Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-08-27 11:15:43

justin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 56

Dobre Laboratorium Kujawsko-pomorskie

Witam!
tak jak w temacie - czy moglby ktos polecic dobre laboratorium w kujawsko-pomorskim badz pomorskim? Wiem, ze polecacie te w Warszawie, ale pisalam do nich kilka razy w sprawie transportu moczu niestety bez odezwu, a nie mam gdzie sie tam zatrzymac.. Moze znacie inne rownie dobre w rejonie ktory mnie interesuje?
Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2011-08-28 01:46:47

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dobre Laboratorium Kujawsko-pomorskie

Justin---ty nie pisz do nich lecz zadzwoń, bo oni nie mają czasu na majle tego typu.
( DAWNO postulowałem zeby "REDAKCJA" przykleiła wątek o wysyłce moczu itp. kurierem ze szczegółami----ale podobno są problemy techniczne.

Więc:::
Napisz do Redakcji majla na priw ( albo do Magdaleny) i one ci opiszą jak wysyłać bo robiły to wielokrotnie.

LUB--lub uruchom tutajszą wyszukiwarkę i czytaj wątki w temacie "Lelka 26" aż trafisz na sprawy wysyłki--było to wiele razy wałkowane ale teraz trudno trafić.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson