Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-01-22 16:44:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2011-01-22 18:34:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Szczególnie proszę o alternatywny kontakt Wrocławiankę, Magdalenę, Evi.wl, Nawie, Pulkosa, Nadię i Coccinellę smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-01-22 22:05:36

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

ok zmieniłam, mam nadzieję, że będę pamiętać, że taki mam bo w zasadzie mam kilka kont ale każde na wp innych nie używam sad

Offline

 

#4 2011-01-22 23:12:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Evi, jakby co, to wołaj o przypomnienie smile. Nie wiem, co jest grane, ale ponieważ pod pecherz.pl podszywają się jakieś spamy, a dwa - ktoś wykradł adres ze skryptu i sprzedał do jakiejś bazy (wiele razy dostawałam ofertę z mailingu, a potem okazywało się, że firma wykupiła mailing do bazy, w której znalazł się i nasz pecherzowy adres) - może ktoś podszył się i wysłał spam z naszego adresu, a użytkownik wp kliknął dodaj do spamu.

A może to zemsta. Była tutaj taka akcja, że kilka użytkowników - w tym niejaka Gosia polecająca urinal - okazały się oszustkami, które żerując na Waszej uczciwości, udawały pacjentki, brały od Was pomoc, a naprawdę były marketerkami firm reklamowych. Jedna z tych firm, która właśnie reprezentowała producenta ww. preparatu, mimo zakazu kryptoreklamy (pomijając wszystko inne, w tym kwestia, że za uczciwie opłaconą reklamę mogłabym Wam zafundować jakieś programy diagnostyczno-lecznicze albo szybciej poszerzyć pewne działy, zatrudniając więcej redaktorów i tłumaczy - taka kryptoreklama pozbawia pecherz.pl certyfikatu HON code), odmówiła pójścia na ugodę (opłaty zaległego honorarium, przeproszenia Was publicznie i zaproponowania jako rekompensaty jakiejś dedykowanej oferty dla forumowiczów), więc przygotowujemy z prawnikami pozew i kilka innych form (do MZ, NIA itd.). Być może któraś z tych oszustek-kryptoreklamiarek miała adres na wp i dodała do spamu adres serwisu. Nie wiem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2011-01-22 23:22:13

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

no to nieźle!! ale jak udało Ci się do tego dojść?? widzisz może być i więcej takich osób sad

Offline

 

#6 2011-01-22 23:33:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Przede wszystkim - te agencje reklamowe nie szkolą językowo - a ja z języka emocji w tamtym życiu przed chorobą robiłam specjalizację i naprawdę umiem wyłapywać smile. A przecież można elegancko i z klasą - Qazar też był z firmy, a jednak tak poprowadził rozmowę, że nie tylko zachował się etycznie, lecz też, podając mnóstwo ciekawych rzeczy, doprowadził do zgody na reklamę. Można?
Po drugie - ja działam w branży wydawniczo-literackiej, tu na porządku dziennym jest kupowanie recenzji, postów itd., też jestem wyczulona.
A wiesz, za ile Cię sprzedano i zrobiono w konia? Średnia stawka to 100 zł za 50-100 postów albo produkty, które testujesz, na własność. Możesz podziękować Gosi i jej mocodawcom! Ciekawi mnie tylko, czy to się odbywało za zgodą producenta urinalu?

Swoją drogą - nie zdziwcie się, jeśli jednak dojdzie do sprawy sądowej i poproszę Was na świadków. W końcu też jesteście poszkodowani, poświęciliście oszustom swój czas... A mówię tylko o osobach, co do których jestem na 100% pewna. Tych nie do końca pewnych nie ruszam - za rękę nie złapałam, mogę mieć tylko podejrzenia...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2011-01-23 00:00:34

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Już jestem dostępna, jeśli onet nie nawali.
Wyobrażam sobie, Karolino, jak czytasz nasze posty i prowadzisz lingwopsychoanalizę. tongue

Offline

 

#8 2011-01-23 10:35:40

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

już zmieniłam smile rety poczułam się wyróżniona jak mnie wymieniłaś smile jak wywołana na apelu do odebrania dyplomu big_smile

Offline

 

#9 2011-01-23 12:44:07

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Redakcjo, odpisałam Ci:)

Offline

 

#10 2011-01-23 16:02:27

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Offline

 

#11 2011-01-23 17:38:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Nawet nie wiesz, Navie, co ja mogę wyczytać z Waszych postów tongue.

Evi, właśnie wróciłam i odebrałam, odpowiem wieczorem albo jutro, ok?

Dzięki za zmianę kontaktów - tak, to jest rodzaj laurki - najwierniejsi forumowicze dostają ode mnie uczestniczenia w czymś atrakcyjnym smile. Taki, powiedzmy, początek laurek na 5-lecie serwisu smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#12 2011-01-25 22:33:50

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Karolino, odpisałam z innego maila - sprawdź proszę czy doszło. smile

Offline

 

#13 2011-01-25 23:10:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ważna wiadomość dotycząca adresów e-mail na WP!

Doszło, ale odpiszę chyba jutro.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson