Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-10-20 14:53:15

babiczka
Zbanowany
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 4

SPAMERZY - przestrzegamy

Offline

 

#2 2010-10-30 00:21:37

lukasoki
Zbanowany
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 5

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Drodzy Państwo, szukający pomocy w wyleczeniu tej uciążliwej choroby polecam z doświadczenia klinikę w Moskwie, gdzie po 2 latach borykania się z przewlekłem zapaleniem prostaty i pęcherza, prób leczenia się w Polsce, zażyciu ton leków, zrobieniu kilkunastu posiewów odwiedzeniu kilkunatsu urologów nawet takich sław jak prof Borówka udało mi się w końcu trafić na kompetentnego lekarza Dr Aleksander Guskov z kliniki Sanos w Moskwie. Nie mogę wysłać linka bo program nie chce mi go zatwierdzić, dlatego proszę na google wpisać Sanos kropka ru
Dopiero Doktor Guskov mi i mojemu koledze z Olsztyna ( 3 lata chorował na przewlekle zapalenie prostaty) pomógł.
Z doktorem można komunikować się po angielsku i rosyjsku oczywiście. Super człowiek doskonały lekarz posiadający wielką wiedzę i przede wszystkim kompetentny.
Mam nadzieje, że moja rekomendacja pomoże Państwu w odzyskaniu zdrowia.

Problem ciągłego parcia na pęcherz również może wynikać z kręgosłupa odcinki L3,L4,L5 - sugeruje rezonans magnetyczny odcinka lędzwiowego.

Pozdrawiam,

Offline

 

#3 2010-10-30 00:24:36

lukasoki
Zbanowany
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 5

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Drodzy Państwo, szukający pomocy w wyleczeniu tej uciążliwej choroby polecam z doświadczenia klinikę w Moskwie, gdzie po 2 latach borykania się z przewlekłem zapaleniem prostaty i pęcherza, prób leczenia się w Polsce, zażyciu ton leków, zrobieniu kilkunastu posiewów odwiedzeniu kilkunatsu urologów nawet takich sław jak prof Borówka udało mi się w końcu trafić na kompetentnego lekarza Dr Aleksander Guskov z kliniki Sanos w Moskwie. Nie mogę wysłać linka bo program nie chce mi go zatwierdzić, dlatego proszę na google wpisać Sanos kropka ru
Dopiero Doktor Guskov mi i mojemu koledze z Olsztyna ( 3 lata chorował na przewlekle zapalenie prostaty) pomógł.
Z doktorem można komunikować się po angielsku i rosyjsku oczywiście. Super człowiek doskonały lekarz posiadający wielką wiedzę i przede wszystkim kompetentny.
Mam nadzieje, że moja rekomendacja pomoże Państwu w odzyskaniu zdrowia.

Problem ciągłego parcia na pęcherz również może wynikać z kręgosłupa odcinki L3,L4,L5 - sugeruje rezonans magnetyczny odcinka lędzwiowego.

Pozdrawiam,

Offline

 

#4 2010-10-30 00:25:40

lukasoki
Zbanowany
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 5

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Drodzy Państwo, szukający pomocy w wyleczeniu tej uciążliwej choroby polecam z doświadczenia klinikę w Moskwie, gdzie po 2 latach borykania się z przewlekłem zapaleniem prostaty i pęcherza, prób leczenia się w Polsce, zażyciu ton leków, zrobieniu kilkunastu posiewów odwiedzeniu kilkunatsu urologów nawet takich sław jak prof Borówka udało mi się w końcu trafić na kompetentnego lekarza Dr Aleksander Guskov z kliniki Sanos w Moskwie. Nie mogę wysłać linka bo program nie chce mi go zatwierdzić, dlatego proszę na google wpisać Sanos kropka ru
Dopiero Doktor Guskov mi i mojemu koledze z Olsztyna ( 3 lata chorował na przewlekle zapalenie prostaty) pomógł.
Z doktorem można komunikować się po angielsku i rosyjsku oczywiście. Super człowiek doskonały lekarz posiadający wielką wiedzę i przede wszystkim kompetentny.
Mam nadzieje, że moja rekomendacja pomoże Państwu w odzyskaniu zdrowia.

Problem ciągłego parcia na pęcherz również może wynikać z kręgosłupa odcinki L3,L4,L5 - sugeruje rezonans magnetyczny odcinka lędzwiowego.

Pozdrawiam,

Offline

 

#5 2010-10-30 15:12:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Portal pecherz.pl jest obiektem ataków różnych spamerów. 99% usuwam po cichu, nie robiąc afery. Ale niektórzy przechodzą wszelkie granice bezczelności i nielegalności. Po ostatniej akcji Babiczki bezczelnie, chamsko i agresywnie reklamującej preparat ProUro - przestrzegamy przed nieuczciwym działem marketingu producenta i odradzamy preparat! - mamy kolejnego geniusza łamania prawa reklamowego, niejakiego lukasoki. Klinika, którą zareklamował w 5 miejscach w kilka minut tym samym postem (był na tyle głupi i bezczelny, że nawet go nie zmienił; trzy przeniosłam tutaj, pozostałe dwa skasowałam), zostaje odradzona i wobec niej również zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2010-10-30 22:41:16

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Może ja jestem naiwny jak E.Orzeszkowa, ale niemam pewności czy faktycznie jest to spam. Dziwne że jest wzmianka o Borówce oraz dziwne że wspomina o RM kręgosłupa. W zasadzie nie musiał .

Offline

 

#7 2010-10-31 00:04:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Ej, kochany, to Ty mało wiesz o akcjach "100 postów za 100 złotych" smile. W branży wydawniczej to zmora i ja jestem cholernie na to cięta. Poza tym jak chce się robić reklamę, to się nie kopiuje jednego posta co 40 sekund w 5 różnych działach, bo to obraża moderatorów - na co ten osobnik liczył?

Pulkos, sam widzisz, że my tu polecamy mnóstwo rzeczy - za darmo. Ale chamskiej kryptoreklamy nie toleruję. Popatrz, Qazar od razu poleciał reklamą LN. Ale dał przy tym tyle ciekawej dyskusji, że zostało mu to wybaczone smile, niejako zapracował sobie na tę reklamę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2010-11-15 20:24:32

zuza80
Zbanowany
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 1

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

witam wszystkie dziewczyny zmagające się ntm.. do zeszłego roku mieszkałam w Berlinie, gdzie używałam wkładek Contrelle, niestety po powrocie do Polski okazało się, że ich tu nie ma i musiałam sprowadzać je sobie z Niemiec. Nie rozumiem dlaczego produkt, który jest dostępny na zachodzi od prawie 20 lat w Polsce pojawił się dopiero teraz!!!! Chciałam się ty z Wami podzielić, bo uważam, że wkładki są naprawdę godne polecenia i o niebo lepsze niż wkładki higieniczne, bo nic nie czuć i są mega dyskretne (zakłada się je jak tampon). Jedyna wada to cena, ale przeliczając na sztuki (1 sztuka na dzień), nie jest tak źle, bo wychodzi coś ok. 8zł chyba.
Pozdrawiam zuza
a! podajÄ™ adres strony www.contrelle.pl

Offline

 

#9 2010-11-15 20:54:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: SPAMERZY - przestrzegamy

Kolejny spamer - pierwszy post i taka bezczelna reklama. Firma zostaje zdecydowanie nierekomendowana i wyciągniemy konsekwencje prawne. Spamerka zbanowana. W dodatku reklama groźna - nie wolno żadnej wkładki, a już zwłaszcza tamponu, używać dłużej niż kilka godzin, czyli potrzeba ok. 3 takich na dobę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson