Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1251 2010-06-27 10:07:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: witam serdecznie

Pamiętaj, że Ty miałaś zwężenie cewki, więc Tobie akurat poszerzanie pomaga.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#1252 2010-06-27 16:04:39

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Karolina ja wiem o tym tylko podczas ostatniego zabiegu urolog robiąc plastyke cewki wydłużył ją i trochę zwęził, jak sam powiedział. Ja naprawde już nic z tego nie pojmuje, po jakiego groma było zwężanie? Jezu szybciej ten czwartek bo sfiksuję.

Offline

 

#1253 2010-06-27 16:43:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: witam serdecznie

No ale po zabiegu jest poszerzona, więc "samo leci"...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#1254 2010-06-27 18:50:48

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

No ale podczas ostatniego zabiegu ją zwęził, bo sam mi to tłumaczył. Nie rozumiem po co było ją kiedyś rozszerzać jak teraz doktor zwężał. Przedłużanie rozumiem bo w mojej logice pomaga podtrzymać mocz, ale zwężenie ? - gdy wcześniej była rozszerzana, to co ona się rozszerzyła za bardzo?

Offline

 

#1255 2010-06-27 20:01:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: witam serdecznie

Tego to nie wiem sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#1256 2010-07-01 11:38:56

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Wróciłam właśnie od dra. Otóż ucieszył się, że jest lepiej, powiedział, że załatanie samej przetoki niewiele by dało. Co innego plastyka cewki. A teraz kuku: cewkę moją trzeba rozszerzać od 12 lipca co tydzień 4 razy i potem kilka razy rzadziej. Przypomina mi to początek mojej choroby, kiedy to rozszerzał mi dr szyję pęcherza a potem rozciął. Nic już nie kumam. I chyba nie chcę już kumać.
Dostałam dodatkowo Omnic Ocas do Vesicare. Mam tydzień próby z dwoma lekami a potem odstawiam Vesicare, gdyż dziś se ponarzekałam na te tabletki. Od nich mam jakieś zaburzone czucie, pamiętam kiedys tez tak było, że przestałam czuć parcie po Vesicare a lekarz dziś mówi, że może tak być i mój wypieracz jest pewnie niedoczynny (choroba jasna był nadaktywny). Tak więc jak widać czeski film.
Nie wiem jak przeżyję te rozszerzania cewki, lekarz twierdzi, że cewka się zabliźnia i trzeba ją regularnie rozszerzać, żeby utrzymać odpowiednią szerokość. Boże widzisz i nie grzmisz, jak ja mam dość!!!!!!!!!!!!!!
Pytam doktora czy jest szansa, że ominie mnie stomia i że mój pęcherz sie nauczy pracy a lekarz mówi, ze bardzo by chciał. No myślę sobie, bardziej bym chciała na pewno smile Nie wiem, ale chyba lekarz ma nadzieję, więc i mnie też wypada ją mieć...

Offline

 

#1257 2010-07-02 07:43:03

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Rewelacja, mam anginę ropną. Upał za oknemn a ja na kolejnym antybiotyku. Czuję sie tak, jakby autobus po mnie przejechał. Jaki dobry początek dnia.

Wzięłam Omnic  ocas na pÄ™cherz wczoraj pierwszÄ… tabletÄ™, zobaczymy co z tego wyniknie. Wogle mam wrażenie, że to moje leczenie to kombinacja prób. Ale odstawiÅ‚am wczoraj Vesicare, może to wielka radość z tego powodu sprawiÅ‚a, że dziÅ› miaÅ‚am mocniejszy strumieÅ„ rano. Zaczynam wierzyć, że jestem tak źle nastawiona do tych tabsów, że może dlatego, gdy ich nie biorÄ™ wydaje mi siÄ™, że jest lepiej. Obaczymy to dopiero 1 dzieÅ„

Offline

 

#1258 2010-07-02 08:38:09

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: witam serdecznie

mocniejszy strumień to albo po odstawieniu V.albo po OMNICu-po tym powinnaś lepij sikac, -ja sobie go chwalę naprawdę.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#1259 2010-07-02 09:07:27

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

No, tak tak ja wiem, kiedyś brałam Omnic Ocas i wcześniej Cardurę i Cardura dosłownie tak wpływała mi na cewkę, że w nocy budziło mnie takie dziwne uczucie w tej cewce jakby skurcz czy co. Pamiętam że one troszkę pomogły mi na strumień. Cardura była lepsza ale ciśnienie nie dawało mi spokoju, bo spadało w kółko. Ponoc Omnic nie daje takich spadków. W każdym razie gdzieś tu wyczytałam o składzie ziół na lepszy strumień i chyba się po nie wybiorę do zielarskiego i dodatkowo dokoptuję

Offline

 

#1260 2010-07-02 11:22:18

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: witam serdecznie

ja mam b.niskie cisnienie, po Omnicu nawet nie jest źle, przy zmianie pozycji jedynie mam zawroty głowy i robi mi sie ciemno przed oczami nie raz.
a jakie te zioła na lepszy strumien?
a w ogole to współczuję tej anginy.pozdrawiam


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#1261 2010-07-02 14:41:11

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Monka wieczorem napisze skład ziół ale one na 100% są z forum bo napewno stąd przepisałam. Też mam dziwne przed oczami i trochę szumi w uszach, ponoć z czasem ma przejść.

Offline

 

#1262 2010-07-02 15:51:19

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Podaję ten przepisany skład: Kłącze perzu, liść pokrzywy, koszyk rumianku, liść podbiału, ziele drapacza lekarskiego, kwiat bzu czarnego, liść jeżyny, ziele skrzypu, ziele krwawnika. 3 łyżki na litr, jak zawsze chyba w takich przepisach. Nie wiem od kogo to spisałam tu, ale spróbuje z tym przepisem

Offline

 

#1263 2010-07-03 16:47:37

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

I d...blada. Dziś mam pogorszenie na pęcherzu, znów mi cieknie mocniej, choć nie tak strasznie jak było.
OdstawiÅ‚am wtedy Vesicare i znów do niego wróciÅ‚am, teraz czujÄ™, że coÅ› Omnic mi pogorszyÅ‚ sprawÄ™. Boże ja chyba ocipiejÄ™ naprawdÄ™. PojechaÅ‚am dzis do miasta i wróciÅ‚am z niepysznÄ… minÄ…. Ileż te katorgi mogÄ… trwać. Teraz nie zgodzÄ™ sie na rozszerzanie cewki, bo czujÄ™ podskórnie, że bedzie siÄ™ laÅ‚o. Czemuż tego mojego pÄ™cherza nie można poÅ‚apać, wnerwiajÄ… mnie te niestabilnoÅ›ci, ciÅ›nienia, zwężenia, nadaktywnoÅ›ci i niedoczynnoÅ›ci, dla mnie to juz temat nie do udźwigniÄ™cia siÄ™ robi, poprostu nie wiadomo o co chodzi.  Czy ktoÅ› na Å›wiecie kiedys zorientuje sie co siÄ™ dzieje z moim pecherzem i cewkÄ… - ja już w to wÄ…tpiÄ™. Z tego co widze, zadne operacje i żadne leki mi nie podeszÅ‚y. Co za organizm? CzujÄ™ sie jak przybysz z innej planety. Ratunku
Lekarz mówił, żeby obserwować objawy i kombinować z lekami, czyli patrzeć jakie sa reakcje, no se popatrzyłam. Dziś nie wezmę Omnicu i znów będą braki czucia przy Vesicare. Kombinatorka ze mnie że ojoj.

Offline

 

#1264 2010-07-03 23:31:47

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: witam serdecznie

Bo całe to kombinowanie jest absolutnie błędne.
Nie ma co kombinować.
Jest to zapalenie bakteryjne i ono się waha w zależnosci od stanu organizmu, od dodatkowego dowirusowania, od hormonów. A leki polskie guzik działają i bakterie robią co chcą.
Nie wiem czy te zioła są na "lepszy strumień" ale trochę tam trafią...........

Offline

 

#1265 2010-07-04 07:30:21

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Pulkos mi naprawde robi się niedobrze juz od słowa zapalenie. Zobacz 3 tydzień jestem na antybiotykach, w tej chwili biorę summamed, mam wrażenie, ze gdybym wogle była zawirusowana albo zakażona w kółko sprawa mego pęcherza byłaby prostsza o wiele. Ktoś tu podał ten skład tylko nie pamietam kto

Offline

 

#1266 2010-07-05 09:42:57

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Słuchajcie czy może ktoś się orientuje w jakim celu na pęcherz dostaje się lek o nazwie Metaclopramid. Z tego co zrozumiałam lekarza to tez moge mieć próbę z tym lekiem. Jakoś on mi sie kojarzy z dolegliwościami gastrycznymi nie wiem czemu. Co to ma wspólnego z pęcherzem, czy ktoś brał ten lek przy dolegliwościach pęcherzowych? Jeśli tak to na co?

Offline

 

#1267 2010-07-05 10:34:00

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: witam serdecznie

Próba metoklopramidowa jest pod kątem prolaktyny. Jeśli prolaktyna skoczy Ci więcej niż chyba 6 razy, to masz podejrzenie gruczolaka przysadki. A prl i/lub gruczolak przysadki to też możliwość związku z pęcherzem (albo hormonalne zaburzenia, albo, jeśli gruczolak, ucisk przysadki, co zaburza wydzielanie np. ADH).

Uważaj, bo metoklopramid jest jednym z najsilniejszych inhibitorów DAO - nie jedz przed badaniem kilka godzin i co najmniej dobÄ™ po produktów wysokohistaminowych. Mnie tak, nieÅ›wiadomie, fakt, podali w szpitalu w ciÄ…gu 40 minut metoklopramid, do drugiej próby -  captopril w dawce 4-8 razy wiÄ™kszej niż ta, która już dziaÅ‚aÅ‚a na mnie toksycznie (c. jest z kolei horrendalnym histaminowyzwalaczem) i do kompletu mielonkÄ™ wieprzowÄ… na Å›niadanie (wieprzowina w postaci konserwy to bomba histaminowa) - i dostaÅ‚am zatrucia histaminowego. OczywiÅ›cie, ja nie wiedziaÅ‚am wtedy, że to to, a oni mnie zlali, zamiast w te pÄ™dy powieźć na toksykologiÄ™.

Dobrze, że mój organizm jest już przyzwyczajony do walki z lekarzami usiłującymi mnie zamordować, bobyśmy dzisiaj nie pisały ze sobą...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#1268 2010-07-05 11:21:46

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

No wÅ‚aÅ›nie tylko  sÅ‚yszaÅ‚am, że to ma być staÅ‚e przyjmowanie leku a nie tylko do badania. Karolino u mnie prolaktyny siÄ™ nie zbada bo mam ciÄ…gle blokadÄ™ miesiÄ…czek hormonalnie i przyjmujÄ™  Cerazette. Trzeba by byÅ‚o odstawić hormony i odczekać. KiedyÅ› wyszÅ‚a mi dobra ale bez próby z lekiem, zaznaczam.
Zrozumiałam lekarza w ten sposób: że coś wypieracz nie wypycha moczu i żeby był bardziej sprawny to podaje się metaclopramid, coś jakby miał wywołać skurcz. Wynikło to z tego, że zaczełam mu opowiadać, iż Vesicare mi doprowadza do nie czucia parcia i boję się utraty kontroli nad parciem bo wtedy jestem ugotowana. Tylko nie wiem czy nie pomerdałam czegoś. I tak to niby miałoby wyglądać.
Co z tego, że piszemy, popatrz w jakim jesteśmy stanie sad a mogłybysmy pisać już uzdrowione

Offline

 

#1269 2010-07-05 11:37:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: witam serdecznie

A, to o tym działaniu nie słyszałam. Ale meto podaje się na jakieś zaburzenia pracy jelit, więc może chodzi o skurcz mięśniówki?

A propos prl, mnie też robiono przy hormonach (nb. po badaniu rąbnął mi cykl smile), ale mój endokrynolog, mądry człowiek, powiedział, że u mnie gdyby było źle, to nawet na hormonach wzrost byłby zauważalny (o ile zrozumiałam - tylko wartości byłyby inne). Ale ja akurat te hormony mam ok, więc nie musieliśmy wracać do sprawy (przy okazji - miesiąc temu w kontrolnym RM przysadki okazało się, że zniknął mi mikrogruczolak, więc chociaż tu jest lepiej).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#1270 2010-07-05 12:45:55

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

No to super, zawsze z czymÅ› do przodu smile
Karolina, bardzo możliwe, że chodzi o skurcz mięśniówki, tylko pomyślałam sobie, że skoro mam spięte mięśnie dna, to taki lek mógłby je jeszcze bardziej spiąć? Wiem jedno, przy lekach typu nospa, scopolan i takich tam rozkurczowych rozluźniaczach zawsze zwiększało mi się ntm. W zw z tym może tu byłby jakiś sensowny efekt. Szlag by to trafił, człwoiek już się odmóżdża.
Mi coś się kojarzy Metoclopramid z tym, że dali mi na zaparcia kiedyś w szpitalu, oczywiście nic nie pomógł.

Offline

 

#1271 2010-07-08 09:42:42

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Dziewczyny mam kÅ‚opot. Znów podkrwawiam, ale tym razem jest tego nieco wiÄ™cej. Swieża czysta krew. Cholera zaczynam siÄ™ bać, że poszedÅ‚ mi szew, ale to chyba niemożliwe po 3 tyg. BiorÄ™ te nieszczÄ™sne hormony, wiÄ™c mam nadzieje w sercu że to od nich, że znów coÅ› tam ze Å›luzówkÄ… jest. Może ktos siÄ™ orientuje, czy po 3 tyg od operacji i szycia przetoki w pochwie może siÄ™ pojawić krew? Jak myslicie? Mam pobolewanie w dole brzucha wiÄ™c liczÄ™ na hormony, ale tak pytam, może komus cos do gÅ‚owy przyjdzie...  Kurde jeszcze nigdy nie obyÅ‚o siÄ™ bez ekscesów wiÄ™c zdygaÅ‚am troszkÄ™

Offline

 

#1272 2010-07-08 14:21:34

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: witam serdecznie

Kobito, a kiedy ty zrobisz sobie porządny rezonans magnetyczny pęcherza i okolic zamiast kombinować ?
I drugie : może nie doczytałem, ale ty sie leczyłaś w szpitalu w Białymstoku tak ?
Jeśli tak-------olej w końcu ten dziki wschód bo ten białoruski + neandertalski poziom medycyny z miłymi pielęgniarkami cię wykończy !
(żeby nie było gadania--całe dzieciństwo pomieszkiwałem w Augustowie i mam tam rodzinę--wschód jest fajny bo baby tam dobre pieką ciasto a ludzie są mili.....ale to wszystko do czego wschód sie nadaje. ).
Zrób rezonans w WARSZAWIE.
Zapisz się na wizytę konsultacyjną do asystenta profesora Borówki -----namiar : www.medica.gromada.pl --możesz wejść na stronę i w tym budynku urolodzy ze szpitala kolejowego (tam robiła operację szamanka) mają wynajete gabinety do konsultacji.
Ja nie mówię żeby do samego profesora Borówki od razu zasówać.
Ale tam przyjmuje jeden z jego asystentów i ja u niego byłem--jest młody i inteligentny, pochodzi raczej z inteligenckiej rodziny a nie taki co to z wioski pod górkę szedł do szkoły (tacy są najgłupsi).
Mam jego telefon komórkowy-----on jest tajny i ja ci go daję niejako prywatnie
Dr. Dobruch tel:503072230.
On razem z kilkoma asystentami w zasadzie kawalifikuje do postępowania szpitalnego ale oczywiście jeśli uzna że nie--to nie, i wtedy może jakieś badania ci zrobi na przychodnę w szpitalu na ul.Bursztynowej w Warszawie-Międzylesiu.
Słuchaj-----ty masz popieprzone rozpoznanie przez tych chamów z Białegostoku. W kółko ci będą rozszerzać i zwężac cewkę aż zrobią ci zakażenie takie że padniesz.
Jeśli człowiekowi aż tak nie idzie i wali się na niego los jakby szatan rządził jego zyciem--to trzeba zrobić zmianę WARUNKÓW postępowania. Tu--przykładowo zmienić szpital, otoczenie ludzi, zmienić koncepcję leczenia.
Pomyśl o tym.
Orzecież widać z twoich postów że jest jakieś popieprzenie rozpoznania na bank.

Offline

 

#1273 2010-07-08 15:22:40

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Jak zwykle się roześmiałam, ale z tym ciastem - przyznam dobre, choć ja nigdy w zyciu żadnego nie upiekłam. Pulkos alepo co mi ten rezonans??? Co niby miałby wykazać?

Nie pojade nigdzie bo nie mam na to siÅ‚. Koniec i kropka. Pewnie tego nie zrozumiesz, ale mam już dość, jak 10-ciu zaglÄ…da mi w gabryÅ›kÄ™, 11- tego nie zdzirżę.  I tak każdy mówi co innego.
Lekarz konsultuje mój przypadek często z innymi to co mam jeszcze pojechac do samego papieża? Kurde Pulkos ja naprawdę mam dobrego lekarza tu a jak się człowiek leczy szpitalnie to cały zespół myśli nad nim nie jeden prowadzący. A na rozszerzanie cewki się nie zgodzę, ale pójdę porozmawiać o tym.

Trudno mi wymagać cudu z życia jeÅ›li mam: neurogenność z maÅ‚Ä… pojemnoÅ›ciÄ…, nadreaktywność, zespół bólowy pÄ™cherza, popaprane anatomicznie (ciÄ…gle sÅ‚yszÄ™ też o  statyce narzÄ…dów), endometriozÄ™ w jamie otrzewnej, zresztÄ… zoperowanÄ…, pÄ™cherz z pogrubiaÅ‚Ä… Å›luzówkÄ… tzw walczÄ…cy itp itd nie chcÄ™ już nawet wymieniać. No i co prof Borówka czy jego ludzie wszystko zaczarujÄ…? Nie oszukujmy siÄ™.

Wiesz tez myślę o tym, że ten lekarz mnie już zna na pamięć a zaczynać wszystko od początku badać to mi się nie uśmiecha naprawdę, zresztą jakoś straciłam wiarę w to, ze można mnie do końca wyleczyć.

Pewnie mam popieprzone rozpoznanie tylko powiedz które bo nawet z samego rachunku wyszłoby, że któreś z nich jest trafione.
Niemniej jednak dzięki za sugestie, przemyślę oczywiście po raz nie wiem który, komu by jeszcze pokazać się od dołu smile

Offline

 

#1274 2010-07-09 01:04:09

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: witam serdecznie

Kobito-----ty mi zadajesz pytania z grupy przedszkolnej.
Odpowiadam wsiem ludiam :::::::::::
Badania typu tomografia, rezonans, itp robimy na własne życzenie po to, żeby SAMEMU ocenić sytuację na podstawie tego CO WIDAĆ A NIE CZEGO SIE KTOŚ DOMYŚLA.
W trakcie robienia badania oraz po nim dyskutujemy z laborantem, lekarzem wykonującym, lekarzem odczytującym . To bardzo ważny etap.
Następnie idziemy do rentgenologa z wizytą i ponownie on przy nas to ogląda.
Rozmawiamy.
Oceniamy sami nasz organizm.
Nie słuchamy idiotów--oglądamy sami co widać.
==================
Kobito : ty sądzisz że chirurg który cię ciął ..widział coś ? Owszem----4 cm okolicy.
======================
Kobito ponownie.:
oto diagnoza : ty od dawna masz tam kupÄ™ bakterii (może od dziecka) i niestety twój organizm reaguje  na nie zmianami tkankowymi = wskutek ciÄ…gÅ‚ych zapaleÅ„.
Masz te zmiany, masz cięcie chirurgiczne z powodu torbieli.
I w tej sytuacji ty byś nie chciała PO PROSTU ZOBACZYĆ NA KLISZACH JAK TO WYGLĄDA ???????????
==============================
MOje zalecenia.
Banda lekarzy ciągle ci coś wycina i nacina a skutki są zerowe--nawet jest gorzej. Kobito--jeśli chcesz żyć i wyzdrowieć to nie dopuszczaj do dalszej regulacji chirurgicznej sprawy sikania !!!!!
Dlaczego ? Bo wszelkie zmiany u ciebie są natury bakteryjnej i wsadzanie noża w bakterie konczy sie źle !!!!!!
======================
Masz w rodzinie 3 lekarzy i pielęgniarki ? Kopnij ich w dupę i wygoń ! Sądzę ,że oni ci doradzali dotąd co i jak .
Popatrz jakie są skutki. Oni wiedzieli że tak będzie (nie jesteś pierwsza) i cię nie ostrzegali.
================================
Jaka diagnoza jest właściwa ? Ano ta jedna --patrz wyżej.
Wszystko inne to POCHODNA  zapaleÅ„ bakteryjnych.
================================
co teraz ............dobry zielarz bo trzeba uspokoić organizm i działać łagodząco . MOże lek ziołowy o nazwie PADMA.....nie jestem jego fanem.....ale kto wie.
A więc zioła a potem seriami antybiotyki (znowu) ale powoli, długofalowo w małych dawkach.
============================
Nigdy przenigdy nie leczyć sie w Białymstoku !!!!!!!!!

Gdybym to ja był twoim mężem (pardon) to dostałabyś w dupę tak (za te odważne decyzje chirurgiczne podejmowane bezkrytycznie) ======że leczyłabyś dupę właśnie a nie co innego !!!!!!!
Kobito--mniej wiary w lekarzy. Mniej zaufania bo cię zabiją te skurwiele. Zacznij myśleć samodzielnie.

PS. Obywatele, nie wydaje się wam dziwne, że dziewuchy 32 letnie są leczone w Polsce chirurgicznie przez rozcinanie cewki, zwężanie cewki, jakies sztuczne zwieracze, inne ,pasy trzymające wkładane w bebechy.........i to jeszcze przed ciążą pierwszą w życiu ?
Czy nie należałoby znowu zasiedlić Sybiru panami doktorami , bo oni sobie kasę z FOZu przypisują za ilość zabiegów i ich nie obchodzi że unieszczęśliwiają ludzi ...?!?

Offline

 

#1275 2010-07-09 08:04:54

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Pulkosie drogi!
Wiem co to rezonans i co pokazuje. Czy nie uważasz, że gdybym faktycznie miała takie zaplenia to poprostu coś by mnie czasem bolało? Zawsze dostaje antybiotyki a w zasadzie wiecznie na nich siedzę więc prędzej czy później stan zapalny przy takich kombinacjach leków by już dał se spokój.

Myslałam samodzielnie bardzo długo około 2 lat zanim zgłosiłam się do lekarza, lekarzy w zasadzie. Nie chcę już narzekać na lekarzy w kółko ale wiem, że białostocka urologia ma bardzo dobrą opinię w Polsce, więc nie chcę tu wbijać kolejnych gwoździ. A prawda jest taka, że nie ufam już nikomu, nawet sobie nie do końca.

Z rezonansem jak najbardziej to dobry pomysł, szczerze mówiąc o tym juz myślałam. Zmiany tkankowe też zapewne są, ale podejrzewam, że może bardziej endometrialne. I co z tego? Pulkos, ja jestem na hormonach, endo jest zatrzymana więcej nie zrobię. Antybiotyki to może dla silniejszych organizmów, na nich długo w małych dawkach nie pociągnę i tak.

Pulkos męża nie mam już bo zmarł niecałe 10 miesięcy temu, jak się domyślasz dzieci mieć nie chcę. W zw z tym nie ma mnie kto nałomotać w dupę a szkoda. A zajście w ciąże przed załatwieniem spraw pęcherzowych to tez nie jest dobre wyjście. Zabiegi które wymieniłeś nie przeszkadzają w zajściu w ciąże ani w jej donoszeniu. U mnie to było zawsze brane pod uwagę.

Jeszcze jedno powikłania po zabiegach zdarzają się, każdy pacjent jest o nich informowany przed zabiegami.

Nie mam czasu na leczenia długoterminowe bo w zasadzie jestem od dwóch lat przykuta do domu albo miejsc gdzie sa toalety. Właśnie walczę o drugi roczny urlop zdrowotny żeby móc w końcu się doprowadzić do ładu, wierz mi, że gdyby nie rodzice ze swej wypłaty po płaceniu rachunków nie miałabym co jeść.
Z takich oto względów godzę się na operacje mi proponowane bo zależy mi na czasie poprostu. Widzisz punkt widzenia zależy też od punktu siedzenia. A że u mnie wyszłokiepsko bo w zasadzie nic nie pomogło do tej pory to inna sprawa. Jeszcze kwestia usunięcia torbieli - najprawdopodobniej uszkodzono mi wtedy nerw, stąd zaczeły się jazdy z pęcherzem. Wtedy to juz nic nie pomoże. Ciągle o tym pamiętam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson