Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-09-08 18:27:11

girl8xz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 71

Pogoda a częstsze siusianie

Jak uważacie, czy pogoda ma wpływ na siusianie? Zauważyłam u siebie,że jak się robi zimno, jest deszczowa pogoda to mogłabym cały dzień siedzieć w WC, często i dużo sikam. Całe lato miałam spokój, wszystko było normalnie, normalnie aż byłam szczęśliwsza, bo nie denerwowałam się , że muszę co chwile latać siku, a teraz pogoda robi się brzydka i moje dolegliwości wracają, proszę o Wasze zdanie na ten temat i jeśli ktoś ma podobnie to jak sobie z tym radzi? Z góry wielkie dzięki....

Offline

 

#2 2011-09-08 19:25:26

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Pogoda a częstsze siusianie

niestety tak jest że zmieniająca sie pogoda ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, szczególnie w miejscach gdzie jest wciąż stan zapalny. Ja bym polecała cieplej sie ubierać, w domu wygrzewać termoforem.Nie ma na to cudownego leku niestety:( Mi się wydaje,że przez zimno obkurczają się naczynia,kurczą mięśnie,wszystko się napina,ciepło z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych,rozluźnienie mięśni.

Offline

 

#3 2011-09-08 19:53:28

girl8xz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 71

Re: Pogoda a częstsze siusianie

tylko skąd się u mnie bierze tyle moczu w pęcherzu, że co chwilkę tyle sikam, a z tym cieplejszym ubieraniem to masz rację, trochę gorące kąpiele mi też przynoszą ulgę... a myślisz,że jakieś tabletki z żurawiną na to mogą pomóc?

Offline

 

#4 2011-09-08 21:42:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pogoda a częstsze siusianie

Jak jest wilgoć, to czuję to w stawach i pęcherzu. Zimno też (pęcherz się "kurczy").


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2011-09-09 07:15:44

girl8xz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 71

Re: Pogoda a częstsze siusianie

tylko żeby były jakieś sposoby ( na pewno skorzystam z porad Nadii, bo fakt nie zawsze ciepło się ubierałam ),żeby zmniejszyć to ciągłe latanie do wc, bo to się żyć normalnie nie ma, mówię Wam całe wakacje było ok, aż się chciało żyć, gdzieś jeździć i chodzić, a teraz znowu to samo, słuchajcie a może mam znowu zacząć brać Driptane? bo ubiegłego roku towarzyszył mi wiele miesięcy, tylko nie chce ciągle łykać tabletek.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson