Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-01-06 12:09:22

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

jakie badnaia zrobic piszczie !!!

mam pytanie jakie zrobic jeszcze badania na pehcerz zeby wykulczyc inne choroby??? mialam robione posiwey moczu tylko, wymazy z cewki moczowej i nawet z szyjki macicy i zawsze mi wychodza bakterie.  czy zrobic jeszcze jakies badania?? slyszalam cos o wirusach ale nie wiem dokaldnie skad sie je robi z cewki czy z posiweu moczu???? mam nieruguralne okresy i myslam tez o tych hormonach ale tez nie wiem jakie. moze jeszcze na grzyby??/ ale nie wiem czy takie badanie wogole jest zeby to wykryc czy sa grzyby w pecherzu moczowym bo w sumie wybralam 11 antybiotykow w ciagu 10 miesiecy wiec tez mzoe byc taka ewntualnosc.

Offline

 

#2 2012-01-10 00:02:39

danam
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 1

Re: jakie badnaia zrobic piszczie !!!

Witam CiÄ™,chorujÄ™ już10 lat,ale powiem ,że sÄ… postÄ™py.PoleciÅ‚abym  zrobić badanie na grzyby,ponieważ antybiotyki to pÄ™cherz bardzo niszczÄ…,miaÅ‚am też wymazy z cewki i badanie krwi na patogeny,na grużlicÄ™ pÄ™cherza też jest badanie-musisz wykluczyć wszystkie choroby to dopiero bÄ™dziesz wiedzieć co Ci jest.Ja zjeżdziÅ‚am pól Polski,kliniki i szpitale,mam duże grono przyjaciół wiÄ™c pomagali mi ,obecnie mam wlewki do pÄ™cherza-robiÄ™ to sama,wielu kobietom staram siÄ™ pomóc radÄ…,przy tej chorobie podawane miaÅ‚am też psychotropy ponieważ psychika siada.

Offline

 

#3 2012-01-10 00:07:39

anahvonv
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-14
Posty: 59

Re: jakie badnaia zrobic piszczie !!!

cystoskopię z biopsją, dobre posiewy, badania genetyczne na bakterie atypowe (PCR), ewentualnie na pasożyty, no i wirusy to też niegłupi pomysł.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson