Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2011-11-13 11:48:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Zapalenie pęcherza po stosunku

Allunia, wiem, że jak człowiek ma wreszcie trop, to się go uczepia - sama się rok temu zafiksowałam na wirusach, które okazały się znaczącym czynnikiem u mnie smile. Ale dgn Twojej wady (cystoskopia, inne badanie obrazowe (?) cewki) wskaże, czy problem w niej, czy jednak, niestety, trzeba szukać dalej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#52 2011-11-13 11:59:40

allunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 78

Re: Zapalenie pęcherza po stosunku

Redakcjo Przyadły się tu wątek DIADNOZA w sekcji co mi jest- pod tym wątkiem mogłyby się wpisywać osoby, które zostały skutecznie wyleczone z ich dolegliwości, ten wątek również mógłyb pomóc usestymatyzować te nasze problemy Można by też ten wątek podzielić względem płci dla ułatwienia ??

Offline

 

#53 2011-11-13 12:17:57

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Zapalenie pęcherza po stosunku

Pewnie tak.

Taki wątek i tak z czasem powstanie, bo chcę napisać pracę nt. swoistego obrazowania językowego objawów w zależności od schorzenia urologicznego (to jeden z 3 tematów, z których chce mi się zrobić habilitację smile). Będę więc potrzebowała Waszych odpowiedzi smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#54 2011-11-13 15:02:07

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Zapalenie pęcherza po stosunku

Offline

 

#55 2011-11-13 17:22:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Zapalenie pęcherza po stosunku

Zrobię, ale za jakiś miesiąc. Mam na dniach premierę ALternatywnej Dystrybucji, książki i płyty Qui pro quo, Chmurki, z rozpędu i stresu piszę nowe utwory jak szalona, a jeszcze mam kłopoty zdrowotne, ginekologicznej prowieniencji (tzn. one są złożone, ale na układzie płciowym zaczyna się i wtórnie kończy) i muszę to jakoś opanować.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson