Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-02-14 09:05:46

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Po wizycie u dr Anusika stwierdzilam, ze moze warto cos o nim napisac.
Nie jestem w stanie powiedziec czy to, jak mnie pokierowal pan doktor cos da (jestem swiezo po wizycie), ale samo podejscie do pacjentow jest godne pochwaly.
Wizyta u doktora trwala 1,5 godziny. Z tego co wiem zawsze ma duze opoznienie spowodowane tym ze kazdy dlugo u niego siedzi, wiec nie bylam wyjatkiem.
Pan doktor dokladnie przejrzal wszystkie moje wyniki badan, mimo ze mowilam, ze wszystkie sa ujemne.
Jest bardzo spokojnym czlowiekiem, nie spieszy sie, sprawia ze czlowiek sie wyluzowuje smile
Podczas wizyty wykonywal mi USG (oczywiscie musialam za nie dodatkowo zaplacic, bo wizyta tez byla prywatnie), ale powiem szczerze, ze nie mialam jeszcze tak dlugiego i dokladnego USG.
Pan doktor pokierowal mnie do 2 innych lekarzy, twierdzac ze bardziej beda w stanie mi pomoc, a on nie chce mnie naciagac na kase i kazac przychodzic ciagle do siebie. Po wizycie dostalam cala zapisana kartke A4 (skrot moich objawow oraz uwagi i zalecenia doktora) + wydruk 8 zdjec z USG.
Tak wiec duzy plus za podejscie do pacjenta. Absolutnie nie odczulam, ze lekarz mnie zbywa, ze mu sie spieszy (bylo juz naprawde pozno, a po mnie bylo jeszcze 2 pacjentow, wiec doktor wyszedl z gabinetu pewnie kolo godz. 23.00). Bylo tak jak powinno byc - doktor w 100% poswieca sie danemu pacjentowi i trzyma go w gabinecie tyle ile potrzeba.
Tak jak pisalam, nie moge ocenic czy doktor jest w stanie trafnie zdiagnozowac i dobrac leczenie, ale sprawia wrazenie, ze wie o czym mowi smile
Czy ktoÅ› ma jeszcze jakies opinie na jego temat?

Offline

 

#2 2012-04-12 15:11:01

Dodan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 425

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Bylem rowniez kiedys i mam bardzo podobne wrazenia, poniewaz siedzielismy razem z zona przed  gabinetem i chodzilo o mojego fecalisa, to ja tez zgarnol i skasowal nas za dwie wizyty chociaz jej nic nie dolegalo:-) równiez potem zostalem odeslany  do innego specjalisty z tej samej przychodni, w sumie bezensu - strata kasy:-) No a pozatym faktycznie na plus zainteresowanie pacjentem, dobra wiedza i pewnna madrosc lekarska, ktorej niestety brakuje niektorym naszym lekarzom, ktorzy np przepisuja dlugotrwale branie antybiotykow bez podstawowych badan. Niestety mi Pan doktor nie pomogl nie trafil dobrze z diagnoza, ale oceniam go pozytywnie szczegolnie na tle innych z ktorymi mialem do czynienia

Offline

 

#3 2012-05-08 12:35:23

EdyÅ›
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 25

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Mnie dr. Anusika polecała mgr. Kostrzeńska. Wyraziła sie, ze to taki "wariat";) który mężowi też żadnych badan nie przepuści. Majka do jakich innych lekarzy Cię pokierował? Ile w sumie razem z usg kosztowała wizyta? Prosiłabym też jeśli możesz o namiary na doktora, ponieważ w końcu nie wzięłam od p. Doroty nawet telefonu.
Jeśli nie można publicznie, to może na maila:)

Offline

 

#4 2012-05-08 18:14:05

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Edys, napisze Ci na maila wszystko.

Offline

 

#5 2012-05-08 21:07:13

EdyÅ›
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 25

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Majka odpisałam na twojego maila:)

Offline

 

#6 2012-08-22 18:37:55

marcin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-22
Posty: 2

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

witam serdecznie czy mógłbym was prosić o kontakt do doktora anusika na maila. Pani magister kostrzewska też mi go poleciła ale powiedziała że gdzieś zgubiła jego numer mam tylko namiar na przychodnię na wiatracznej ale nie wiem czy to pewny namiar.

Pozdrawiam Marcin

Offline

 

#7 2012-08-23 09:00:35

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Marcin, namiar na Wiatraczna jest dobry. Nie wiem o zadnej innej przychodni, w ktorej przyjmuje dr Anusik.

Offline

 

#8 2012-08-23 10:46:36

marcin
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-22
Posty: 2

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Maju czy mogę Ciebie prosić o wysłanie dokładnego namiaru na pana doktora na mojego maila. chodzi mi o adres nazwę przychodni i numer telefonu żebym mógł się umówić na wizytę ?? mrowkojad87@gmail.com

Offline

 

#9 2012-08-23 11:26:44

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Warszawa - doktor Jacek Anusik - opinia

Zaraz wszystko napisze smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson