Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-10-20 10:55:34

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

znaki w treści

Już kilka razy zauważyłem, że po wklejeniu tekstu jakiegoś postu, (podkreślam--treść sprawdzona przed wklejeniem) ukazuje się on z błędami literowymi ........
Czasem jest to 1---2 litery nie takie, a ostatnio zauważyłem błąd kilkuliterowy w nazwie leku , pomimo że wklejany był prawidłowo.
Taka rzecz zdarza mi się w internecie pierwszy raz (program myli litery.....) więc == zdziwienie absolutne. Wykluczam sklerozę i inne takie......Temat dla informatyka.........

Offline

 

#2 2010-10-20 16:05:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: znaki w treści

W treści czy w temacie? Bo w temacie skrypt sam poprawia małe litery na duże (jakiś Niemiec go pisał czy co?).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-10-20 18:05:51

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: znaki w treści

W treści a nie w temacie.
I nie chodzi o tzw. polskie litery. Ogólnie jest to jakby """nierozpoznawanie kodu ASCI co pewien czas"" i tak można by powiedzieć "panu od informatyki""
( o ile my tu piszemy kodem ASCI najprostszym jaki jest......ja używam tego terminu bo pochodzę z epoki systemu DOS ale informatyk będzie wiedział o co biega).

Offline

 

#4 2010-10-20 21:17:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: znaki w treści

możesz podać mi jakiś przykład? Bo nierozpoznawanie to dość oględne pojęcie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson