Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#151 2012-04-06 20:02:37

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

No chyba wybiorę to drugie, bo widziałem że lekarz który mi to przepisywał okazał zainteresowanie moim przypadkiem.

Offline

 

#152 2012-04-06 22:21:55

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Azulan jest na alkoholu to śluzówki nie można przemywać bo nie wytrzymasz z bólu.

Offline

 

#153 2012-04-06 22:46:24

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

no ale chyba lekarz by to wiedziaÅ‚, co??  tym bardziej że to nie jest jakiÅ› mÅ‚ody lekarz, a w ulotce pisze że stosuje sie go do irygacji pochwy, wiÄ™c na penisa chyba też nie powinno być problemu.

Offline

 

#154 2012-04-06 23:06:06

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

w każdym razie bądź ostrożny aby nie pogorszyć sprawy

Offline

 

#155 2012-04-07 07:47:06

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

ok, dzięki za radę.

Offline

 

#156 2012-04-24 21:38:50

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Kiero a jak u Was sytuacja?
Nie odzywasz się i mniemam, że to dobry znak...

Offline

 

#157 2012-04-26 23:00:25

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

nie odzywam sie bo czekam na jakies efekty, ale cos nic nie widze:(
jestem po kuracji : azulan, pimafucort, furagin, fluconazol i zaraz po zakonczeniu była wielka poprawa, ale 3 dni pozniej na penisie wyskoczyły czerwone grudki, które mnie piekły jak oddawalem mocz, a do tego tak mnie piekło ujście cewki przy oddawaniu moczu ze masakra, jeszcze nigdy tak nie miałem.
poszedłem do lekarza który zalecił mi ta kurację, on zobaczył mi to i zaczął przepisywac receptę, a ja zobaczyłem ze wypisuje Bisptol, więc powiedziałem ze już brałem i nie pomógł mi a on na to ze nie jest w stanie mi pomóc i nie bedzie na mnie eksperymentował i faszerował mnie lekami bo i tak już się ich najadłem wystarczająco i kazał mi jechać do Wrocławia na ul. chałubińskiego do Kliniki Dermatologicznej.

ByÅ‚em tam wczoraj, Pani doktor mnie obejrzaÅ‚a, wysÅ‚uchaÅ‚a i powiedziala żebym spróbowaÅ‚ przez 2 tygodnie moczyć penisa w roztworze soli kuchennej w stosunku: Å‚yżka stoÅ‚owa soli na 0,5 litra wody i tak dwa razy dziennie przez 10 minut. PowiedziaÅ‚a że może mnie to Å›mieszyć ale to stary zapomniany sposób na leczenie bakterii i nie obciążą organizmu tak jak antybiotyki. No i tak mocze od dziÅ› rana ii zobaczymy co bÄ™dzie. A i powiedziala że jak nie pomoże to żebym przyjechaÅ‚ i zaprowadzi mnie do swojego szefa który jest chyba profesorem  i specjalizuje sie w chorobach penisa i bedziemy szukać rozwiÄ…zania.
Ogólnie to byÅ‚a chyba jedna z jedynych takich wizyt w moim życiu, któś mnie naprawdÄ™ wysÅ‚uchaÅ‚, porozmawiaÅ‚ ze mnÄ…, siedziaÅ‚em  tam chyba pól godz,.

Co myślicie o tej soli????

Ale sie rozpisałem:P

Offline

 

#158 2012-04-26 23:03:30

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

A tak wogóle to dzięki Loni że pytasz:) to miłesmile

Offline

 

#159 2012-04-27 08:27:57

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Witaj, szkoda że taka sytuacja bo już myślałam, że jest dobrze i zapomniałeś o forum...

Hmmm co do soli to takie płukanki mi sie kojarzą, ale z gardłem...
Moja laryngolog zaleciła mi kiedyś płukanie gardła solą iwonicką, ale powiem szczerze, że o takim sposobie na śluzówki w miejscach intymnych to nie słyszałam.
I nie podrażnia Cię to?, nie czujesz pieczenia?
Ten azulan który też stosowałeś, w składzie zawiera alkohol, więc chyba też może podrażnić tak delikatną śluzówkę jaka jest na narządach płciowych, tak mi się wydaje.
Nie wiem co Ci roradzić bo na "męskich" sprawach się nie znam, wiem że Pulkos doradzał moczenie penisa w ziołach Vagosan (taka mieszanka gotowa do kupienia w aptece) i robić okłady z siemienia lnianego, on działa powlekająco na śluzówki i zmniejsza podrażenienie.
A jak Twoja partnerka? Czujecie w ogóle jeszcze ten przykry zapach?
Trzymam kciuki oby sytuacja się poprawiła smile

Offline

 

#160 2012-04-28 18:59:56

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

czujemy ten cholerny zapach, bo w sumie to jest głowna dolegliwość. No i nic mnie nie piekło ani przy azulanie, ani przy tej soli, ale juz 3 dni moczenia w roztworze i zadnego efektu. cały czas mi tam cholernie smierdzi, nawet prosto po kapieli, to zaczyna by chore, ja zaraz chyba zwariuje. Może ktoż miał coś podobnego, albo słyszał o podobnym przypadku i wie jak to leczono i czym. Tak sie zastanawiam nad tym Vagosanem, moze dzisiaj kupie i spróbuję.

Offline

 

#161 2012-04-28 19:21:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Kiero, a czy ten zapach potwierdza Twoja partnerka, czy tylko Ty go czujesz i masz dyskomfort?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#162 2012-04-28 20:53:41

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Potwierdza go również moja partnerka, a nawet mówi to samo co ja czuje. Czyli mówi że czuje taki strasznie nieprzyjemny, jakby kwaśny, albo gorzki, ale napewno ostro wyczuwalny zapach. I ja czuję to samo. wychodzę z łazienki po kąpieli i już to czuję, nawet jak wyjdę z pod prysznica, lub z wany i przejadę ręką po penisie przy zciągniętym napletku to czuje ten zapach, więc to chyba nie jest normalne, bo nie jest to napewno pot.

Offline

 

#163 2012-05-03 18:36:32

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

zaczÄ…Å‚em smarować penisa kremem CLOTRIMAZOLUM i powiem wam ze po 3 dniach odczuwam duza poprawÄ™, a mianowicie nie czujÄ™ tego zapachu i penis nie jest taki mokry, jak wczesniej.  No i jeÅ›li ten krem dziaÅ‚a, no to chyba na 100% bedzie grzybica, no bo na to on jest. Ide we wtorek do dermatologa, który mnie wysÅ‚aÅ‚ do wrocÅ‚awia i powiem mu o tym i niech moze przepisze jeszcze raz pimafucort, albo pimafucin, postosuje to przez 2 tygodnie, a potem jeszcze clotrimazolum, no i zapytam o partnerke, i wyÅ›lÄ™ jÄ… do ginekolog.

Offline

 

#164 2012-09-20 23:18:31

on17
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-20
Posty: 10

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Nareszcie trafiłem na kogoś z podobnym problemem. Mam nadzieje KIERO, że to przeczytasz.

Mam ten sam problem, ten sam zapach. 2-3 posiewy moczu, posiew nasienia, z 20 badań moczu, wymazy i posiewy z cewki w kierunku chlamydii, candidy, mycoplasmy i ureaplasma. Problem od roku, większość badań robiono na przełomie tego półrocza. Wszystkie wyniki mam UJEMNE. U mnie, w przeciwieństwie do Ciebie - Nie wyhodowano nic...

Odezwij się, daj znak czy wciąż czytasz ten temat.

Offline

 

#165 2012-09-20 23:35:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Ir, powtórz atypówki, ale przeciwciała. Czasem ujemny wymaz okazuje się fałszywie ujemny.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#166 2012-09-21 00:55:35

on17
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-20
Posty: 10

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Czy mogę prosić o wytłumaczenie dokładniejsze? Nie bardzo orientuje się w terminie atypówki i co rozumiesz przez przeciwciała? Jak mam to wytłumaczyć w laboratorium?

Offline

 

#167 2012-09-21 08:04:05

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Atypowki - chlamydia, ureaplasma, mykoplasma.
Badanie przeciwcial, czyli badanie z krwi, nie z wymazu.
Z chlamydia i mykoplasma nie ma problemu, mozna je zrobic praktycznie w kazdym laboratorium.
Gorzej z ureaplasma. Ale mozesz zrobic caly pakiet badan w laboratoirum w Bytomiu, np. wysylajac do nich krew kurierem, jesli mieszkasz daleko.

Offline

 

#168 2012-09-21 09:33:13

on17
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-20
Posty: 10

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Tylko wiecie, ja nie mam żadnych innych objawów poza zapachem.

Co do badań - Dzięki za informacje, tylko nie wiem czy mi koszta pozwolą, bo ostatnio wydałem na same badania i wizyty ponad 500 zł. Czy to się da załatwić z NFZ? Jeśli nie, to jakie byłyby koszta prywatnie?

Offline

 

#169 2012-09-21 09:38:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Irr, załóż swój wątek, bo tu się już większa rozmowa kroi.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson