Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-09-15 21:57:07

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Basen?

Kochani co robić? strasznie mnie korci? dodam że absolutnie tamtych problemów z pęcherzem nie łączę z basenem. Swojego czasu chodziłam na basen bardzo często i nie miałam żadnych problemów z pęcherzem, później już rzadziej chodziłam na basen, ostatni raz przed początkiem choroby byłam na basenie kilka miesięcy wcześniej.

Ale strasznie się teraz boję, że pójdę na basen i coś złapięsad co myślicie? Wy chodzicie na basen? czy jest może polecana jakaś profilaktyka jak po seksie? typu furagin, sikanie od razu itp.? - tak na marginesie tego w ogóle nie robię, najczęściej przewracam się na drugi bok i idę spaćwink

Offline

 

#2 2011-09-15 22:49:24

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Basen?

Ja bym poradziła iść, ale koniecznie nie bać się i nic sobie nie wkręcać! smile
Sama, jak już myślę o tym, że coś złapie... to się złapie smile
Woda w basenach jest zdezynfekowana, tzn. chyba na pewno powinna, ew. po rekreacji smile zastosuj środki ostrożnośći, furagin, siku, jakieś globulki... smile

Offline

 

#3 2011-09-15 23:17:52

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Basen?

woda w basenach jest chlorowana i ozonowana ale przy dużej iloÅ›ci ludzi nie nadąża dezynfekować ponieważ ludzie raczej nie myjÄ… siÄ™ przed wejÅ›ciem do basenu a poza tym sikajÄ… do wody  a czasem szczególnie dzieci robiÄ… kupki. PracowaÅ‚am na basenie.
Na basen najlepiej chodzić rano kiedy woda jest całą noc filtrowana no i najważniejsze przed szkołami i naukami dla niemowląt.

Offline

 

#4 2011-09-16 08:53:18

girl8xz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 71

Re: Basen?

ja chciałam zacząć chodzić na basne dla zdrowotności, ale nie pomyślałam,że moge sobie tym zaszkodzić
a jeśli chodzi o seks, to ja po stosunku zawsze uciekam z łóżeczka na chwilkę, idę siusiu i umyć części intymne, ostrożności nigdy za wiele;-)

Offline

 

#5 2011-10-02 14:34:17

bady
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 16

Re: Basen?

Czeguj strahacie chętną do chloru?
to że czasem sikają brzdące,no i co?prędzej grzyba w łazience po basenie złapiesz niż ...zresztą,najsmaczniejsza marchewka ,własną natką otarta

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson