Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2012-04-17 08:33:46

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: nadal nie wiem co mi jest?

Oczywiscie, ze nikt nie zmusi cie, zebys pisal w watkach innych.
Tylko zauwaz, ze niby jest tyle watkow, 'zrob posiew na lelka', o ktorym napisales pojawilo sie juz tyle razy, a i tak jak przychodzi nowa osoba, to zazwyczaj trzeba powtorzyc te standardowe teksty w stylu " zrob posiew / wymaz itd". Ktos to musi pisac, wiec dlaczego nie ty?
Na forum nie ma lekarzy. Sa ludzie tacy jak ty, z problamami z pecherzem. Kazdy pisze o tym, o czym sie dowiedzial / przeczytal , pisze o swoich doswiadczeniach. Na pewno jest cos co moglbys komus doradzic i nie bedzie to glupota, jak sam to ujales.
Poza tym forum obejmuje tez inne dzialy, nie tylko "Co mi jest". Inni uzytkownicy dziela sie opiniami o lekarzach, wrazeniach po badaniach itd.
Nie mozesz myslesz w ten sposob, ze nie napiszesz nic w nowym watku, bo bylo to juz pisane setki razy albo ze opisales jakas sprawe w swoim watku, wiec po co pisac o tym u kogos innego. Ktos musi sie udzialac, zeby forum jakos funkcjonowalo.

Offline

 

#52 2012-04-17 10:06:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: nadal nie wiem co mi jest?

Majka ma rację. Tu każdy coś daje i dostaje. Jeśli, Why, uważasz, że Ci się należy i nic od siebie nie musisz wnieść, a w dodatku jesteś nieuprzejmy (uwagi o głupotach, o uwłaczaniu godności), to mogę wystawić Ci rachunek za poświęcony Ci czas, a honorarium wypłacić tym, którzy z Tobą rozmawiali i wspierali Cię. Chcesz tak? A poza tym - Twoje zachowanie to lekka bezczelność, jeśli idzie się do kogoś w gości i korzysta z jego uprzejmości, to nie sra mu się na środek dywanu, jak to mawia mój znajomy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#53 2012-04-17 11:34:54

iwka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 186

Re: nadal nie wiem co mi jest?

hmm, jesli boli Cię pod żebrami to wydaje mi się że to może być wątroba albo żołądek

ból przy yersini jest w prawej dolnej pachwinie (tak jak wyrostek)

a badania krwi masz dobre? (szczególenie parametry wątrobowe ALAT,ASPAT)

Offline

 

#54 2012-04-18 20:37:35

whysoserious
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 26

Re: nadal nie wiem co mi jest?

Hmmm... Wiesz czym rozni się Twój post od postu Majki? Przede wszystkim kulturąsmile Przyszedlem w gosci zalozylem swoj wątek i w nim piszęsmile Będe mial cos mądrego do dodania w innych z pewnoscią to uczynięsmile Czytając "przychodzi do kogos w gosci i sra"- pozostawiam bez komentarza, chcesz kontynuować wymianę zdan, masz mozliwosc wiadomosci prywatnych, nie musisz pokazywać, że jestes Adminem:) I co do tej pomocy, jesli piszesz o wystawianiu rachunków, byjamniej mnie mozesz sobie darować pomaganie:) Od takich osob jej nie potrzebuje:)

I nadal nie wiem co jest chamskiego w uwlacza godnosci (swojÄ… drogÄ… nie musisz wyjasniac)

A co do twojego zapytania Iwka: tak zrobilem ostatnio, ba nawet dzis wyniki juz mialem, wszystko ok i w porządku. Ogolnie ponoc żoładek nie boli po prawej stronie. Procz tych badan zrobilem morfologie, jonogram itd, wszystko ok. Poczekam do wyplaty zrobie badanie w Felixie i sie okaze czy cos lepszego nie siedzi we mnie

Offline

 

#55 2012-04-18 20:53:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: nadal nie wiem co mi jest?

Widzę, że konsekwentnie odmawiasz wspierania innych. Wobec tego my też nie będziemy wspierać Ciebie. Proszę użytkowników o nieodpisywanie w tym wątku, dopóki jego autor nie pozbędzie się postawy roszczeniowo-egoistycznej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#56 2012-04-18 21:20:34

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: nadal nie wiem co mi jest?

Offline

 

#57 2012-04-18 21:35:29

whysoserious
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 26

Re: nadal nie wiem co mi jest?

" Wobec tego my też nie będziemy wspierać Ciebie" - kim jestes ze wypowiadasz sie w imieniu innych? Robisz to po raz kolejny, co jest moim zdaniem obraźliwe w stosunku do pozostalych, chyba ze owe forum rozumujemy na zasadzie dyktatury- kto ci sie nie podporzadkuje, temu zostanie wymierzona kara.

Nie wykazałem postawy roszczeniowo- egoistycznej:] Polecam zaznajomic sie z podanymi hasłami, po czym ich prawidłowo uzywać:]

A co jesli ktos odpisze?smile Zbanujesz go? Mysle ze powinnas zastanowic siÄ™ nad sobÄ…, bardziej aroganckiej osoby, na zadnym forum nie poznalem, a juz ze statusem admina w ogole:)

Jako ze jestem wolnÄ… istotÄ… mam prawo, do niepisania w innych wÄ…tkach jezeli twierdzÄ™ ze nic mÄ…drego wniesc nie mogÄ™, a ty PO RAZ KOLEJNY CI WIELKIMI LITERAMI USWIADAMIAM, MNIE DO TEGO NIE ZMUSISZ - nie masz ku temu zadnego prawa, tak samo jak wypowiadania sie w imieniu innych, chyba ze jestes tutaj kims w rodzaju wodza, czy tez wielkiego Guru za ktorym kazdy slepo pojdzie- wybacz ze nie ja:)

Offline

 

#58 2012-04-19 09:53:52

Kalina383
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 104

Re: nadal nie wiem co mi jest?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson