Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2007-08-20 18:37:27

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

Mhm...kurcze troche sie zdziwilam szczerze mowiac, a mialam taka nadzieje ze pomogl wszystkim ktorzy u niego byli... No ale to by bylo niemozliwe. Boze ja tez bardzo sie boje o oczy i myslam ze wspomniany doktor jest poinformowany o sprawach ocznych i ma to na uwadze przy leczeniu pecherza. Wiesz co ifea ja po ditropanie po kilku tabl nie mam glosu tak mnie wysusza az nie moge oddychac. To straszne jakby on to zbagatelizowal bo ja bym tego leku nie wykupila nawet z tego wzgledu ze pracuje glosem i nie moge egzystowac. To strasznie przykre ze lekarze nie biora pod uwage skutkow ubocznych. Czasem mam odczucia ze nie ma dla nas lekow i oni tego wprost nie mowia. Myslalam ze jak juz do niego pojade to sie dowiem wielu rzeczy i wrzuci moze jakiegos niusa w moje leczenie. Ale pomysle jeszcze nad wizyta w takim razie. Ja pije ziola i nie chce ich zmieniac, leki moge brac tylko przeciwzapalne, niestety jestem taki przypadek ze chyba zostaja mi nast auto albo tfx. Ifea ja wiem ze Narbutta to ulica chcialam spytac jaka dzielnica ale juz sprawdzilam smile

Offline

 

#27 2007-08-20 19:20:18

Julka
Użytkownik
SkÄ…d: Olsztyn
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 135

Re: Warszawa urolog szukam

O, a to jestem zaskoczona.......

Offline

 

#28 2007-08-20 19:42:46

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

No wlasnie ja tez... a dzis mowilam mezowi ze dr ma najlepsze rekomendacje na forum...

Offline

 

#29 2007-08-20 23:29:48

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Warszawa urolog szukam

magdaleno ja mialam okropna suchosc w ustach i strasznie pogorszyl mi sie wzrok w czasie przyjmownia go, a efektow zero. Mam teraz niedotlenienie oczu i niedozywienie siatkowki. Mowilam o tym lekarzowi, tymbardziej ze bralam Ditropan w dawce 2x1, zaczynajac od 2x0,5, zwiekszajac dawke co 3 dni, wiec lecialam na dawce 2x1, a teraz mam brac 2x0,5 przez 3 tygodnie i co 3 tygodnie zwiekszac dawke co 0,5. I tlumaczylam lekarzowi, ze skoro ten lek nie pomogl mi w wiekszych dawkach, to jak mi ma pomoc obecnie w mniejszych? On to zignorowal, wypisal recepte. Doszedl do wniosku ze sie wymadrzam bo gdy zapytalam czym moze byc spowodowany fakt, ze pecherz mnie boli bardziej gdy jest wypelniony, to powiedzial bardzo cynicznie "a widzi pani, tego pani nie wie bo jest pani niedoinformowana". Pytalam o to bo kiedys bolal mnie bardziej gdy byl pusty. Nie dosc nie nic nie wniosl to byl bardzo nieprzyjemny. Nie wiem magdaleno, skoro innym pomogl to moze wart sprobowac? Moze bedziesz miec szczescie i trafisz na jego dobry dzien...

Offline

 

#30 2007-08-21 00:11:52

ElaSzczecin
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 50

Re: Warszawa urolog szukam

Ifea, Ditropan powoduje problemy ze wzrokiem? Prosze potwierdz. Ja biore Driptane i dziwie sie, ze coraz gorzej widze.

Offline

 

#31 2007-08-21 05:01:14

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

No to juz mi wystarczy zeby nie isc. Widzisz ja juz po tych dwoch latach zmeczenia tym cholernym chorobskiem mam dosc lekarzy ktorzy maja tylko czasem dobry dzien, albo takich ktorzy sa tak zmeczeni ze ja boje sie odezwac bo mi glupio kiedy widze jak lekarz nie da rady myslec juz. Wiesz po co ja mam sie toczyc do Wawy zeby ktos mi zdublowal ziola albo dodal sztuk pare do moich 14 ze skladu. Wiesz co ja chcialam z nim porozmawiac o sluzowkach, zwezeniu cewki, o tym co piszesz czyli odczuwaniu pecherza przy wypelnianiu, ale jakby mnie tak zkwitowal to wyszlabym poprostu. Zalowalabym siebie samej na toczenie sie 200 km od domu zwlaszcza ze obsikalabym po drodze wszystkie zajazdy. I kosztuje mnie to troche zdrowia.  W sb pogadam z pania D, ona przynajmniej chce rozmawiac z ludzmi.

Offline

 

#32 2007-08-21 05:03:36

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

Ela to odstawiaj jak gorzej widzisz, a wczesniej bylo ok przed przyjmowaniem tego leku? Jesli tak ratuj oczy

Offline

 

#33 2007-08-21 05:08:33

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

Dziewczyny jeszcze jedno, moze kt z Was leczona byla przez wspomnianego powyzej przez Dan Rom immunologa (Janusz Wyzgal) z ul Marszalkowskiej?

Offline

 

#34 2007-08-21 08:52:19

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Warszawa urolog szukam

ElaSzczecin w dzialaniach niepozadanych pisze, ze powoduje nieostre widzenie, czyli musi wplywac na oczy. Ja zrobilam sobie kontrolne badanie wzroku (wlasciwie przypadkiem bo mozna bylo je wykonac za 1zl). I jak nie mam w ogole wad wzroku to mialam -1,5 i -2, zmiany po odstawieniu po kilku tygodniach sie cofnely. Nie wytlumacze Ci bo sama nie wiem czym to jest spowodowane, ale tak sobie kombinuje (nie wiem czy slusznie) skoro powoduje rowniez "suchosc blony sluzowej ustnej" to moze tez wysusza cos? W nastepstwie po jakims czasie bralam Baclofen duzo mi pomagal i nie mialam praktycznie zadnych dolegliwosci po nim, i nagle niewiadomo czemu organizm zareagowal tak, ze spadlo cisnienie i mam niedozywienie siatkowki. Ja kiedys bym wziela i 2x2 tego Dirtopanu zeby tylko pomoglo, a teraz widze ze lepiej brac jak najmniej lekow, bo leki zawsze mozna sprobowac wziazc, a tej chemi z naszego organizmu juz sie nie wezmie.

magdaleno, czuje duzo odpowiedzialnosc bo mysle sobie, ze przez moja opinie jednak nie wybierzesz sie do niego, a moze by Ci pomogl. Sporo osob bylo zadowolonych, z tego co pamietam to on wyleczyl Fale. Powiem Ci jeszcze, ze to byla moja druga wizyta u niego, pierwsza byla rok temu, dostalam wtedy 3 antybiotyki pod rzad i mialam brac autoszczepionke, ale ja mialam autoszczepionke na Proterusa i bralam ja bardzo pomalu, z tego co pamietam to kilka miesiacy, pozniej musialam odczekac i zrobic posiew, wiec minelo ponad pol roku (a wtedy mialam przyjsc) i nie pojechalam bo nie mialam mozliwosci wyjazdu do Warszawy, wtedy pamietam bylam zadowolona z wizyty. Chyba jednak na Twoim miejscu bym zarezykowala, bo Twoj przypadek jest zupelnie inny od mojego. Mi on zreszta powiedzial, ze "bedzie ze mna trudno", moze na Twoje dolegliwosci cos wymysli?

Jedno co sie od niego dowiedzialam w koncu, to ponoc pecherz boli bardziej jak jest wypelniony bo jak sie rozciaga to cos tam odslania, a jest stan zapalny to to powoduje bol (nie wytlumacze dokladnie to to tez bylo wytlumaczone tak na odczepnego), i nie powinno sie dopuszcac do tego by byl on pelen, tylko czesto chodzic siku (bardzo smieszne mi sie to wtedy wydalo, bo zaczelam sie zastanawiam jak czesto?smile choc faktycznie mam takie dni co mi sie zdarza utrzymac mocz nawet 3-4 godziny i wtedy pecherz jest pelen).

Offline

 

#35 2007-08-21 10:09:55

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

Ifea spokojnie, poprostu pomyslalam tak: jesli dr M leczy autoszczepionka to ja ja bralam i pewnie wezme druga, jesli leczy antybiotykiem to ja od nich stronie z daleka, ziola tez daje a ja je pije. Po co w zasadzie mam do niego jechac, zeby powiedziec mu ze omnic mi troche pomagal (w dawce o polowe mniejszej bo ja tez sie boje walic leki pelnymi dawkami zawsze sobie zmniejszam) jak i tak omnicu nie wezme ze wzgl na oczy. W zasadzie to jest oczywiste ze nic innego sie nie wymysli. Witamine a=e robie wstawki i wiesiolek pije. Wiec nie wiem jak moge sobie jeszcze pomoc jesli zurawina i zakwaszacze odpadaja u mnie. Przeanalizowalam to wsz i nie isc do lekarza ktory da mi to samo. Aha zapomnialam jeszce pow ze pani D mowila mi wczoraj zebym kupila ginjal, wiec po kolposkopii jednak zaczne sikac atramentem

Offline

 

#36 2007-08-21 14:49:04

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Warszawa urolog szukam

magdaleno, ja kiedy bylam u niego pierwszy raz to dostalam antybiotyki, na ostatniej wizycie kazal ich nie brac i odstawic Furargin. Jesli o mnie chodzi to ja Ginjal bralam, i na poczatku bylo ok bo mialam wrazenie, ze on rozluznil mi troche ten pecherz i nie bolalo tak jak byl napelniony, ale ogolnie bez rewelacji. Poza tym on zawiera blekit, ktory odkarza wiec moze Ci przyniesie ulge. Ja pamietam, ze mi pomogl troche SHILINTONG, ktory mi polecila Tunia. Najwiecej jednaak to dal mi urosept. Mialam kiedys nietrzymanie moczu spowodowane nieleczona infekcja (mowili, ze to nie pecherz, a grzybica) i urosept troche mi pomogl wtedy.

Offline

 

#37 2007-08-21 16:07:31

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

Ifea przejde do mnie z ta rozmowa

Offline

 

#38 2007-08-21 18:07:52

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: Warszawa urolog szukam

dla mnie dr Malczyński był zawsze bardzo miły - a jak pierwszy raz do niego szłam to z ostrym postanowieniem - jedno słowo nie tak i wychodzę, ale wyszłam w super nastroju i bardzo podbudowana. Myślę, ze nie każdemu jego sposób bycia może odpowiadać. Znam opinie kilku osób które są wniebowzięte po wizytach i takich, które są niezadowolone... napewno do doktora trzeba podejść troszkę luźniej i z humorem wink
ja tam ostatnio - kilka m-cy temu - poszłam z przeświadczeniem, ze mam guz który uciska na pęcherz i dr specjalnie zostawał po pracy czekając, aż mi się pęcherz napełni, żeby było dobrze widać USG i nie ma to nic wspólnego ze "znajomościami" bo mnie nawet jako pacjentki nie kojarzy...
każdy ma inny sposób bycia i nie zawsze tekie dwa sposoby bycia muszą sobie podpasować smile najlepiej trafić na lekarza, który jest i kompetentny i który nam odpowiada, zeby jeszcze duuży wybór był w takich lekarzach...

Offline

 

#39 2007-08-21 19:19:34

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

Tuniu to prawda co piszesz. Ja chodzilam do takiego gina wczesniej kt mial zawsze swoisty sposob bycia i dziewczyny nawet nie chcialy do niego pojsc a ja bylam zadowolona bo mnie tym rozladowywal. Zawsze mnie pytal :no jak tam sasiadka (w sensie sfera dolna) sie czuje. A ja odpowiadalam zle , sasiadka ma uplawy. Tak wiec dla kazdego co innego, mnie ten jego zart nie przeszkadzal a nie denerwowalam sie za to

Offline

 

#40 2007-08-21 21:36:10

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Warszawa urolog szukam

Tunia masz racje, ale nawet nie patrzac juz na jego sposob bycia to i tak nie moge powiedziec, ze jestem zadowolona. Dostalam lek ktory bralam (i mimo tego, ze powiedzialam ze mam problemy z oczami i zle toleruje ten lek to zero odezwu), ziola ktore pilam, i witamine a i e, ktora biore od roku...

Offline

 

#41 2007-08-21 21:54:10

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Warszawa urolog szukam

No wlasnie ifea wiec ja se odpuscilam z tych samych powodow co piszesz bo w zasadzie leku nie wezme ziola mam i witaminy pije

Offline

 

#42 2007-08-21 21:55:28

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: Warszawa urolog szukam

Offline

 

#43 2007-08-21 21:57:18

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: Warszawa urolog szukam

Offline

 

#44 2008-01-26 17:07:55

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

to ja już nie wiem do kogo tu iśćhmm

Offline

 

#45 2008-01-27 11:16:03

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

Ktoś był jeszcze u tego Zajdy?

Offline

 

#46 2008-01-27 11:39:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Warszawa urolog szukam

Dan-Rom chodziła.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#47 2008-01-27 12:53:15

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

wiem, wiem czytałam myślałam, że ktoś jeszcze może go poleci? A Ty Redakcji chodziłaś do jakiegoś dobrego urologa?

Offline

 

#48 2008-01-27 12:57:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Warszawa urolog szukam

W Warszawie nie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#49 2008-01-27 13:11:10

staha
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 82

Re: Warszawa urolog szukam

ja byłasm u zajdy, zrobil mi usg, powiedział że to nie IC i dał vesicare. Sprawdził mocz na pasku i powiedział ze jest ok a ja mam cały czas bakterie i liczne szczawiany wapnia. Nie mogę mic wiecej o tym lakerzu powiedziec byłam na 2 wizytach i nic nie zaradził.

Offline

 

#50 2008-01-27 13:22:51

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

no właśnie hmm,,,, nie wiem już gdzie się zgłosićhmm/
Redakcjo nie zauważyłam, że Ty z Wrocławia wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson