Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-06-11 12:27:30

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Woda "Dąbrówka"

Już od roku chyba, namawiano mnie na picie tej wody, ale... dopiero teraz ją kupiłam i jestem zachwycona.

Jest bardzo moczopędna, smaczna - piję dziennie 2 szklanki.
Butelka 1,5l - kosztuje ok 3,50zł

http://www.szczawno.hb.pl/?action=enter&menu=wody

Stosuje się ją wg zaleceń lekarza przy leczeniu chorób:

- urologicznych, w szczególności kamicy dróg moczowych, przewlekłych stanów zapalnych
- chorób żołądka i jelit,
- wątroby i dróg żółciowych,
- zaburzeń przemiany materii, tj. cukrzycy, otyłości, obniża wysoki cholesterol

Offline

 

#2 2011-06-11 14:07:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Woda "Dąbrówka"

A ja już się jeżę na taką ulotkę. Bo przewlekły stan zapalny w chorobach urologicznych, to nie tylko coli, które trzeba wypłukać, ale np. IC, coraz częściej traktowane jako stan zapalny nerwów pęcherza, i moczopędność tylko pogarsza sprawę hmm.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-06-11 17:56:13

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Woda "Dąbrówka"

Każdy indywidualnie może sobie spróbować. Przy kamicy super, a przy infekcjach też każą dużo pić wink
Dla mnie fajna sprawa bo nie muszę, tak litrami żłopać wodę, jak nie mam siły pić to piję szklaneczkę Dąbrówki smile

Offline

 

#4 2011-06-11 18:40:44

Vin_tage
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 37

Re: Woda "Dąbrówka"

A gdzie można nabyć taką wodę? Sprzedają ją w aptekach?

Offline

 

#5 2011-06-12 12:32:58

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Woda "Dąbrówka"

Przecież niedawno był raport kontrolny ze sprawdzenia jakie wody nam sprzedają i ponad 70% to były jakieś ścieki z kibla.
Obywatelko Sonja wy się obudźcie z burżuazyjnego snu.
Świat jest pełen złodziejstwa i oszustwa.
Kiedy--w złym PRLu --były pijalnie wód leczniczych , to butelki z wodami były 1--szklane(do zwrotu) oraz 2---pod kontrolą min zdrowia . To były prawdziwe wody lecznicze.
Dzisiaj nikt (żaden prywaciarz Józek) przecież nie będzie woził wody z gór (np. z Żywca) do Warszawy ,Tirem, żeby to sprzewać. Napełnia sie rakotwórczy plastik w Garwolinie dodając trochę wapna z chlewni oraz azofoski dla mikroelementów--i się sprzedaje jako Żywiec. A sika się po tym dlatego że to jest trucizna i organizm stara się ratować.
Wy jesteście jak ta Eliza Orzeszkowa-----dworek chędogi i wzdychanie do książyca.
Ten kraj musi zginąć właśnie dlatego. Kobiety "grottgerowskie" ładowały broń i strzelały do wroga, a dzisiejsze wierzą w każdy kit, a jak już nie wiedzą co robić to sie modlą do Rydzyka.
Finita Poloniae.

Offline

 

#6 2011-06-12 13:05:21

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Woda "Dąbrówka"

Mi wsio ryba co piję, pić muszę, choćby nawet ze względu na kamicę.
Nie analizuję składu wody i staram się nie zastanawiać skąd znalazła się w butelce...
Nie wierzyłam w ta wodę, bo już mi rok wcześniej polecano, ale teraz cieszę się, że po nią sięgnęłam, ja ją lub lubię smile

Tak samo nie analizuję składu tego co jem czy tego czym się smaruję... i dobrze mi z tym, bo bym zwariowała wink A gorzej się wcale nie czuję, więc nie jest tak źle... smile

Vin_tage - ja jestem blisko źródła, więc ta woda jest nawet w Tesco, ale może popytaj w aptekach lub sklepach medycznych, jak nawet nie będą mieli to - jak będzie im zależało na klientce - zamówią!

Offline

 

#7 2011-06-18 21:30:12

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Woda "Dąbrówka"

Dobra wiadomość dla odchudzających się - ta woda przyspiesza przemianę materii tongue

Ja niestety zmniejszyłam ilość wypijanej wody.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson