Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#476 2013-09-01 12:59:17

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Dziwne objawy, lekarze bezradni, pomocy!!

mam pytanie: wiem, że w siemieniu lnianym należy robić przerwy, czy tak samo jest z olejem z pestek dyni? czy mogę pić cały czas?

Offline

 

#477 2013-09-06 00:44:35

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Dziwne objawy, lekarze bezradni, pomocy!!

czy napięte mięśnie dna miednicy mogą powodować bóle przy pełnym pęcherzu?

Ja na serio nie wiem już co mi jest, ale zauważyłam, że na pewno gorzej mi jest w ciasnych spodniach, po seksie boli mnie brzuch tak jakby z napięcia. No- spa nie wiele pomaga na pęcherz. Czy mimo to mogą być to mięśnie? Bo badam się pod każdym kątem i na serio jest wszystko ok. Oprócz ćwiczeń, co polecacie? Może jakieś suplementy, zioła?

Offline

 

#478 2013-09-06 10:23:52

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Dziwne objawy, lekarze bezradni, pomocy!!

Ja nie znam się za bardzo na mięśniach dna miednicy, ale myślę że mogą powodować takie objawy, z tymże jak to Redakcja nie raz pisała, że to napięcie raczej z czegoś musi wynikać.
Jak siÄ™ mylÄ™ to poprawcie.
Ja jak jestem u ginekologa, to samo założenie wziernika jest dla mnie bolesne i ostatnio położna nawet nie mogła mi pobrać wymazu taka byłam napięta- znam ten ból niestety.

Offline

 

#479 2013-09-06 11:41:32

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Dziwne objawy, lekarze bezradni, pomocy!!

Oprocz cwiczen pomocna byłaby tez elektrostymulacja.
Ale tak jak napisala Loni, takie napięcia musza być czyms spowodowane.

U mnie było tak, że po badaniu urodynamicznym lekarz stwierdził, ze mam bardzo ponapinane miesnie podbrzuszne. Urolog zalecil elektrostymulacje (ale ma z tego zysk, wiec wiedziałam, ze tak będzie). Nie zaczelam jej, ale szukałam dalej przyczyny tego stanu. I to doprowadzilo do tego, ze zrobiłam w końcu badania na borelke.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson