Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-03-31 08:44:39

girl8xz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 71

Wysiłek a częstsze oddwanie moczu

Mam pytanie, czy wzmorzony wysiłek może powodować,że częściej korzystam z toalety, od ponad miesiąca biore driptane dwa razy dziennie po pół tabletki, trochę mi się po tym polepszyło. ale ostatnio zaczęłam ćwiczyć i nie wiem czy to ma związek, ale znowu zaczęłam często i dużo oddawać moczu, czy poprostu tabletki przestały na mnie działać
I jeszcze mam jedno pytanie , mam skierowanie do urologa ( dopiero w maju mam wizytę),. ale czy mogę go prosić, żeby zatrzymał mnie w szpitalu i zrobił od razu wszytskie badania? Przez ten pęcherz to nie mogę już normalnie funkcjonować i chciałabym,żeby ktoś w końcu mnie zdiagnozował i zaczął leczyć ( czy przed badaniami powinnam odstawic driptane, żeby wyniki nie były zfałszowane?)

Z góry dzięki za odpowiedź:-)

Offline

 

#2 2011-03-31 13:32:53

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Wysiłek a częstsze oddwanie moczu

Girl zawsze możesz poprosić o diagnostykę w szpitalu, tylko czy lekarz się zgodzi to zalezy od niego. Bo rozumiem, ze dr do kt idziesz w maju pracuje gdzieś na oddziale i chcesz, zeby Cie zgarnął na swój oddział? Czy poprostu chcesz skierowanie do szpitala? W obu przypadkach możesz sugerować jakby co położenie Cię na diagnostykę.

Ze wzmożonym wysiłkiem, ze mna wygląda to tak, ze częściej korzystam z toalety, gdy pecherz jest w miare wypełniony u mnie, moge spokojnie posiedzieć, gdy zaczne być aktywna szybciej ide do toalety,w jakikolwiek sposób choćby sprzątając. Natomiast jeśli chodzi o to, ze np rano ćwiczysz a potem cały dzień częściej korzystasz z toalety to wydaje mi sie, że to nie od ćwiczeń. W jednym czasie, owszem, ja bym orzekła, ze ma to wpływ ale po paru godzinach moim zdaniem nie.

Offline

 

#3 2011-03-31 13:45:59

girl8xz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 71

Re: Wysiłek a częstsze oddwanie moczu

Mam skierowanie do urologa i już się zapisałam do urologa,który przyjmuje w szpitalu i tak sobie myślałam,że może od razu by mógł do siebie mnie położyć i zrobić porządne badania, bo tabletek to ja już sie najadłam.....

U mnie jest tak,że ja wcale nie muszę dużo wypić a chodzę np, co 15 minut,czuję parcie w cewce ( tak jakbym miała zaraz się posikać ) i dużo sikam, a po wyjściu z toalety nadal czuję parcie i jak mi się pęcherz spowtorem by napełniał...nie wiem jak to inaczej ująć, myślałam,że może to się nasila od ćwiczeń

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson