Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-01-05 13:58:54

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

witam. choruje na pecherz od praiwe roku z przerwami. antybiotyki juz srednio pomagaja;/ zaluje ze na poczatku jak dostalam zapalen ie to nie wyleczylam tego do konca;/ bralam tylko furagin przez tydzien i jak przeszlo to przerwalam a po miesiecu sie znow nawrocilo i takto sie zaczelo;/ gdybym wiedziala cos o tym wczesniej bylo by inaczej... ale zmierzajac do watku

mam pytanie czy ktos z was ma moze odsprzedac jakies leki ktore im pomogly?? chodzi mi o leki ktore sa dostepne za granica lub ktore sa w sprzedazy na stronach ineternetowych. nie chce jednak kupowac w ciemno dlatego chcialam prosic o pomoc czy ktos z was bral te leki  jakie pomogly jakie ceny..???
prosze:(

Offline

 

#2 2012-01-05 14:03:56

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

nie ma leków!!!!!, które leczą każdego!!!!!!!!!
jednemu pomaga Furagina innemu Gentamycyna... zależy na co są wrażliwe twoje bakterie...

Offline

 

#3 2012-01-05 14:19:31

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

ale mi nie chdozi o bakterie. chodzi mi o leki ktore sa dospetne za granica z teog co wiem i pomagaja ludziom lagodzic objawy az wreszcie nie pozwalaja juz chorowowa

Offline

 

#4 2012-01-05 18:42:42

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

Nadal jednak idzie o bakterie. Bo od nich masz te objawy.
Był tu kolega , który kupił sobie w Niemczech Nolicin (antybiotyk) który mu bardzo pomógł --pomimo tego że wcześniej w Polsce kupował ten sam Nolicin !!!!!!
Jakość leku w Niemczech jest inna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc proponuję właśnie ten lek na próbę--może ktoś ma i ci odsprzeda niemiecki Nolicin.

Ale nadal ci mówię, że jeśłi wychodziły ci bakterie w posiewie z Łodzi to w Warszawie na Lelka mogą wyjść INNE bakterie i na nie dostaniesz antybiogram. I według niego kupisz w Polsce jakieś antybiotyki które mogą być trafione.
Nie wmawiaj sobie że ta choroba jest z czego innego--najpierw przekonaj się czy nie ma tam cudów bakteryjnych --a to zrobisz tylko na Lelka w Warszawie. I na to wydawaj pieniądze teraz !!!!!
Dopiero potem cystografia i inne rzeczy. Najpierw posiew W TYM KONKRETYM LABIE.
Przed tobą sprawę tę przerabiali już inni i potrafili z Gdańska lub ZielonejGóry jechać na Lelka a u siebie też mieli laby--prawda ?

Offline

 

#5 2012-01-25 22:53:41

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

z Gdańska nie tak źle:) Ja dwa razy bylem ze Szczecina smile

Offline

 

#6 2012-01-26 10:37:10

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

Agata nie rób tutaj reklamy!! Niestety ale mało kto z tego forum uwierzy w cudowny eliksir jaki przedstawiasz.

Offline

 

#7 2012-01-26 11:22:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

Nada reklamę i jej twórczynię usuwam z forum. A Twoją postawę chwalę publicznie smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2012-01-26 11:39:40

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

a nie trzeba smile ale dziękuję. Denerwują mnie reklamy niby biednych pokrzywdzonych ludzi, a my naiwni chwytając się wszystkiego chwycilibysmy się i tego. Takie osoby robiące reklamę są dla mnie na równi z lekarzami, którzy bagatelizują nasze zdrowie i na oślep wypisują leki traktując nas jak króliki doświadczalne.

Offline

 

#9 2012-01-26 22:40:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: leki !!!!!!!!!!! prosz eo pomoc:(

Gorzej. Bo lekarz - wiesz, że jest lekarzem, wiesz, że może mieć profity z wypisania leku. A tu przychodzi ktoś, kto niby jest chory, a zwyczajnie Cię kantuje.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson