Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-03-06 22:14:33

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Witam, bardzo proszę przeczytac moja historie i spróbować mi pomoc, jestem zalamana.
Zaczęło siÄ™ w październiku czulam delikatny dyskomfort, czesciej chodzilam do lazienki i nagle po stosunku zaczęło mnie bardzo bolec nie mogÅ‚am siÄ™ wysiusiac, podobnie jak rok temu gdy mialam zapalenie pÄ™cherza wtedy po 3 dniach przeszlo dzieki furaginum . Poszlam do lekarza rodzinnego i również zapisala mi furagnum 3 x po 3 tab 5 dni i potem 10 dni po 2 x po 2 tab, poczatkowo stan siÄ™ polepszyl i potem znowu bol, dostalam nolicin tez nic nie pomogl, potem cipronex antybiotyk również nic, ginekolog zalecil posiew który nic nie wykazal,  dodam ze na caly ten czas zrerygnowalam z tab antykoncepcyjnych i współżycia i tak bralam furaginom i jadlam tabletki żurawinowe caly czas mialam dyskomport jednego dnia obudzialm siÄ™ z absolutnym bolem i pojechaÅ‚am do rodzinnego tam dostalam skierowanie do szpitala na szwajcarskiej na ostry dyzur i dostalam monural i vasicare, nic nie pomoglo, po jakims czasie mialam palenie w pochwie, pojechaÅ‚am do lekarza rodzinnego i zapisal tabletki przeciwgrzybiczne flulocast, przeszlo ale ten dyskomfort w cewce moczowej caly czas byÅ‚. W koncu trafilam do urologa zrobil ugs sprawdzil ze posiew jalowy, zapisal fugarinum i powiedziaÅ‚ ze przejdzie, uff nic nie przeszlo bol niesamowity, udalam siÄ™ do innego ginekologa on zapisal macmiror complex i probiotyki rozne i kazal zrobic nowy posiew w instytucie mikrobiologi, posiew jalowy nic…. ZaÅ‚amaÅ‚am siÄ™, bo caly czas bol w cewce a nikt nie potrafi mi pomoc, udalam siÄ™ do prywatnego urologa zrobil mi cystoskopie i stwierdzil zapalenie cewki moczowej, cala byÅ‚a czerwona opuchnieta, nakazal przemywaz kora debu i zapisal antybiotyk na chlamydie – azytromycyjne1,5 mg oraz leki przeciwzapalne, nic nie pomoglo wrecz dostalam wiekszych boli, pÅ‚akaÅ‚am niesamowicie, znowu lekarz rodzinny zapisal mi biseptol 960 na 5 dni, troche pomoglo bo nie czulam już tego bolu i nie budzilam siÄ™ w nocy, ale caly czas byÅ‚ dyskomfor, caly czas jest nie dobrze, cos siÄ™ dzieje i nikt nie potrafi pomoc, a ja bym oddala wszystko żeby ten koszmar już siÄ™ skoÅ„czyÅ‚. Tydzien temu bylam u kolejnego prywatnego urologa podobno bardzo dobry, popatrzyl na wyniki i na wszystki lekarstwa które już wzielam i powiedziaÅ‚ ze mam tzw. Zespol cewkowy, ponieważ bakteri tam nie ma ale jest stan zapalny. PowiedziaÅ‚ ze mam siÄ™ uzbroic w cierpliwość i zapisal leki -  kwas foliowy, witaminy A plus E, ditropan, claritine, dicloberl, nimesil oraz ovestin. Czy to pomoże? Caly czas jest ten dyskomfort, czuje ze cos jest nie tak w cewce, caly czas to samo nie wazne czy oddaje mocz cz nie, caly czas w cewce mam dziwne nieprzyjemne uczucie, co mam dalej robic, blagam o pomoc, bo chyba zwariuje z tego wszystkiego.. calymi dniami siedze w domu czytam fora, modle siÄ™ żeby siÄ™ to skoÅ„czyÅ‚o, placze bo już mi siÄ™ zyc od tego odechciewa, co robic, pomocy!!!!
Jakbym chociaż byÅ‚a na 100% pewna czy to na pewno ten zespol cewkowy i jak to siÄ™ leczy czy te leki mi na pewno pomoga to bym byÅ‚a spokojna, ale biore już je tydzieÅ„ i niby jest minimalnie lepiej… ale caly czas taki dyskomfort jakies szczypanie w cewce…bardzo proszÄ™ o pomoc!!

Offline

 

#2 2011-03-06 22:28:14

Amber
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Dla mnie to wygląda jak niedoleczona infekcja bakteryjna. Wnioskuje to stąd że furagina na początki pomagała (a później biseptol).
Podjedź do laboratorium na Lelka w Wa-wie i zrób posiew moczu i posiew z wymazu z cewki. Dlatego w tym laboratorium, że jest to nasze miejsce ostatniej szansy,  pracujÄ…ca tam osoba robi posiewy  b. dokÅ‚adnie i oznacza każdÄ… ilość bakterii.
Nie sugeruj się tym, że miałaś posiewy jałowe, bo po 1-ilość bakterii może być mała, uważana za nieinwazyjną, a po 2-bakterie mogły nie wyrosnąć na pożywkach jakie były użyte.
Na dowód, że Twoja sytuacja jest typowa poczytaj wątki innych, szczególnie tych z bakteriami (czyli większość).
Jak na Lelka wyjdzie posiew jałowy możesz myśleć o zespole cewkowym.

Offline

 

#3 2011-03-06 22:34:07

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Jestem z poznania tu rowniez mamy Instytut Mikrobiologi gdzie robia to dokladnie i oczywiscie wszystko platne. Urolog mowi ze bakteri tam nie ma bo po takiej dawce furaginum z 5 paczek, nolicinu i monuralu, ktory jest bardzo silnym i dobrym antybiotykiem plus cipronex i azytromicyna nic tam nie powinno byc. Moze to po prostu podraznilo moja sluzuwke w cewke? Jak sie leczy ten zespol cewkowy? Jutro bede dzwonic do urloga znowu musze sie tego pozbyc, bo juz nie daje rady... zyc sie z tym nie da.

Offline

 

#4 2011-03-06 22:46:17

Anita
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 177

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Twój problem jest bardzo podobny do mojego, też od listopada trzyma mnie ból w cewce, chociaż problemy z nią związane mam już od kilku lat- mijały, powracały, ale nigdy z takim nasileniem jak teraz.
Również radzę wykonać wymaz z cewki moczowej. Co do labolatorium to sama chyba wybiorę się do W-wy, ale narazie zrobiłam u siebie i wyszły mi bakterie w cewce, które, podobnie jak u Ciebie, nie wychodziły w ogólnym badaniu moczu ani w jego posiewie. I również przyjęłam tonę leków, tak jak Ty- Furagin, Nolicin, Monural, Ciphin, Azitrox plus inne i nadal mam tę bakterię, bo dwa dni temu odebrałam wyniki. Tak więc śluzówkę zniszczoną masz na pewno, zespół cewkowy nie wiem, bo szczerze to nie znam się na tej sprawie, ale bakterie też możesz mieć, więc polecam jednak dla pewności jako pierwszy krok wykonać wymaz z cewki moczowej. I chyba należałoby też wykonać badania na chlamydię i mykoplazmy płciowe, akurat w Poznaniu robią metodą PCR, sama się wybieram. Dość drogo, ale w pakiecie z innymi "dziadostwami" i w sumie najpewniejszą metodą.

Offline

 

#5 2011-03-06 22:48:06

Amber
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Monika ten argument z wziętymi lekami do mnie nie przemawia. Ty leczysz się od października, ja od trzech lat. Zgadnij ile przez ten czas wzięłam leków.
Zresztą mogłaś wielokrotnie wyleczyć pęcherz, ale nie pozbyłaś się bakterii z pochwy czy szyjki macicy. W trakcie stosunku bakterie ponownie wędrowały drogą wstępującą do pęcherza.
Przez swoje 3 lata zrobiłam dużo posiewów, wszystkie były jałowe dopóki nie znalazłam info o laboratorium na Lelka. Okazało się, że mam bardzo mało bakterii 10 do 2 i to tylko w szyjce macicy gdzie te bakterie uważa się za fizjologiczne (dlatego zawsze podawano że wynik jałowy). A po stosunku miałam infekcje pęcherza i wzrost obfity).
Najlepszą radę jaką ja tu dostałam już Ci dałam. Zrób posiew na Lelka.
pzdr,A.

Offline

 

#6 2011-03-06 23:59:25

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

NO tak, jest to bardzo typowy przypadek. Prawdopodobnie jednak bakterie (mogą nie wyjść w Inst. Mikrobiologii--to dość typowe , zwłaszcza po kuracjach antybiotykowych ).
Ale--teraz uwaga ogólna bÄ™dzie--------proszÄ™ zwrócić uwagÄ™ , że lekarze w tym przypadku robili w zasadzie wszystko prawidÅ‚owo !!!! Ten zestaw leków jest na dobrÄ… sprawÄ™, wÅ‚aÅ›ciwy !!  ZakÅ‚adajÄ…c, że na Lelka w Warszawie wyjdÄ… jakieÅ› bakterie, to jest prawie pewne że bÄ™dÄ… one wrażliwe na niektóre JUÅ» BRANE antybiotyki przez tÄ… pacjentkÄ™. A wyleczenia nie ma !!!!!!! Dlaczego ?
Powiedziałbym że nawet nie ma wyraźniejszej reakcji--przykładowo --nie ma wyleczenia na pół roku po czym objawy mogłyby wrócić. Nic takiego sie nie stało !!!
I tu mamy jakby dowód pośredni na to, że powodem głównym są WIRUSY a nie bakterie (te są też ale jako wtórne). Oczywiscie to chodzi o wirus "pseudogrypy" ==jest to nazwa umowna , tak jak słynna ""hiszpanka"" wcale nie była ""grypą"" choć tak ją nazywamy.
Z tej teorii o przyczynie wirusowej nie wynika niestety dla pacjenta nic.!! Jednak ona tÅ‚umaczy DLACZEGO  jest tak mizerny efekt leczenia antybiotykami .
Na wirusy nasi lekarze nic tu nie dadzą. Kto wie, może warto pobrać sterydy p--zapalne. Ale to potem a na razie--posiew na Lelka w Warszawie jest konieczny. Stałe zwalczanie bakterii też ma sens bo bez nich stan zapalny cewki będzie powoli SAMOISTNIE wygasał.
www.badbak.pl , to jest strona Lelka 26.

Offline

 

#7 2011-03-07 11:54:37

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Mi urolog powiedział, że w posiewie czy w wymazie to mi tam nic nie wyjdzie, bo wziełam juz tyle antybiotyków ze wszystko pozabijane, tylko skąd ten stan zapalny? czyzbym tak miala zniszczona cewke? Jest mozliwe ze jest stan zapalny ale bezbakteryjne?
Chcialbym sie czegos dowiedziec o tych sterydach przeciwzapalnych, moze one pomoga rozwiazac sprawe, jestem juz taka tym zmeczona, pomocy!
poki co odkladam leki i cierpie musze wytrzymac te 2 tyg wtedy na czystego zrobie sobie znowu posiew i wymaz z cewki i zobaczymy czy bedzie jalowy.
W kazdym razie prosze o info o tych sterydach, moze dzieki nim wylecze ta zmeczona cewke i w koncu od prawie pol roku pojde spac i obudze sie spokojnie, jak mi tego brakuje.... dopiero w chorobie i takim bolu czlowiek docenia jaki jest szczesliwy bedac zdrowym.

Offline

 

#8 2011-03-07 12:04:25

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Monika1981 mam podobą historię do Twojej, też mam olbrzymie problemy z cewką;/ Tylko ja leczę się juz 6 rok:(((
Również zaczeło się niewinnie i masz absolutną racje ...czlowiek nie docenia swojego szczęścia jak się jest zdrowym:((

Offline

 

#9 2011-03-07 12:37:35

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

I jak sobie z tym radzisz, co zamierzasz?
Ktos wiec cos o tych sterydach przeciwzapalnych?
pewnie nie jest to za zdrowe, ale po tej dawce antybiotykow i wszystkiego to juz mi obojetnie, dla mnie to jest rozpaczliwy krzyk o pomoc, bo od kiedy mam ten bol, moje zycie zmienilo sie  absolutnie....siedzenie w domu i placz to nie jest zycie...;(

Offline

 

#10 2011-03-07 13:33:52

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Nie radzę sobię...to co Ty teraz opisujesz, ja taki etap miałam ponad 5 lat temu..
Nie życzę Ci tego, bo oczywiście życze zdrowia.
Ale ja już w nic nie wierze. Za duzo przeszlam, żeby wierzyć teraz w jakiś lek..sad

Offline

 

#11 2011-03-07 13:45:54

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

A te sterydy, co one robia jak dzialaja? jakby ktos mi powiedzial co robic zeby by zdrowa, czasami mysle ze to jakis zly sen. cale zycie mi sie za przeproszeniem jeb.e...sad tragedia

Offline

 

#12 2011-03-07 13:52:54

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Monika1981 ja doskonale wiem co znaczy, że życie się zje.... wszystko się posypało jak z kart. Jak zly sen, masz rację.
Sama bym chciala, żeby mi ktoś powiedział co robić, oddałabym wszystko, żeby być znów zdrowym;/

Offline

 

#13 2011-03-07 17:16:44

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Monika ja też jestem z Poznania.. do jakiego urologa chodzisz?

Offline

 

#14 2011-03-07 18:45:44

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Sterydy zadziałają, jeśli nie ma się żadnej infekcji, która powoduje stan zapalny.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#15 2011-03-07 18:45:45

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

byÅ‚am juz u trzech -  z NFZ potraktowaÅ‚ mnie jak obÅ‚Ä…kana, uff
potem prywatnie był jeden tez dziwny rece rozlozyl, nie wiem skad dostal dyplom i teraz obecnie jestem u dadeja, a Ty u kogo? masz podobne symptomy do moich? pomaga Ci cos? ja juz trace nadzieje, jak w XXI wieku mozna byc takim bezradnym, tyle osob na to cierpi, nie ma odpowiednich badan czy lekarstw, o co chodzi?
Wszyscy tylko o kase wolaja i najdrozsze leki zapisuja, ktore i tak nie skutkuja, dobra nie mam z tym problemu dam ile chce ale niech mnie wyleczy a nie 5 mce z bolem chodze..sad

Offline

 

#16 2011-03-07 18:46:48

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Offline

 

#17 2011-03-07 18:59:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Gorzej nie, nawet pewnie chwilowo lepiej, ale efekt ustąpi po odstawieniu sterydów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#18 2011-03-07 19:10:32

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Ja chodziłam do Nowakowskiego, ale w sumie nie mam zdania. Moje babcia, która kiedyś pracowała w akademii medycznej poleciła mi prof. Kwiasa, ale jeszcze u niego nie byłam. Posiewy mam czyste, usg ok wciąż nawracały mi jednak dolegliwości typu: dyskomfort, ciągłe parcie, szczypanie itp, zjadłam duuuużo antybiotyków, witaminy C, żurawiny.. ale nic nie pomagało. Teraz od 2 mies jest lepiej może dlatego, że: biorę biogal systematycznie 3 x 2, witamine A i E, kwas foliowy, odstawiłam całkowicie wszystko co kwaśne ( przede wszystkim maksymalnie duże ilości witaminy c i żurawiny), nie jem ostrego ( a uwielbiam), unikam kawy i herbaty. Nie wiem czy to mi pomogło, ale muszę przyznać, choć boję się zapeszyć, że jak na razie jest dobrze.

Offline

 

#19 2011-03-07 19:22:13

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Mam dokłądnie tak samo jak Ty!!! Tez faszerowałam sie zurawina witamina C i herbata z cytryna do tego furaginum itd I to powodowalo wieksze bole, byl okres ze budzilam sie w nocy i zwijalam z bolu.
Rowniez i mi pomaga unikanie tych produktow drazniacych pecherz. Nie wiem gdzie to zlapalam ani co to jest , ale naprawde bardzo uciazliwe, ufff
dzisiaj lekarz mi powiedzial ze to nawet do konca zycia moze trwac, to o kulke w glowe poprosze chyba.
Ale nie rozumiem, skoro nie ma bakterii to dlaczego utrzymuje sie stan zapalny??? pije duzo nie jem produktow drazniacych, biore suplementy wit AiE oraz kwas foliowy, to dlaczego caly czas ten dyskomfort i szczypanie mi towarzysz????
Co do kwiasa to poczytaj sobie o nim opinie..... raczej nie fajne, moze i jest ordynatorem na szwajcarskiej i ma tam wiekszy dostep do sprzetu, badan itd.  nie wiem tez myslalam zeby do niego pojsc, bierze 250 zl za wizyte, ale pal licho te pieniadze zdrowie najwazniejsze, niestety dla niektorych lekarzy to pieniazki sa najwazniejsze...sad

Offline

 

#20 2011-03-07 19:37:45

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

no wÅ‚aÅ›nie opinie w necie do niego mnie zniechÄ™ciÅ‚y. Szukam wciąż kogoÅ› godnego zaufania jak kogoÅ› znajdÄ™ to dam znać. Ja tak wÅ‚aÅ›nie miaÅ‚a... czuÅ‚am chociaż troszkÄ™, że coÅ› tam czujÄ™ i od razu fuuuul wit C i żurawiny. MyÅ›laÅ‚am, że sobie pomogÄ™, a tylko sobie pogarszaÅ‚am. Z tego co czytaÅ‚am to stan zapalny powoduje podrażnienia i uszkodzenia Å›luzówki, które mogÄ… siÄ™ utrzymywać bardzo dÅ‚ugo:( Tego skÄ…d ten stan zapalny skoro nie ma bakterii też wÅ‚aÅ›nie nie rozumiem: czy to znaczy, że one byÅ‚y spowodowaÅ‚y stan zapalny i już ich nie ma? Czy ten stan zapalny spowodować mogÅ‚o coÅ› innego? Albo mamy te bakterie i nie wiemy, dlatego ja zbieram sie i zbieram żeby do Warszawy na Lelka pojechać, ale wiesz jak to jest... poczujÄ™ siÄ™ trochÄ™ lepiej i plany schodzÄ… na dalszy plan. Ale muszÄ™ pojechać i koniec, myÅ›le jednak też o Inst. Mikrobiologii tu u nas, ale sama nie wiem... wiÄ™cej pozytywnych opinii jest o Warszawie...A jak dÅ‚ugo bierzesz już  te wszystkie suplementy ( biogal, wit a i e)?

Offline

 

#21 2011-03-07 19:52:39

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

W sumie biore te sumplementy od jakiegos tygodnia, bo przed tym faszerowalam sie roznymi antybiotykami i furaginum, a teraz ten urolog powiedzial ze juz tam raczej nie ma bakteri bo wzielam prawie wszystkie mozliwe leki. No coz tez mam tego absolutnie dosc i nie zamierzam z tym dalej sie meczyc - walka smile najlepsze jest to ze nie mam pojecia skad to sie wzielo? Lekarze tez....ehhh no trudno, plan mam taki teraz odstawiam wszystko i za tyg ide do nas na wieniawskiego do posiewu z cewki, jak sie okaze ze cos jest to bedzie antybiogram i konkretny antybiotyk jak czysto bez bakteri, to biore dalej suplementy i te sterydy, musze sie tego pozbyc bo jakos przyszlosci z takim bolem nie widze, a Ty jakie plany?

Offline

 

#22 2011-03-07 20:00:07

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Nie znam Kwiasa, ale ma jeden plus w stosunku do innych: jako jedyny urolog pisze o wirusach jako przyczynach zp, nie zamyka się w kręgu bakterii.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#23 2011-03-07 20:02:15

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

po pierwsze wybieram się do ginekologa kolejny raz mnie coś tam znów męczy i chcę to wyleczyć. Polecasz jakiegoś ginekologa? PO drugie wciąż brac oleje, oleje i jeszcze raz oleje, bo w nie wierze. Po trzecie myślę, że też wybiorę się na Wieniawskiego, a jeśli tam nie wyjdzie nić to do warszawy. Najpierw jednak muszę wybrać się do tego ginekologa, bo od tych antybiotyków coś mi się przyplątało i muszę się tego pozbyć ( stąd moje pyt czy kogoś polecasz. ja chodzę do jednej pani gin ale chce zmienić) Ja również nie mam pojęcia skąd się to wzięło i jest dokładnie tak jak mówisz... zupełny brak sił, bezradność... o sto razy bardziej wolałabym żeby bolał mnie ząb, wzięłabym ketonal poszła do dentysty i po sprawie...a tak to nic nie pomaga:(

Offline

 

#24 2011-03-07 20:14:29

Monika1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 115

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

Teraz juz jestem pewna mamy to samo, ale spokojnie wkrotce to sie skonczy, a wtedy ktora pierwsza to da drugiej znac smile Co do ginekologa to bylam u trzech, bo od tych wszystkich antybiotykow tez zaczelam czuc swedzenie w pochwie no i zapisal mi jeden macmiror complex 6 takich zoltych czopkow i pomoglo, wiec mozesz tam swojemu o tym wspomniec. pochwa to w stosunku do cewki moczowej "pikus". Kup sobie tez probiotyki np provag. No mi tez mowili ze jeden zlamie noge inny ma raka no a ja mam zapalenie cewki, no ale tego nie rozumiem dlaczego to sie nie goi skoro nie ma tam juz bakteri??? matko nie wytrzymam znowu mnie swedziiiiiiiiiiiii! uffff no coz zaciskamy zeby, ale jedno jest pewne zakaz antybiotykow chyba ze cos wyjdzie w posiewie, za duzo juz sie tego najadlysmy i tez przez to organizm jest mniej odporny i pewnie trudniej sie mu bronic. Zrob sobie posiew z moczu i wymaz z cewki u nas w poznaniu, albo jak Ci sie chce to do waszawki pojedz. jak bedzie pewnosc ze nie ma bakteri, to nie wiem....zapalenie bezbakteryjne.... no chyba do sie wyleczyc co nie? no moze to te wirusy, to jak z nimi  steryd pomoze? ja nie wiem. nie studiowalam medycyny, nie mam dyplomow a Ci co maja patrza na mnie i oczami strzelaja i mowia ze i tak nie ma pani najgorze.... co za pocieszenie... tylko moje zycie obecnie to wegetacja i wolanie o pomoc, moze ktos w koncu uslyszy i pomoze...... jestem zalamana

Offline

 

#25 2011-03-07 20:26:05

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: zespol cewkowy, jak wyzdrowiec i wrocic do normalnego zycia? pomocy!

wierzÄ™ wciąż, że bÄ™dzie dobrze. jak coÅ› siÄ™ u mnie ruszy to dam Ci znaćsmile ale trzeba dziaÅ‚ać, bo jeÅ›li jednak wyjdÄ… bakterie to trzeba je szybko zwalczyć, żeby nie powodowaÅ‚y jeszcze wiÄ™kszego stanu zapalnego!!!! Trzymam kciuki. Aha poczytaj sobie jeszcze na forum naszym o pÅ‚ynach do higieny intymnej, jedne sÄ… lepsze a inne gorsze jeÅ›li chodzi o sprawy pÄ™cherzowe np te z kwasem mlekowym mogÄ… podrażniać. Ja jeszcze braÅ‚am aloes i byÅ‚ czas, że biÅ‚am tylko herbatÄ™ rumiankowÄ… i wtedy pomogÅ‚o. Tak jak  pisaÅ‚am u mnie teraz jest o wiele lepiej, ale zaczęło przechodzić po paru tygodniach stosowania siÄ™ do powyższych zasad. aaa poczytaj sobie też o diecie na portalu, ja tam zauważyÅ‚am wiele zależnoÅ›ci co to mojego stanu ( piwo, szampan, ostre, kwaÅ›ne, pomidory, ...) i przez dÅ‚ugi czas tego W OGÓLE nie jadÅ‚am!!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson