Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-01-27 13:09:37

natasza_as
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 15

Pentosan Polysulfate SP 54

Witam,
Mam pytanie do administratora bo wiem że jest Pani już prawie jak lekarz w dziedzinie śródmiązszowego zapalenia pęcherza. Lekarz specjalista urolog z Bydgoszczy zajmujęcy sie również tym tematem zapisał mi lek Pentosam Polysulfate. Jako że mam dostęp do belgijskich aptek sprowadziłam ten lek ale nie są to kapsułki tylko małe tableteczki o nazwie Pentosan Polysulfate SP54. Mam pytanie, czy jest to to samo, czy zawiera ta sama substancję aktywną co Elmiron??
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Magdalena z Poznania

Offline

 

#2 2012-01-27 23:16:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pentosan Polysulfate SP 54

Nataszko, porównaj skład. Pewnie to samo, ale to Ty masz ulotki.

PS. "Prawie czyni różnicę" (ciekawe, czy podpadam już pod ACTA tym cytatem?). Nie pisz o mnie - prawie jak lekarz, bo ja już się nasłuchałam, że podszywam się pod lekarzy i działam na zdrowotną szkodę użytkowników sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2013-09-04 19:42:08

gregoryg
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 4

Re: Pentosan Polysulfate SP 54

Czy ktoÅ› ma do odstÄ…pienia elmiron proszÄ™ o pomoc

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson