Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2011-07-08 09:11:31

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

acha i czy to mgoa byc miesnie, skoro zzaczelo mi sie to wszystko do ewidentnego owiania i siedzenia na zimnym przez pare godzin? sad

Offline

 

#27 2011-07-08 11:55:02

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

z reguły miesień boli w jednym miejscu, ból ciągnący - przestaje boleć po rozchodzeniu
natomiast jeśli promieniuje i ból taki tkliwy, bolesny, nie daje spokoju, to może wskazywać na podrażnienia nerwów, uciski...

można gdybać... zrób najpierw RTG, a później niech lekarz myśli!

Offline

 

#28 2011-07-09 09:05:26

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

No dobra, to teraz sluchajcie, doszedl mi nowy objaw... o ile mozna to nazwac objawem. Mianowicie, gdy wstaje rano i mam pelny pechrze, ide siusiu ( w tym momencie jest wszystko ok ), siusiam, i gdy juz pecherz jest prawie caly oprozniony albo w ogole oprozniony to przy parciu! odczuwam nagly klujacy bol prawego pobrzusza ( nie wiem czy to jajnika, jelit, czy czego? ). Taki strasznie klujacy jak przy kolkce jelitowej, mam wowczas wrazenie jakby mialo mi cos peknac! Okropne uczucie. Ale to uczucie jest TYLKO jak pre na perzerz i TYLKO rano. Pozniej jakos to zanika i nie ma problemu. Tylko ze poranny bol tego podbrzusza jest tal silny ze pozniej mam juz b tkliwe to miejsce. Od czego to mzoe byc? Czy to od napietych miesni z rana cyz to mzoe jakis glebszy problem?

Offline

 

#29 2011-07-09 10:41:34

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

No to prztnajmniej widzisz teraz że to nie korzonki.
SÅ‚uchaj siÄ™ mnie a lekarzy olewaj.
Wyniki jakie masz nie są w stanie wykazac lekkiego zapalenia o charakterze przewlekłym.
A ty masz zapalenie bo siedziałaś na zimnym i cię zawiało jakby--nery, pęcherz itp.
Bierz antybiotyk.
Daj se już spokój z badaniami.
Potem zrobisz --po antybiotykach.

Offline

 

#30 2011-07-09 11:47:19

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Hmm no ok ale kregoslup naal mnei boli, badania wszystkie w najlepszym porzadku. Wlasnie strasznie niepokoi mnie ten bol podbrzusza poranny po wysiusianiu. sad

Offline

 

#31 2011-07-09 12:01:48

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

a i dodam ze w tym miejsuc pobolewania pobrzusza czuej takie jakby przelewanie w brzuchu sad

Offline

 

#32 2011-07-09 17:33:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Bo te wszystkie objawy to nie korzonki, tylko już ponapinane mięśnie. Masaż L-S (łącznie z mięśniami ok. pośladków i uda) + elektrostymulacja - i objawy się zmniejszą. Postaraj się nie przeć tak mocno przy mikcji, bo napinasz jeszcze bardziej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#33 2011-07-10 21:15:09

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Od jutra chodze na masaz L-S + Laseroterapia + Magnetoterapia.

Miejmy nadzieje ze pomoze.

Offline

 

#34 2011-07-10 22:53:32

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Laser i magneto to fajna rzecz, ale bardziej głaskanie. Prawdziwe uderzenie to rozluźnienie mięśni "z obu stron", tj. masaż + elektrostymulacja (ja, przy lokalizacji moich napięć, wolałam przezodbytniczą, ale istnieje też przezpochwowa).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#35 2011-07-13 12:13:51

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

powiem szczerze ze po 4 zabiegach jest juz o niebo lepiej , a rada zeby tak mocno nie przec byla cudowna tongue JEst juz niemalze ok tylko caly czas pobolewa mnei w tym prawym podbrzuszu, cos ala jelito sama nie wiem, moze to od kregoslupa jeszcze? DZiwne i nie chce za bardzo przejsc sad

Offline

 

#36 2011-07-13 16:38:10

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Karolino CPPS i elektrostymulacja?
Ja cały czas w poszukiwaniu tiger pointów, i terapeuta i moja żona chyba nie odnaleźli .

Offline

 

#37 2011-07-13 18:46:06

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

nif (przepraszam, komp mi pada, nie stać mnie na naprawę i mam kłopot z dużą literą n sad...), a tak drukowanymi literami?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#38 2011-07-13 18:55:53

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

No zastanawiam się nad elektrostymulacją i napiętymi mięśniami.

PS. Mam jakieś części komputerowe, co Ci pada, wiesz?

Offline

 

#39 2011-07-13 19:28:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Elektrostymulacja to dla mnie świetna rzecz i ja jestem za. Podobno padła mi przede wszystkim taśma klawiatury (tak to się nazywa?), klawisze mi nie reagują, posty piszę przez ctrl+C - ctrl+V. Po drugie - okrutnie przegrzewa mi się lapek, muszę podstawiać różne rzeczy, żeby zwiększyć "owianie", a i tak po max 30 min. dotknąć go nie można; często aż wywala się ekran. I trzy: co i rusz dzieją się dziwactwa a to z plikami, a to z czymś - przydałoby się postawić system na nowo, ale jestem w rozgrzebanych kilku projektach, a zawartości do skopiowania mam tony, więc na razie nie ma o czym mówić...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#40 2011-07-14 10:09:55

majorkanin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Odnosnie laptopa czasem w pracy mam podobne problemy. Zamiast uzywac ctrl+C lepiej uruchomic klawiature ekranowa w windowsie. Start uruchom i wpisac trzy litery: osk
Na przegrzewanie podstawke chlodzaca mozna kupic sa nawet za allegro za 1 zl + koszty przesylki. No i wypadoloby laptopa wyczyscic. Samemu mozna rozkrecic laptopa i dobrac sie do wiatraka. Wszystko zalezy od modelu laptopa. W jednych to jest bardzo prosta sprawa.  Na temat klawiatury nieznam sie.  Nie wiem ile w serwisie chca za taka naprawe klawiatury i czy diagnoza jest trafna.  Klawiature tez mozna samemu wymienic, ale nie wiem czy to trudne jest, ale taka osoba co juz otwierala nawet komputery stacjonarne powinna sobie z tym jakos poradzic. No i system przydaloby sie na nowo postawic. Bez kopiowania tez mozna postawic i nie stracic danych. Ale duzo pisania.

Offline

 

#41 2011-07-14 11:51:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Dzięki, tylko jest jeden problem: ja jestem prosty filolog smile, rozkręcenie laptopa przekracza moje możliwości. A ściślej - rozkręcić, to i go pewnie rozkręcę, ale ze skręceniem będzie już spory problem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#42 2011-07-14 12:12:29

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Offline

 

#43 2011-07-14 23:17:33

majorkanin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Offline

 

#44 2011-07-15 10:39:21

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Ja bym sugerowaÅ‚  na pierwszy ogieÅ„ - PRZEDMUCHAĆ LAPTOPA - ej... jeÅ›li Wam coÅ› siÄ™ skojarzyÅ‚o to brudne macie myÅ›li!. smile
Oczyścić można spirytusem delikatnie.

Offline

 

#45 2011-07-15 12:03:27

majorkanin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Cos Redakcja nie pisze. Chyba nie rozkrecila laptopa? smile
Nif te musiales miec brudne mysli, skoro dopisales swoja uwage smile

Offline

 

#46 2011-07-15 13:15:33

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Mam ojca - elektronika, ale wiecie - szewc bez butów chodzi, nie smile?

O zabrudzeniu mówił mi już admin, więc idę szukać powietrza do przedmuchania.

A propos - nif, mój pulmonolog zawsze jak przed wizytą pyta, czy pielęgniarka zrobiła spirometrię, to mówi do pacjentek "dmuchałam się dzisiaj?" smile. Ja nawet kiedyś palnęłam: "tak, ale nie z tej strony, która mnie interesuje" big_smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#47 2011-07-15 13:31:47

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

U mnie też grzał się laptop, czysciłam go ( w zasadzie tato) a skończyło sie na wymianie baterii (trochę drogi interes). Ale jest już spoko choć i tak korzystam teraz z lapka taty. Chyba z nawyku. Z klawiaturą jednak miałam wsz w porządku.
Karolina dobre z tym dmuchaniem smile

Offline

 

#48 2011-07-15 14:01:13

majorkanin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Ojciec elektronik powinien sobie poradzic z rozkreceniem. Niejedna rzecz skrecal i rozkrecal. Sprezone powietrze do przedmuchiwania tez moze miec.

Offline

 

#49 2011-07-16 00:10:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

Majorkanin - szewc bez butów chodzi, ojciec zrobi prędzej dwa usg, rezonans, ze trzy wirówki i kardiomonitory... a lapek może doświadczy jego ręki za 6 lat... a może nie...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#50 2011-07-16 09:06:26

aniawenus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 35

Re: Nerki? Piasek? Owianie?

witam, sluchajcie, wyniki mam WSZYSTKIE W NORMIE,chodze na te cholerne masaze, od poneidzialku ma MGT laser i dodatkowo sobie zalatwilam interdyn a tutaj rano co??!! Znowu taki sam jak dwa miesiace temu incydent bolowy w praywm pobrzuszu - miedzy kolcem biodrowym a pepkiem, moze nawet troche nizej az o pachwiny, niesamowite klucie, jakby mi ktos szpikulec chcial przebic, promienujacy do czesci ledzwiowo krzyzowej plecow. CO TO MOZE BYC???!!! Czy to od kregoslupa? Od jelit? Od nerek? OD CZEGO!!! JA juz mam dosc serdecznie sad((

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson