuteczność placebo porównywalna z działaniem leku.
następnym razem podam ewentualny wpływ srebra na ob /czyli skuteczność działania na stany zapalne w organizmie/ przed stosowaniem srebra mam imponujący wynik 102, na badania idę w poniedziałek, zobaczymy co będzie
pozdrawiam wszystkich cieplutko smile i życzę nam wszystkim zdrówka.

Offline

 

#215 2011-06-17 22:23:02

empiria
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

euroscan -a co powiesz na takÄ… publikacjÄ™?
http://www.nanotrust.ac.at/collected_dossiers_E.pdf
to generalnie artykuł o wpływie nanocząsteczek /nie tylko srebra/ na zdrowie człow.:są benefity nanocząstek, jest też ryzyko i jest wielokrotnie powtórzone, że nie mamy jeszcze naukowych dowodów weryfikujących hipotezy przedstawiane przez sprzedawców nano -płynów jako fakty dobrze zbadane i udokumentowane

Offline

 

#216 2011-06-17 23:17:25

empiria
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

prztÅ‚umaczÄ™ stronÄ™ 31 /nieudolnie wybaczcie, ale z prób zachowania sensu/: "WHO uznaÅ‚a srebro za toksycznÄ… substancjÄ™, chociaż wykazuje dziaÅ‚anie toksyczne na ludzi i ssaki tylko w przypadku bardzo wysokich dawek. W 1954 roku  EPA zadeklarowaÅ‚a, że srebro jest pestycydem i zaproponowaÅ‚a limity dla jego użycia:  0,10 miligramów/litr wody pitnej i 0,01 miligram/metr szeÅ›cienny powietrza /w miejscach pracy/. jednak dawka 0,005 mg/kg ciaÅ‚a jest rekomendowana ( dla zdrowia) i jest to "dawka odniesienia" /chyba chodzi o miarÄ™ dla ustalania innych wartoÅ›ci limitów/. i tÅ‚umaczenie caÅ‚kiem' wolne" -to sÄ… limity dla srebra, dziaÅ‚anie nano-srebra jest nieznane/niebadane.

Offline

 

#217 2011-06-19 12:40:16

euroscan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 10

Re: Srebro koloidalne

- nie ganiam za wynikami z laboratorium, bo on nic mi nie dajÄ…, nie polepszÄ… mego zdrowia bo jak.
- raczej skupiam się na poznaniu własnego organizmu, zalezności i jak polepszyć jego status zdrowotny.
- ja srebro koloidalne zacząłem sobie produkować i stosować jak tylko doczytałem ile jego powinniśmy "konsumować" a ile tak na prawde "spożywamy jego".
- mam już jakieś efekty na tej swojej drodze do zdrowia, przeziębienia, grypy, katary, bóle gardła odeszły chyba na zawsze.
- do tego wyłączenie glutenu z posiłków i mam nareszcie czym "oddychać".
- nie mowię że jest łatwo pozbyć się tych wynaturzeń ale warto.
- ważna jest aby czytać, myśleć i dzielić się swoimi osiągnięciami.

Offline

 

#218 2011-06-23 19:50:26

qazar
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 75

Re: Srebro koloidalne

Srebro nie było i nie jest szkodliwe przy stosowaniu u ludzi żadne badania in vitro i in vivo tego nie potwierdzają, a to że WHO zabrania, cóż wiele roślin jest zabronionych lub przesuniętych do leków. Byle byś się sama nie leczyła od co, inni muszą zarobić wink

Offline

 

#219 2011-06-26 10:03:34

marysia30
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 2

Re: Srebro koloidalne

Zgadzam sie z qazar

Offline

 

#220 2011-07-08 10:41:41

euroscan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 10

Re: Srebro koloidalne

Zgadzam sie z qazar.

Offline

 

#221 2011-07-18 13:01:47

loogon
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 6

Re: Srebro koloidalne

Bardzo przydatne informacje, trochę moje wątpliwości zostały rozwiane. Dziękuję.

Offline

 

#222 2011-07-19 13:40:28

qazar
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 75

Re: Srebro koloidalne

Notabene rozwalił mnie opis produkcji srebra koloidalnego w domu ! smile O masakro, przecież to się nie nadaje do niczego innego jak do odkażania powierzchni płaskich lub poziomych smile

Offline

 

#223 2011-07-21 00:04:55

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Srebro koloidalne

Towarzyszko "empiria" wicie, no...................
Reagując na Wasz referat, muszę wyrazić kilka wątpliwości wynikających z czujności mojej chędogiej .

Primo zasadnicze-----co ty masz za OB ?????? czy też co ty masz za frakcje białkowe (ile białko ogółem ?).
Jeśłi ja dobrze potem doczytałem------to masz około 100 = OB.
Jeśli tak, to bierz sie za poszukiwanie tego źródła zapalenia. Badania obrazowe koniecznie. Potem se pofilozofijesz o srebrach.
Po drugie--------co do tego migdała, to proszę pani jego sie nie ogląda; jego sie UCISKA drutem lekko zgiętym (najlepszy aluminiowy) mającym na swym końcu kulkę z waty.Dobrze jest taki drut na samym koniuszku zagiąć w taka jakby pętelkę żeby on nie drapał gardła gdy się wata omsknie. Ropa znajduje sie w kieszeni pod migdałem !!!!!!
I jeszcze-------ten objaw ściekania z zatok do gardła nie może sie wiązać z rodzajem płynu. Po prostu masz pewnie chore zatoki !!!!!!!! Ja o tym już pisywałem (tomografia, posiew z tylnej sciany gardła).

W kwestii srebra-----nie mam zdania-----ale żeby to nie było tak że się ono odkłada w tkankach i po 10 latach narobi nam fajnej zabawy (podobnie jak rtęć).

Offline

 

#224 2011-07-28 09:24:50

euroscan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 10

Re: Srebro koloidalne

- srebro koloidalne nie odkłada się w tkankach jeśli w specyfiku który pijemy, łykamy jest także frakcja srebra metalicznego.
- taka frakcja powstaje podczas mojej produkcji srebra w domu.
- a że tak jest to stwierdzam to miernikiem TDS oraz promieniem małego lasera o barwie czerwonej, tzw. efekt Tyndalla.
- czasami warto coÅ› poczytac na temat tego srebra koloidalnego.

Offline

 

#225 2011-08-12 22:36:27

tomi1975rzow
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 3

Re: Srebro koloidalne

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson