Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-12-05 12:26:28

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Szlaki chemiczne

Zainteresujcie się --szukając w Google--- tematem o nazwie
chemitrails (chemtrails), tak wpisując w wyszukiwarkę.
Nie chcę uchodzić za nawiedzonego całkiem, ale jest to zgodne z moimi teoriami sprzed wielu lat.
Ogólnie---jeśli się chce rządzić ludźmi na ziemi, to dlaczego nie wpływać na nich biologicznie ?
Sprawa MOŻE mieć powiązanie z częstymi zapadaniami na różne zapalenie (a jak wiadomo zapalenia układu rozrodczego  wpływają na zmniejszenie pogłowia).

Offline

 

#2 2011-11-22 23:50:53

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Szlaki chemiczne

Temat Chemitrajls nabiera "we świecie" rumieńców.
Jeden z portali polonijnych (ma on bardzo upierdliwych polonusów i zarazem dociekliwych) donosi, że władze ZMIENIŁY stosunek do osób donoszących o samolotach robiących na niebie jakieś napylenia.
Dotąd odpisywano im że to są smugi kondensacyjne.
Obecnie przyznaje się, że faktycznie dokonywane są "opryski atmosfery" w celu ratowania jej przed przenikaniem promieniowania UV do powierzchni ziemi i jej mieszkańców.
Nie dało się dłuzej robić z ludzi wariatów.
I byłoby fajnie, ale ludzie juz dawno zebrali pył do analizy i wyszło, że zawiera on wiele substancji biologicznych --w tym KRWIOPOCHODNE.
Raczej nie są one filtrem UV--prawda???????
A czym mogłyby być ?
A na przykład kondensatem Chlamydii sp. lub innej zarazy.
Sprawa już jest jakby zdemaskowana w połowie----co będzie dalej z nią i--------------i z naszymi pęcherzami ??

Offline

 

#3 2011-12-21 21:12:08

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Szlaki chemiczne

http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm
to warto przeczytać

Offline

 

#4 2012-03-01 22:33:20

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Szlaki chemiczne

Gdybym napisał pół roku temu że w Polsce sypie się do żywności sól siarczanową - techniczną====to by mnie Redakcja zmoderowała, bo taki pomysł jest nie z tego świata i świadczy o wariactwie autora działającego  na szkodę Forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spiskowy wariat  jakiś czy co ?
_______________
Obecnie wiemy że tak było od kilkunastu lat !!!!
Pytam więc ::
JAKI WPŁYW na nabłonek układu moczowego ma sól z siarczanami , które dają przecież powstawanie kwasów ?
Toż w rolnictwie nawet dajemy przy nawozach siarczanowych  nawożenie wapnem żeby zobojętnić te związki siarki !!!!!!!! BO rośliny padną !!

A my--tu na forum---żarliśmy chleb solony tą solą codziennie--i to sporo bo posolony zsycha się wolniej .
Jedni to przetrzymają a inni nie.

A inne produkty ? A sery zółte ? A ryby wędzone ?
Sami widzicie ,że jeśli się nie uważa, to żre się trucizny bo sanepid kilkanaście lat grał w bilard.
A co powiecie na jakość wody w kranie ? Czy trzeba znowu kilkunastu lat ?

Mam nadzieję ,że z uwagi na to, iż można znaleźć potwierdzenie faktów j/w w prasie itp, nikt mi już nie zarzuci ,że nie powołuję się na sprawdzone źródła pisząc takie kalumnie !!!!!
Oj powoli dźwiga sie świadomosć narodowa -jak mówi Rydzyk.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson