Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#676 2009-05-30 21:42:52

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

witam szystkich starych jak i nowych forumowiczow , bardzo dlugo mnie tu nie bylo , ale dla tego ze o Was nie myslalam ale wpadlam w wir pracy by zapomniec o wszystkim co bylo do ubieglego roku . Jak wiecie operacja usuniecia pecherza i wytworzenie nowego dwujelitowego  przeprowadzona przez prof. Borowke udala sie perfekcyjnie i pewnie zapomnialabym o calej sprawie gdyby nie fakt iz jestem strasznie zawzieta i jesli cos sobie zaplanuje i przyzekne nigdy sie nie wycofuje z danej sprawy , nie wazne jakiego rodzaju . kiedy zebralam pelna dokumentacje i zlozylam sprawe do prokuratury wiedzialam ze bedzie z tego niezly pasztet , ale ze az taki to nawet mi przyslowiowa szczeka opadla , ale to potem . Wobecnej chwili nie prowadze juz biura bo przez to ze bylam na zwolnieniu prawie caly rok stracilam mnustwo klientow , ale za to zarejestrowalam legalnie karty tarota i teraz oficjalnie jestem jako wrozka kasia . Od strony zdrowotnej odpukac narazie nie mam problemow z nietrzymaniem moczu , tyle ze teraz nie wiem kiedy mam pelny pecherz i dopiero kiedy sama nie pojde zrobic siusiu to nic nie otrzymuje od mozgu . Pojawil sie jednak inny problem , mniej wiecej po 2 miesiacach od ubieglorocznej operacji zrobila sie u mnie gigantyczna juz teaz przepuklina ktora sprawia ze psychicznie zaczelam nienawidziec swego ciala , no i trudno sie dziwic , w tej chwili jestem juz na recie chorobowej z orzeczeniem calkowitej niezdolnosci do pracy  na 3 lata i we wrzesniu mam przejsc kolejna operacje tym razem usuniecia wlasnie przepukliny pepkowej . Powiem wam szczerze ze dusze mam na ramieniu bo nie ukrywam ze jest to bardzo powazna operacja obciazona ryzykiem masywnego krwotoku , jednak docent Dadan z AM w bialymstoku podejmie sie tego wyzwania . jezeli chcecie zobaczyc efekt tych wszystkich operacji to zapraszam na strone
http://szamanka.frix.pl/post/29661#post_29661
3majcie sie cieplo i do nastepnego razu . pa

Offline

 

#677 2009-05-30 22:59:56

laila
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 26

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

to jest straszne co Ci zrobili... zycze wytrwalosci w walce o swoje prawa

Offline

 

#678 2009-05-31 07:45:16

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

dziekuje , tak niestety to wyglada . Wiem ze sa ludzie ktorzy powiedza daj sobie na luz , wazne ze zyjesz i masz to za soba , ale ja nie umiem tak zyc . To prawda nigdy nie bede modelka bo nigdy tez nia nie bylam , ale chce bez wstydu zalozyc krotka spodniczke czy bluzeczke i nie czuc na sobie spojrzenia innych ze wygladam jak corka frankenshtaina . Chce tez wreszcie zrobic cos dla siebie , zbyt duzo juz przeszlam i czas by cos zmienic w swoim zyciu . To samo sie odnosi do kwestii prawnych , nadszedl czas by lekarze wreszcie ponosili konsekwencje swoich dzialan . Tymczasem w naszym kraju jest dziwne przekonanie ze lekarz to pan i wladca , a pacjent ...... pozostawiam to do rozwiniecia dla kazdego indywidualnie .
W mojej sprawie odbylo sie juz kilka przesluchan min. dr. S i T , rowniez prof. Borowka raczyl zlozyc swoje oswiadczenie . Ale jak to przy takiej sprawie jest najczesciej , panowie doktorzy raptem dostali amnezji i Pan S nie pamieta szczegolow mojego leczenia a jedynie wpadalam do niego tylko z doskoku , oczywiscie o przetoce nie bylo mowy . Konfabulujac lekarze sa cacy a Kasia beeeee.
Wybaczcie ale w pierwszej chwili trafil mnie szlag i tak jak sie spodziewalam sprawa zostala umorzona mimo staran prokuratury . Po jakis 2 dniach wzielam to wszystko jeszcze raz do reki i wybuchlam smiechem bo to co oni pisza jest kwintesencja debilizmu , zaczelam sie zastanawiac co powinnam zrobic . Zamknac to i zostawic tajemnice nierozwiazana czy napisac odwolanie i posicic to dalej , ostatecznie przyzeklam to nie tylko sobie ale rowniez Julci i Wam ze ci ktorzy doprowadzili mnie do takiego stanu poniosa kare , rowniez ostatnia rozmowa z Karolina dala mi motywacje do dalszej walki . 14 maja zlozylam w prokuraturze zazalenie na umozenie sledztwa i wystapilam z wnioskiem o ustanowienie adwokata z urzedu .
Jutro skladam do sadu zaswiadczenie o mojej sytuacji materialnej i bede czekac na termin rozprawy . Czesto myslalam o Was , ale sadzilam ze byc moze macie mnie dosc a po za tym nie mam juz swego pecherza tylko sztuczny z ktorym jest wszystko ok . wiec nie mam prawa tu wchodzc i pisac . Bardzo wiele wam zawdzieczam i nigdy tego nie zapomne , jezeli bede mogla wam jakos pomoc pytajcie smialo .narazie

Offline

 

#679 2009-05-31 10:52:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, pamiętaj, że ja będę Cię wspierać. Jesteś na tym forum trzeci rok i tak się składa, że wypowiedzi są tutaj archiwizowane. Ja też złożyłam doniesienie do prokuratury z tytułu sfałszowania dokumentacji medycznej przez lekarkę, ciekawe, co będzie u mnie...
A! Zażądaj przedstawienia dokumentacji z rejestracji. Rejestracje mają przecież zapisane, kto kiedy był na wizycie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#680 2009-05-31 15:43:40

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

glowa do gory - zabieg usuniecia przepukliny pepkowej nie jest taki skomplikowany, mozna go wykonac w jeden dzien i bez zadnych komplikacji szybko wrocic do zdrowia - gdybys byla zainteresowana to w toruniu na kollataja dobrze wykonuja taki zabieg prywatnie (kilka osob u mnie w rodzinie tam usuwalo przepukline i wszystko sprawnie przebieglo)

Offline

 

#681 2009-06-04 12:47:29

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Widzisz "Szmanka", na tym forum nie znajdziesz zrozumienia dla swojego podejścia do lekarzy---bandytów.
Ja ten temat tu poruszam co jakiś czas i reakcja jest taka, jak w 19 wieku u starych bab pod kapliczką na rozstaju dróg.
Żyjemy w społeczeństwie urodzonych niewolników, takich  (pardon) ćmuli , czyli pacjentów zachowujacych sie jak chłopi pańszczyźniani !!!!! Żadnej woli walki, żadnej nienawiści do kogoś kto cie skrzywdził----uszy po sobie i się modlić==oto ich sposób na życie.
I popatrz-----skutki są takie że prokuratura umarza wszystko.
A lekarz zeznaje odwrotnie niż było ! I w ludziach nie ma o dziwo żądzy zemsty !! Jak to możliwe ? Chamska rasa niewolników--no mówię !!
Pamiętacie jak proponowałem żeby powołać komando karzące lekarzy ? Byłoby ono sformowane z ludzi którzy zostali przez lekarzy skrzywdzeni. Kara w postaci łamania rąk, podpaleń domów, itp itp--według kodeksu Hammurabiego.
Ale reakcja tutaj było w stylu """JP2 """"  ==MIłujcie się i wybaczajcie.!!!!!
W czasach szlacheckich byłoby to nie do pomyślenia !! Lekarz składający fałszywe oświadczenia przed sądem byłby zabity a jego dom spalony--i to uważane byłoby za właściwe ( w kraju katolickim). Bo kara musi być.
A u nas obecnie nic tylko pielgrzymki, spanie na styropianie, nadstawianie drugiego policzka w nieskończoność.
Chamska rasa==spolegliwa===bez fantazji==bez poczucia własnej godności i honoru!!!
A skutek jest taki że lekarz =neandertal= syn Boryny , czuje sie panem życia i jest bezkarny !!!
A prokuratura będzie umarzała sprawy 100 razy, i dopuki Ty nie załatwisz sprawy przez wynajętego sowieta za 20 tys. złotych do łapy-----to nie spodziewaj się sprawiedliwości.

Offline

 

#682 2009-06-04 20:43:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Pulkos, trochę spokojniej, proszę. A co TY zrobiłeś w tej sprawie? Wystartowałeś z kałachem? A może chociaż kijem bejsbolowym pomachałeś chociaż jednemu lekarzowi przed nosem? A nawet gdyby - pobijesz kogoś i co? Zmienisz system? Chyba własny - na karny.
A ja złożyłam doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, załatwiłam pęcherzowiczom dostęp do Cystistatu tańszego o kilkaset złotych, prowadzę czwarty rok serwis, który pomógł wrócić do zdrowia iluś osobom uznanym za nieuleczalne - i kto tu więcej robi?
Więc nie życzę sobie zaliczania mnie do "chamskiej, spolegliwej rasy bez fantazji i honoru".

Myślisz, że za 20 patyków załatwisz sobie mokrą robotę i finito? Facet, Ty życia nie znasz - albo się nie wypłacisz, albo "zleceniobiorca" i Ciebie umokrzy, pomijając, że do końca życia byłbyś podmiotem szantażu. Myśl, zanim bluzgniesz!

I co, zabijesz lekarza, jego rodzina dostanie co miesiąc kilka tysięcy renty z podatków Szamanki, a Szamanka dalej będzie pokrzywdzona. A może lepiej wywalczyć rentę dla Szamanki i pokrycie kosztów wszelkiego leczenia, nie sądzisz?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#683 2009-06-05 11:32:54

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Owszem, ja też złożyłem sprawę do prokuratury, i nic się nie dzieje tylko kolejne próby zawieszenia postępowania.
Co do roli jaką spełniać ma takie komando, to idzie o wytworzenie atmosfery strachu wśród społeczności lekarskiej.
Wystarczy kilka akcji , aby ZE STRACHU lekarze zmienili swoje podejście do pacjentów.
Bo z czego innego ---to nie ma co marzyć.!
Dopuściliśmy chołotę do studiów lekarskich (punkty za pochodzenie) ale nikt nie pomyślał o skutkach dalekosiężnych.
I teraz je mamy, więc trzeba bata. Bat na chama zawsze był dobry.
Takie myślenie j/w., i takie działanie jak piszę-----w ciągu kilku miesięcy dałoby fantastyczne rezultaty (przykład---rozstrzelanie kilku dziwek współpracujących z niemcami w 1944 w Warszawie dało więcej niż jakakolwiek akcja uświadamiająca !)
Podtrzymuję twierdzenie, że na przeszkodzie stoi wyłącznie sposób myślenia dzisiejszych Polaków.
Świątki i JP2 w tle i nic więcej.

Offline

 

#684 2009-06-05 19:39:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

No to załóż taką jednostkę. Czemu tego nie zrobiłeś?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#685 2009-06-08 16:05:12

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

http://htmlgear.tripod.com/guest/control.guest?u=sppnn0&i=1&a=view

Powyzej jest adres--trzeba se wejść, i wchodzić tam co parę dni, i czytać o tym co się dzieje w szpitalach..
Dodajcie sobie do ulubionych. A czsem może się i dopiszecie.
Może się wam zmieni wizja świata.

Offline

 

#686 2009-06-16 19:41:54

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

ja czytam teksty pulkosa typu: "Widzisz "Szmanka", na tym forum nie znajdziesz zrozumienia dla swojego podejścia do lekarzy---bandytów." to mnie krew zalewa!! ale to wątek Kasi więc nie ma co zaśmiecać go głupimi dyskusjami, mam swoją teorię na ten temat, lubi denerwować innych wyssanymi z palca, nie popartymi dowodami zarzutami a potem się z nas śmieje i po co to? smile

Qrcze Kasia ja to nie jestem w stanie napisać tego jak Ci współczuję, dla mnie to cały czas jest nie do ogarnięcia!!! jak tylko masz siłę to walcz o sprawiedliwość!!! żeby za to odpowiedzieli!! ja trzymam kciuki!! trzymaj się!

Offline

 

#687 2009-06-18 12:29:25

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

evi----chyba nie rozumiesz tekstu. Oczywiście że nie należy zaśmiecać tego watku.
Z nikogo sie nie śmieję !!!! Podałem wyżej link, proszę tam wejsć.
W kwestii tej, czy ja mogę poprzeć dowodami to o czym piszę,. odpowiadam : mogę, ale to jest wątek szamanki !!
Napisałem tylko ogólnie, że również prowadzę sprawę przeciwko lekarzom w prokuraturze  i spotykam się z lekceważeniem  oraz próbami umorzenia, a także z fąłszowaniem danych.

Offline

 

#688 2009-06-25 19:28:35

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

i bardzo dobrze!! ale mnie zbulwersowało to, że niby Kasia nie znajdzie tu współczucia i zrozumienia, zresztą nieważne.

Kasia jak się czujesz?
a link przeglądałam i w cale nie wątpię, że to prawda.

Offline

 

#689 2009-10-21 10:03:19

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Witam wszystkich , to już ostatni mój wpis przed piatkową operacją w Białymstoku , jutro wyjeżdżam do kliniki a w piatek rano będę operowana . Przyznam szczerze ze mam pietra jak diabli bo nikt jeszcze nie robił usnięcia przepukliny po cystektomii całkowitej , nie wiadomo też jak to bedzie z moim oddawaniem moczu , przecież nie mam parcia a jedynie pracuję miesniami brzucha . Ale cóż podjęłam już decyzję ii nie ma odwrotu , wierzę że tym razem uda się bez komplikacji i będę mogła dokończyć następne zadanie jakim jest wygranie procesu . Ponieważ planowo miało sie odbyć posiedzenie w tej sprawie 26 pazdziernika , ale ze względu na operacje wystapiłam z wnioskiem o wyznaczenie nowego terminu . Dzisiaj skoncze też pisanie swojej autobiografi , po za tym odkryłam w sobie nowa pasję jaka jest robienie filmów , wszystkie moje obrazy są na mojej stronie z blogiem na onecie . Trzymajcie za mnie kciuki aby sie wszystko udało . pozdrawiam Was ciepło i tak jak Ja walczcie o swoje zycie i zdrowie do konca . Pa

Offline

 

#690 2009-10-21 19:09:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kaśka, nie przesadzaj - masz swój wątek hmm.

Trzymam kciuki, jak nie będziesz miała parć, to będziesz się cewnikować albo coś w tym stylu - operacja jest ważniejsza. Zdawaj relację z procesu, ja też walczę o jeden (z prokuraturą), a za kilka dni mam nadzieję zacząć drugi (tu już będzie z cywilnego o rentę). Jakby co, to pisz, jakich zaświadczeń z pecherz.pl potrzebujesz.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#691 2009-10-21 21:43:07

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Trochę jestem zaskoczona , aczkolwiek bardzo mile że jeszcze mnie pamiętacie , no cóz zżyłam się z wami jak mało z kim i staliście się dla mnie jak jedna rodzina , przyjaciele na których mogę zawsze liczyc , ale i odwrotnie . Magdusia , jak możesz to napisz mi w meilu swoj telefon , kiedys go zapisywalam , ale przy zmianie nowej komorki nie wpadlam na pomysl by zapisac swoje numery na karcie sim . Jak bede po wszystkim napisze albo do Ciebie albo do Karoliny ze nadal tu jestem . Po za tym Karolinko , masz moje pełne poparcie , wlacz dziewczyno bo tak jak i ja oraz wszycy pokrzywdzeni pacjenci mają prawo i powinni to robić . Pulkos z całym szacunkiem ale pieprze to czy komuś się to spodoba czy nie , ja mam dowody tak jebitne że , nawet gdybym miała dojsc do strassburga to ma dotre , ale udowdnię to że nie można bezkarnie balansować z ludzkim życiem i zdrowiem . A w kwesti prawnej Karolinko skontaktuję sie  z tobą po operacji bo bede potrzebować zapisu swoich wątków , oczywiscie za odpłatnością . Ale nic to dziewczyny , bo to kieruje zwłaszcza do was , tych które miały cesarki , może sprawdzcie u siebie czy i WAM NIE PRZYKLEIŁA SIĘ MACICA DO PĘCHERZA , BO WG. BIEGŁEGO Z MOJEJ SPRAWY TO MACICA SAMOISTNIE MOŻE PRZYKLEIC SIE DO PĘCHERZA !!!!!!. Lepszego grypsu jak żyję 34 lata nie słyszałam , chyba że wy spotkałyscie sie z podobnym faktem . Na szczęście nie wszyscy lekarze sa tacy sami , bo są i z prawdziwego zdarzenia . Jutro o 12 wyjezdzam do kliniki więc przesyłam Wam buziaki i mówie do usłyszenia potem . Pa

Offline

 

#692 2009-10-21 22:43:16

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

skończyłam właśnie swoją historię zycia , szokujaca , smutną , czasem romantyczną , taką jak zycie , a w zakładce MOJE FILMY są rzeczywiscie moję własne które zrobiłam po powrocie z Krynicy . Tak własnie wyglądam i taka chce być jak przy tej fontannie .
www.okaleczonecialo.blog.onet.pl

Offline

 

#693 2009-10-23 20:46:57

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

U kogo leczyłaś  się w Białym poradz proszę którego urologa unikać. Ja teraz leczę się u Gałka czy to dobry lekarz??

Offline

 

#694 2009-10-23 21:03:30

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia jest już po operacji, przez telefon nawet próbowała żartować, więc chyba nie jest źle smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#695 2009-10-23 21:05:55

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

będzie dobrze na pewno smile

Offline

 

#696 2009-10-27 12:29:52

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Witam wszystkich bardzo , bardzo ciepło , jestem juz w domu , wróciłam wczoraj . Oczywiscie szwy mam nadal założone , ale przynajmniej nie w szpitalnym łóżku . Jestem juz z Wami 3 lata i naprawdę przez ten czas bardzo się z Wami wszystkimi zrzyłam , nie raz płakałam , czasem smiałam się a jesli cos wiedziałam również udzielałam jakis rad . Niestety nie jestem tu ekspertem choć urologię siła rzeczy i kilka innych działow medycyny mimowolnie poznałam od podszewki to zawsze myslę o Was bardzo ciepło i całym sercem jestem z Wami . Kiedy wczoraj wieczorem usiadłam do komputera , pomyslałam że powinnam Wam jakoś podziękować za te wszystkie chwile , za myśli o powrót do zdrowia , ale też i teraz aby operacja sie udała . Dlatego zrobiłam cos specjalnie dla Was , dziewczyny ale i panow też , a co to jest sprawdźcie sami , zrobiłam to z czystego serca . http://www.youtube.com/watch?v=FZSVg3qvqhw

Sama operacja zakonczyla sie pelnym sukcesem , choc jak powiedzial pan docent byla naprawde bardzo cięzka , udalo sie zamknac przepukline bez wstawiania siatki , co niestety zwieksza ryzyko ponownego jej wystapienia wiec teraz musze i jestem traktowana jak smierdzace jajko . W nastepny wtorek jade do Bialegostoku na zdjecie szwow i wtedy bede wiedziec co i jak . Jesli chodzi o moja sprawe sadowa to jeszcze nic nie wiem bo wczoraj kiedy bylam w klinice odbylo sie pierwsze posiedzenie i pewnie wtym tyg. dostane wiadomosc co dalej mam robic , napewno tego nie popuszcze , chwilowo tylko musze dojsc nieco do siebie .
Tosiu , jezeli chodzi o bialostockich urologow , to nie mam na ten temat najmniejszej wiedzy , cos slyszalam o Darewicz, ale jak sama wiesz co ludzie to inna opinia . Osobiscie tylko mam zaufanie do prof. Andrzeja Gomuły i tylko jemu bez najmniejszych wahan polozylabym sie na stól . Co do pozostalych , przepraszam i nasz tu lekrz z forum , co do innych to unikam ich jak diabel swieconej wody . Narazie musze konczyc bo cholera , troche mnie jeszcze boli , ale popoludniu cos napewno naskrobie na temat samego pobytu i tego co tam zaobserwowalam . Wiec mowie do uslyszenia potem . pa

Offline

 

#697 2009-10-27 13:45:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ależ Ty masz siły witalne smile - cztery dni po takiej operacji, a Ty już po necie śmigasz. Fajnie, że jesteś smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#698 2009-10-27 18:07:20

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Karola , znasz pewnie powiedzenie "złego diabli nie wezmą ", niestety świety Piotr ma tak długą liste zamówień że nawet mimo swoich"chodów " , nie udało mi sie wejsć bez kolejki . Mój wpis jest dopiero za 41 lat , więc kilka osób którzy mają ze Mną na pieńku mają poprostu pecha bo zawsze kóńczę to co zaczynam . A  już zupełnie poważnie , to mozna powiedzieć że od samego poczatku tego roku przechodzę swoista metamorfoze i nawet moi przyjaciele którzy znaja Mnie prywatnie są w szoku , bo ze smutnej , bardzo zamnkietej dziewczyny , która potrafiła tylko udzielać innym rad ale nie sobie , stałam sie ( wybaczcie określenie ) piekna dziewczyna , twardą bezwględną , która uwierzyła w siebie , odkryłam nowe pasję , mam gdzieś co mówia inni . Za rok zdaję państwowy egzamin z psychologii , potem kilka innych certyfikatow . Teraz po tym co przeszłam wiem że potrafię osiagnać wszystko , bo człowiek który nie ma marzeń tak naprawdę jest w środku pusty , a mając to pierwsze i jeszcze prawdziwych przyjaciól , można naprawdę wszystko . Nie sztuka jest poddać się , schować głowe w piasek , ale podnieść sie i z uporem , godnoscią i podniesioną głową pokonywać przeszkody i iść do przodu . Przepraszam za tą filozofię , ale tak właśnie to wygląda .
Nie ukrywam iż ogromne znaczenie miał mój wyjazd do Krynicy , nie tylko , cisz , spokój , możliwość chodzenia po górach i medytowanie , ale również Jurek ..... wink
Po za tym przez te ostatnie 5 lat a zwłaszcza ten rok nauczyłam się śmiać ze swojej choroby , owszem ona jest i nic już tego nie zmieni , nigdy nie będę już mieć normalnego pecherza tylko zastepczą jego formę , ale czy to ma tak naprawdę jakieś znaczenie . śmieję się już z tego ze zawsze przecież musi byc ktoś pierwszy a ze trafiło na Mnie....
To samo było ostatnio jakieś dwa tygodnie przed ta operacją dopadła Mnie ostra angina gardła i kilka innych rzeczy , dostałam jakiś antybiotyk po którym zaczełam wymiotowac dlatego odstawiłam go i stwierdziłam " dobra choroba - jak juz tu jestes we Mnie to mi nie przeszkadzaj bo ja nie mam dla Ciebie czasu , jak chcesz siedzieć to siedź , ale do konca tygodnia , bo w poniedziałek miałam przecież robic wyniki przed operacją i musiałam byc zdrowa " . I wiecie co , poprostu znikła i wyniki miałam idealne .

Offline

 

#699 2009-10-27 19:14:10

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Sama ta moja ostatnia operacja stanęła pod wielkim znakiem zapytania juz na samym początku maja . Najpierw szukałam pomocy u chirurga plastycznego bo jak sadziłam to jest jego działka i nawet trafiłam na konsultanta wojewodzkiego , facet jak zobaczył dzieło które miałam na sobie to z wrażenia zrobił oczy jak u ropuchy i stwierdzilze absolutnie on tego nie dotknie i nie wie czy ktokolwiek podejmie sie tego w Polsce . Nie powiem żebym była zachwycona tym faktem , ale pomyslałam że na jednym się swiat nie konczy i szukałam dalej . Mozna powiedzieć że intuicyjnie zadzwoniłam do Gigantu w Białymstoku poprosiłam z chirurgią i ordynatorem , a ten po krótkim opisie zaproponował mi wizytę u siebie w Esculapie . Tak sie zaczeła moja przygoda z Panem docentem Jackiem Dadanem . Wierzcie mi jest wspaniałym lekarzem , ma niesamowicie cipłe podejście do pacjenta i widać że jest lekarzem z powołania . On też był zaskoczony , ale nie powiedział Nie tylko dał mi czas na zastanowienie się bo była to ryzykowna operacja rownież pod względem technicznym , po za tym miałam przeciez sanatorium wiec umówiłam się z Nim na poczatek września jak wróce z Krynicy Zdrój . Kolejna wizyta 22 września przebiegła w zabawny sposób bo powiedziałam czym się zajmuję i owtarcie bez ogródek zapytałam czy mozemy to zrobic np. za miesiac czyli 23 pażdziernika . Zapytał dlaczego akurat ten dzień , wiec wyjasniłam ze dotychczas wszelkie operacje miałam w swoich pechowych dniach wiec nie mam ochoty juz tego powielać . Ku memu zaskoczeniu przyjął to jak najbardziej ze zrozumieniem i powiedział że zobaczy co da się zrobic ale weżmie to pod uwagę . Następnego dnia z rozbrajającym usmiechem oznajmił że tak jak sobie tego życzyłam będe za miesiąc operowana . Do kliniki trafiłam we czwartek popołudniu i już na wejściu zaczęłam się smiać bo panowała tam naprawdę rodzinna atmosfera , cały personel jest przesympatyczny , wzbudziłam nie lada sensację swoim zawodem bo wróżka tam była operowana pierwszy raz . Stwierdziłam że nie mam ochoty mieć lewatywy bo od środy nic nie jadłam więc powiedziały że nie ma problemu . Rano już o 6 dostałam "białą sukienkę ślubną " , połówke niebieskiej tabletki dlatego zaczełam śmia ć i napisałam do znajomych że dostałam sukienkę ślubną i kieliszek szampana czym rozbawiłam dosłownie wszystkich . o 7 pojechałam na blok i tam już miałam premedykację , godzinę później poszłam spać a we wtorek na wyjściu dowiedziałam sie że nie mam założonej siatki ale za to bardzo płaski brzuszek , wklesły pepek podciągniete powłoki brzuszne więc miałam również zrobiną plastykę brzucha . Oczywiście oboje zaczelismy się śmiać kiedy powiedział ze w razie czego gdyby się jednak odnowiła to miejsce w klinice mam zapewnione . BARDZO ZABAWNE !!! HEHEHE
I tak to wlaśnie było , Karolina przepraszam Cię najmocniej za ten bardzo wczesny telefon , mam nadzieje że już się na mnie nie gniewasz .

Offline

 

#700 2013-11-29 17:37:04

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Witam ponownie na swoim " starym" wątku . Zaraz muszę oddać komputer mężowi więc bedę na komórce. Do potem

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson