Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-12-27 13:36:24

slawekch
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 1

Lek vesicare a choroba lokomocyjna/morska

Witam
Po pierwsze chciałem się przywitać bo pierwszy raz piszę na tym forum.

Mam zdiagnozowaną nadreaktywność pęcherza i brałem lek vesicare. Podczas brania leku częstotliwość wizyt w toalecie faktycznie spadła, ale akurat nie o tym chciałem napisać.

Więc do rzeczy:
Od małego cierpię na bardzo silną chorobę lokomocyjną / morską.
O ile jazda samochodem z wiekiem nie sprawia mi aż takich problemów to pływanie łodzią to już praktycznie za każdym razem kończyła się wymiotami niezależnie od stanu morza. Podczas przyjmowania vesicare w tym roku byłem w Chorwacji i przez tydzień wypływaliśmy na nurkowania. Codziennie około 4-7 godzin na morzu. Oczywiście byłem nastawiony na kilka dni męczarni z wymiotami lub przynajmniej ze złym samopoczuciem a tu niespodzianka!!! Ani razu nawet nie poczułem się źle!!! Nawet siedząc na dziobie nic mi nie dolegało!!!
I tu pojawia się moje pytanie, czy ktoś z Was zauważył może podobne objawy u siebie i może potwierdzić tam "wspaniałe" dla mnie niepożądane działanie tego leku??

SÅ‚awek

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson