Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2011-08-08 10:49:10

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Oekolp

Chyba muszę uzgodnić z dr. inne dawkowanie, bo jak smaruję codziennie to mam wrażenie, że za przeproszeniem mi cycki eksplodują a mój chłopak mówi, że urosły prawie o rozmiar, tym bardziej teraz przed okresem, kiedy zawsze puchną i trochę bolą. Ale na pieczenie pomaga, więc nie chcę z niego rezygnować.

Offline

 

#27 2011-08-08 11:10:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Oekolp

Pomaga, mówisz?

Bardzo potrzebuję czegoś, co te podrażnienia cewki ukoi.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2011-08-08 11:26:46

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Oekolp

Pomaga. I nawet zauważyłam, że po kilku dniach ciągłego stosowania, przez to, że cewka wreszcie nie była taka rozdrażniona, częstotliwość mikcji też jakby mi się zmniejszyła. Tylko te piersi - masakra, ale wydaje mi się, że to może być kumulacja przed @ (ból, który jest zawsze + krem) więc póki co odstawiłam i najpierw chyba się skonsultuję z drem. Myślę, że warto spróbować Karolino.

Offline

 

#29 2011-08-08 23:14:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Oekolp

Tylko że nie ma mi kto zapisać - M. jest, eufemistycznie mówiąc, sceptyczny (ale on jest ogólnie sceptyczny wobec mnie). Muszę znaleźć jakiegoś ginekologa, ale okazuje się, że to będzie trudniejsze, niż sądziłam, z powodów, o których nigdy nie myślałam...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2011-08-08 23:17:10

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Oekolp

mnie też piersi eksplodowaÅ‚y jak używaÅ‚am peÅ‚nÄ… dawkÄ™ tzn caÅ‚y ołówek, a uspokoiÅ‚o siÄ™ jak dawkÄ™ zmniejszyÅ‚am o poÅ‚owÄ™, a głównie smarowaÅ‚am cewkÄ™ i okolice. 
Szkoda nie przerywaj tylko ciÄ…gnij dalej zmniejszajÄ…c dawkÄ™ i dwa razy w tygodniu.

Offline

 

#31 2011-08-09 09:47:39

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Oekolp

M.? POZ chyba też może to wypisać.
Tylko, że ja nigdy nie użyłam aplikatora - smarowałam codziennie okolice cewki a wyciskałam może z 1cm kremu. Dlatego przerwałam i idę to skonsultować. Myślisz, że ta przerwa jakoś może wpłynąć na skuteczność?

Offline

 

#32 2011-08-09 13:21:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Oekolp

Chwilowo chodzę do szefa - ale jego działania sprawiają, że nie czuję się traktowana jak pacjentka (od drobnych złośliwości, typu żebym się nie spóźniała - raz spóźniłam się 5 minut, bo miałam kłopoty większe z pęcherzem i musiałam dodatkowo pójść do wc - bo dezorganizuję pracę przychodni i działam na niekorzyść pacjentek - sic! w TEJ przychodni obsztorcowywać pacjentkę za 5 minut spóźnienia wynikłego z jej choroby!, po jawne orzeczenie, że mam namieszane w głowie i uznanie mnie za hipochondryka, bo HIT nie istnieje - mimo pisma konsultanta wojewódzkiego - oraz osobę z nerwicą natręctw z powodu ciągłego żądania wyjaśnienia krzywdy, którą mi wyrządzono 06.04 i później, skoro oni nie mają mi nic do powiedzenia i temat uznają za zamknięty. Swoją drogą, interpretacja-miodzio: ja też wykupię tam usługi, zapłacę kartą bez pokrycia, a jak mi pan M. zacznie wysyłać wezwania do zapłaty, to powiem, że ma nerwicę natręctw, bo ja kwestię zapłaty uważam za zamkniętą hmm).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#33 2011-08-09 22:31:38

tulipanek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 84

Re: Oekolp

Redakcjo, a dlaczego nie chodzisz do Bielickiego?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson