Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2007-07-14 14:56:55

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Powinnas pozwac tego lekarza do sadu, oni z reguly licza i im sie udaje, ze pacjent nie bedzie mial sily ani ochoty, a powinno sie takich debili pozwac.

Offline

 

#102 2007-07-14 15:55:46

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ba, ale po pierwsze: sprawy są jeśli nie umarzane, to bagatelizowane, po drugie: lekarze źle prowadzą dokumentację medyczną (tak są uczeni) i np. przychodzisz, opisujesz szczegółowo, jaki to jest ból (to, o co ja zawsze pytam), dzięki czemu można postawić diagnozę lub zawęzić krąg poszukiwań - a oni piszą ból, częstomocz. No, ból i częstomocz to jest objaw kilkudziesięciu chorób, a sąd, mając to w papierach, orzeknie na korzyść lekarzy, bo przecież szukali hmm. Po trzecie zaś: ja jeszcze nie spotkałam prawnika, który wziąłby na siebie taką sprawę za wynagrodzenie podstawowe plus procent od odszkodowania. A na wyłożenie od razu iluś tysięcy mnie nie stać.

Gdybyśmy tak skrzyknęli się w kilkadziesiąt osób i złożyli pozew zbiorowy...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#103 2007-07-14 19:24:30

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja ostatnio myslalam, zeby zrobic cos z Labolatoriami, bo cholera jasna dla mnie wyjazd do Warszawy daje ostro po kieszeni, a w innym wypadku bede miec sufitologie, albo bedzie ze jestem zdrowa jak kon (ta, jak kon z zapaleniem pecherza chyba). Pani Dorota mi mowila, ze byla ostatnio na szkoleniu czy czyms takim i oni jej tam wykladali ze jak bakterii jest 10 do 2 to nie pisac na wyniku itp. i ze ponoc w ogole nie ucza indywidualnego podejscia do pacjenta. Moze dlatego tyle kobiet cierpi na zapalenie pecherza? Ponoc co 3 kobieta miala z tym stycznosc... Ile osob jest w necie... ile stron jest na ten temat... i ile naciagaczy i konowalow...

Offline

 

#104 2007-07-15 13:12:09

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

ifea7 zgadazam sie z toba w 100% ze gdyby lekarze zamiast pieprzyc o wyimaginowanych podwyzkach wzieli sie porzadnie do pracy i zaczeli szukac u pacjentek przyczyny bolu a nie tylko odbijac pileczke dalej . problem nietrzymania moczu bylby znacznie mniejszy i podejscie nas kobiet zmieniloby sie na plus . to prawda ze kiedy cie cos boli starasz sie znalesc przyczyne ale kiedy na dzien dobry slyszysz od swojego lekarza ( nascie lat temu chodzilam do nefrologa ) " pani katarzyno bardzo mi przykro ale ja umywam rece od pani leczenia , bo jest pani beznadziejnym przypadkiem niedowyleczenia , to w wieku 14 lat mozna posilic sie o negatyzm i faktycznie uwierzyc w to ze to NIEMOŻLIWE ! wiesz co karolina a ja myslalam ze tylko ja jestem uczulona na sulfamidy , ale widze ze ciebie takze faszerowali biseptolem i furaginem . z tego co wiem to biseptol powinien byc juz dawno na liscie lekow wycofanych , poniewaz zawiera jakies srodkich ktore uszkadzaja nerki i watrobe . po za tym kiedyurodzilam jaerzyka i powiedzialam ordynatorowi ze zamierzam skierowac sprawe do prokuratury o popelnieniu przestepstwa ze strony dr. nizika , ten odrazu uprzedzil mnie ze on od tego rece umywa bo nie chce stawac przeciwko koledze , wiec przy wypisie w karcie informacyjnej nie ma nawet jednego zdania ze byla tam zrosnieta macica z pecherzem. ale na tego sk......BUKIELA mam nieodparta chec zlozyc doniesienie , bo przez jego urojona nie wiem nawet jak to nazwac doprowadzil do pogorszenia stanu zdrowia 1000-tom pacjentom w tym rowniez mojego , niech on nie diabli glupot ze robi to dla nas pacjentow , bo to kompletna bzdura , chodzi mu wylacznie o swoja kieszonke . a gdyby istotnie zalezaloby mu na pacjentach to nie nawolywalby innych lekarzy i tych dobrych i zlych by odeszli od lozek pacjentow i pozostawili ich samych sobie . sluchacie i co wy na to , bo ja tego nie podaruje , przez takiego debila teraz wyje z bolu i przdchwila urodzilam nastepna grudke , ale krew brunatna pozostaje . a moze wspólnie zlozymy taki pozew do MS by sprawca tego zamieszania zaplacil za swoje . nie pamietam teraz jakie sa na to paragrafy ale wiem ze takie sa .
ten tydzien bedzie dla mnie sadny bo jutro TOMOGRAF  , najwyzej zadzwonie do maagdzi i jej powiem co i jak a ona wam napisze . pewnie jestem tchurzem ale bje sie tego co tam jest i esli moge was o cos poprosic to trzymajcie za mnie kciuki . Bardzo serdecznie was polubilam .pa

Offline

 

#105 2007-07-15 13:14:57

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

i jeszcze jedno znacie sie na tych wynikach ?BIL         NEG
UBG        NORM
KET         NEG
ASC        NEG
GLU         MORM
PRO      325  mg/dl     2+
BLD        300  Ery/dl     3+
PH           9
NIT         NEG
LEU         NEG
SG         1,000
LEV   5- 7 w pw.
Er. liczne opw ? Å›w.  i wyÅ‚
liczne fosforany bezp  i trójf. am - mg .

nie mam pojecia o co w tym wszystkim chodzi .
z gory dziekuje za pomoc
kasia

Offline

 

#106 2007-07-15 13:52:58

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu nie znam się na tych wynikach niestety, ale obiecuje ,że będę za Ciebie trzymać mocno kciuki i myśleć o Tobie sad

Ja na odmianę w czwartek idę do lekarza i też boję się jak diabeł święconejwody, co za życie sad

Offline

 

#107 2007-07-15 16:59:09

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kciuki oczywiscie bede trzymac, na wynikach sie nie znam, wiem ze pisze pare razy norm - wiec pewnie norma. Ja bym chyba nie wyszla z pokoju do momentu az w karcie nie byloby zaznaczone ze mialam doszyta macice do pecherza, zapytalabym sie lekarza czy chce by inne pacjentki jego cierpialy, i czy by chcial zeby ow lekarz operowal jego matke, zone lub corke? I czy tez by go kryl w tym wypadku?

Offline

 

#108 2007-07-16 09:10:58

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

dziewczyny tchorz sie odzywa bo za godzine ide na tomograf , jak wroce to wam wszytko opisze . buziaki

Offline

 

#109 2007-07-16 14:17:14

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

szamanka i jak bylo?
Swoja droga tak sobie pomyslalam, ze z Twoja historia to trzebaby bylo zglosic sie do jakiegos programu w stylu UWAGA.

Offline

 

#110 2007-07-16 15:29:02

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc perelki , jestem z wami zpowrotem . bardzo , ale to bardzo wam dziekuje za cieple slowa i mysli ktore do mnie docieraja . rzeczywiscie w tej samej chwili zaczelo sie przygotowanie do badania . jak sie okazalo pani technik jak i pielegniarka okazaly sie byc osobami niezwykle sympatycznymi i tolerancyjnymi . przed badaniem powiedzialam im ze mam teraz nietrzymanie moczu i parcia naglace , ale one powiedzialy ze to nic takiego , spytala sie czy mam wkladke czy pampers , odpowiedzialam ze to drugie . kazala polozyc sie na lozku jak do RTG z tym ze wjezdzasz pod taki polokrag i wykonuja zdejcia . twoim zadaniem jest tylko nabierac powietrze , wypuszczac i wstrzymac oddech bo w tym czasie robi aparat zdjecia wz predkoscia karabinu maszynowego. badanie ktore mialo trwac 20 minut u mnie zamienilo sie w 40 , poniewaz stwierdzily ze zrobia jeszcze serje z innym zblizeniem . normalnie po 10 minutachdostaje sie kontrast przez pompe infuzyjna , u mnie troche dluzej to trwalo. tak wiec jestem juz po pierwszym bardzo waznym badaniu jutro mam odebrac opis z poradni i o 11 stawiam sie z calym ekwipunkiem w szpitalu . nie wiem czemu odnioslam wrazenie ze cos tam wyszlo bo robili mi dodatkowe zdjecia i to bardzo dokladne . nie wiem co tam wyszlo ale mam nadzieje ze teraz pojdzie gorki i wreszcie saracyn zrobi wszystko bym byla zdrowa . boze jestem tak strasznie zmeczona juz tym wszystkim ze ledwo stoje na nogach dzisiaj kolejna noc nie spalam przez bole i piasek.potem spakuje jeszcze to co mam wziasc do szpiatala i o 11 stawiam sie na oddziale , a kiedy z tamtad wyjde tego nie wiem . takze dziewczyny nie bojcie sie tomografu bo to naprawde nic strasznego . moze potem cos jeszcze naskrobie bo teraz przyszla moja serdeczna kolezanka. trzymajcie sie cieplutko . pa

Offline

 

#111 2007-07-16 16:43:23

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu no to dobrze ze juz za Toba mam nadzieje ze sie Toba zajma jak nalezy lekarze i ze te badanie wiele wniesie. Trzymaj sie

Offline

 

#112 2007-07-17 11:58:25

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc sloneczka . czy widzialyscie kiedys wscieklego szopena po nie udanym koncercie ?tak! to wyobrazcie sobie ze tak samo wygladam teraz . odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta. wlasnie po raz 4 wrocilam zpowrotem ze szpitala . tym razem ordynator stwierdzil ze jest dzis sam i nie moze nic zrobic , natomiast jutro mam o 8 rano na czczoi byc na oddziele. wiecie co powoli zaczynam przyzwyczajac sie do tej zabawy w spacerki . malo tego , tym sietym krowom z poradni urologicznej nie chcialo sie isc do pracowni tk po wynik i HGW co tamn wyszlo . o 13 mama ma isc ponownie do szpitala i moze wreszcie bedzie opis z tego pieprzonego tomografu. wybaczcie mi ten wybuch , ale jestem max. wsciekla , nie tylko z powodu bolu i kolejnej niespanej nocy ale i z tej tragikomedii. jak bede miec opis to wam potem napisze . nie wiem jak mnie nie trafi szlag to zdarzy sie chyba jakis cud.
narazie

Offline

 

#113 2007-07-17 12:32:51

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Mam nadzieję Kasiu ,że jutro nie usłyszysz :
dlaczego nie przyszła Pani wcześniej albo coś w tym stylu sad
a takie różne paniusie ( tzw pomoce medyczne ) należaÅ‚oby wydusić  jakmuchy albo wysÅ‚ać do kopania rowów , może wtedy zaczęłyby szanować swoja pracÄ™ .

Offline

 

#114 2007-07-17 22:00:03

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

sluchajcie dziewczyny opisze wam teraz co wyszlo w badaniu tk . uwierzcie ze jak zobaczylam wynik omalo nie dostalam wylewu . " pecherz moczowy maly o pogrubialych scianach 9mm , przy niewypelnionym pecherzu ( endometrioza  z widocznymi zwapnieniami w rzucie blony sluzowej . po podaniu srodka cieniujacego uwidocznily sie zmienione warunki anatomiczne , pecherza moczowego . w postaci poÅ‚aczeniaprawdopodobnie dna pecherza z szyjka macicy .( czyli moze byc ze nadal mam zrosniety pecherz albo zrobila sie prztoka pecherza , slodki jezu  pozostale uwidocznione w plaszczyznach skanowania narzady i struktury jamy brzusznej bez zmian ogniskowych i obszarow patologicznego gromadzenia srodka cieniujacego . cech limfadenopatii zatrzewnowej nie stwierdza sie . "
tyle z opisu , jak kolwiek by na to nie patrzec czeka mnie  pewnie w tym tyg. operacja i to powazna bo polaczona z plastyka pecherza . mam juz dosc , naprawde nie mam juz sily bo to za dlugo sie ciagnie i niech wreszcie zrobia z tym porzadek . bedziemy w kontakcie albo przez dane albo madzie ( jestescie cudownymi osobami  . pozdrawiam was bardzo goraco . a czasem pomyslcie o weterance z portalu .
kasia

Offline

 

#115 2007-07-17 22:45:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Myślimy - czule a ciepło smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#116 2007-07-18 08:22:42

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu no jasne ze wszyscy bedziemy za Ciebie trzymac kciuki. Mam nadzieje ze wszystko dobrze pojdzie podczas operacji i obudzis sie zdrowiutenka. Strasznie to przykre ze te wstretne chorobska nie daja niektorym zyc normalnie na tym swiecie. Pozdrawiam

Offline

 

#117 2007-07-18 09:14:40

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Mnie najbardziej rozwalilo, to "anatomiczne" zrosniecie pecherza... Normalnie ja temu lekarzowi bym nie popuscila... 3maj sie cieplo i informuj nas co tam u Ciebie.

Offline

 

#118 2007-07-18 10:40:10

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Wlasnie dostalam smsa od kasi jest w szpitalu. Nareszcie ja polozyli a jutro ma miec cystoskopie i cystografie. Wreszcie sie zdecydowali. Prosila aby Was wszystkich pozdrowic

Offline

 

#119 2007-07-18 10:46:00

Justinka
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 90

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ty tez ja pozdrow,niech sie trzyma a my wszystkie trzymamay za nia kciuki :*

Offline

 

#120 2007-07-18 11:16:56

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja też dostałam smsa od Kasi i dołączam do pozdrowień dla Wszystkich.
Miejmy nadzieję , że nareszcie dziewczynie pomogą .

Offline

 

#121 2007-07-18 21:07:27

Justinka
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 90

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Nom,fajnie by bylo,chociaz o jedna mniej meczaca sie duszyczke smile
i moze dla nas jakas iskierka nadzieji by sie zapalila smile

Offline

 

#122 2007-07-19 01:36:29

Annna
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 167

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Trzymam kciuki :*

Offline

 

#123 2007-07-19 09:09:59

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

dziś po 7 dzwoniła do mnie Kasia , nie mogli jej założyć cewnika bo trafiała pielęgniarka na opór a ją potwornie bolało i bidulka zastanawiala się czy może nie zgodzić się na cystografię bo nie wytrzyma z bólu. Teraz ja myslę o niej co z nią robią.
Ale my jestesmy bidulki sad

Offline

 

#124 2007-07-19 09:21:59

Justinka
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 90

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Moze po czesci to pielegniarka byla nie umiejetna:/

Cewnikowac powinny pielegniarki bardzo dobrze przeszkolone i to w sterylnych warunkach powinno byc przeprowadzane,bo przeciez sa tu z nami takie dziewczyny ktorych historia wlasnie zaczela sie przez cewnikowanie hmm
za to cierpienie powiiny  dostac odszkodowanie na leczenie.

Offline

 

#125 2007-07-19 09:27:04

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

nie wiem czy to  jest wina pielÄ™gniarki ale u niej w Å›rodku w pÄ™cherzu  dziejÄ… sie dziwne rzeczy , może to endometrioza siedzi już przy cewce - tragedia

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson