Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2011-08-31 17:44:18

tulipanek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 84

Re: prosze o pomoc, przewlekle zap. pecherza ?

ale to nie pęcherzyki tylko takie białe przszczyki jak przy zapaleniu mieszkow włosówych czasem większe jak białe przszcze z łatwością wychodzą i na drugi dzień śladu nie ma. Nie swedza. Zupełnie inaczej wyglądają. Zresztą dwóch lekarzy widziało i mówią że to nie hsv. Nawet za bardzo nie miałabym jak złapać tego. Tylko czasami wychodzą a później znikają.

Offline

 

#102 2011-08-31 18:51:10

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: prosze o pomoc, przewlekle zap. pecherza ?

A to nie prosaki po prostu?
A chlamydie mialas badana? Dziwie sie, ze badali myco i urea, a chlame, ktora jest odpowiedzialna za 30% zakazen pecherza nie.

Offline

 

#103 2011-08-31 19:59:14

Laura
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 204

Re: prosze o pomoc, przewlekle zap. pecherza ?

Mnie sie tez wydaje ze to prosaki, opis idealnie do nich pasuje, chyba wszyscy je mamy...

Offline

 

#104 2011-09-01 16:13:41

tulipanek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 84

Re: prosze o pomoc, przewlekle zap. pecherza ?

nie to nie prosaki, inaczej wygląda, zresztą jeśli się nie myle prosaki by sie ich pozbyc trzeba nakłóć igła albo czymś takim, poza tym czasem sa większe grudki.
A chlamydie już wiem dlaczego na lelka nie badałam, bo kiedys miałam PCR em badane i pani z labo mówiła, że nie ma sensu w takim razie.

Dostałam dzis leczenie Ciphin na 3 tygodnie, warto dopłacic i kupic Ciprobay ?
cyprofloksacyny nie mam akurat oznaczonej na antybiogramie z e. faecalis, ale ten mój lekarz średnio wierzy w laboratoria i wyniki badań.
Teraz mam brac 3 tyg. ten lek , a po 3 tygodniach leczy mnie lekami na wirusy, ale nie wiem jeszcze jakim... podobno jest kilka
Mówi, że to pewnie na tle wirusowym, i że nie mam co wyrzucać kasy na badania PCR em  wirusów, bo i tak może nie wyjść,
wg, niego wirusy siÄ™ przenoszÄ… chocby poprzez pocaÅ‚unki wink przez Å›linÄ™ itp, i on nadal uważa, że jak siÄ™ ma na ustach opryszczke, to jak sie bada w wymazie z pochwy tez powinna wyjść , bo w organiźmie ona sobie już siedzi, nawet jak tam mi nigdy nie wyszÅ‚a. Nie wiem czy to rzeczywiÅ›cie możliwe, nikt mi o tym wczeÅ›niej nie mówiÅ‚. HPV i inne też siÄ™ przenosi niekoniecznie przez sex, i on zakÅ‚ada , że mam któryÅ› z tych wirusów a który to nieważne,  że one mutuja i tak nie ma znaczenia, trzeba leczyć.
I co mam zrobić, próbowałam wszystkiego to i spróbuje leczenia wg. tych teorii, tym bardziej, że jak już pisałam kiedyś miałam w cytologii zapalenie na tle wirusowym , ale PCR mi nic nie wyszło z pakietu.
Kusi mnie,żeby do Poznania wysłać wymaz i wiedzieć co lecze, ale jak nic nie wyjdzie to szkoda mi tych 600 zl. bo tyle wyjdzie jeden pakiet plus pełny na HPV.
Może we Wrocławiu tez jest jakies miejsce gdzie warto badać PCRem wirusy ?

Offline

 

#105 2011-09-01 19:39:13

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: prosze o pomoc, przewlekle zap. pecherza ?

To prawda, kiedys bylo tak ze jedna opryczka byla od ust, a druga od plciowych, teraz one mutuja i atakuja dwojako.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson