Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2012-06-18 15:34:12

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Alluniu a gdzie przyjmuje dr Żminkowski ?

Offline

 

#52 2012-06-18 20:10:37

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Alluniu miałam robioną cystoskopię , nie wiem dokładnie czy jest to badaie samego pęcherze czy tylko cewki moczowej. W każdym razie było prawidłowe. Dzisiaj odebrałam wynik z posiewu, który niestety muszę powtórzyć. Prawdopodobnie źle pobrałam próbkę, przez co wyhodowano trzy różne bakterie, a według laborantów jest to niemożliwe.

Offline

 

#53 2012-06-18 20:59:52

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Dlaczego niemożliwe? U mnie z posiewu również wyhodowano 3 różne bakterie i nikt mi nie mówił, że mam coś powtarzać lub że to nie możliwe. Posiew miałam robiony z pochwy. A twój to posiew z pochwy czy moczu?

Offline

 

#54 2012-06-18 22:27:47

allunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 78

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

na ossoliÅ„skich 15  w Rzeszowie - prywatnie

Offline

 

#55 2012-06-18 23:32:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Jak cystoskopię, to pęcherza.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#56 2012-06-18 23:59:05

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Zmartwiona mówiÄ™ o posiewie moczu smile Posiewy z pochwy znakomite... W jaki sposób zatem mam zbadać cewkÄ™? I czy to mozliwe, że jeÅ›li mam podobny być może problem do Alluni, że odezwaÅ‚ siÄ™ dopiero  po jakimÅ› czasie mimo, że wczeÅ›niej byÅ‚o dobrze?

Offline

 

#57 2012-06-19 01:10:19

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

idź do ginekologa i poproÅ› o pobranie wymazu z cewki. jeszcze jedna rzecz przyszÅ‚a mi do gÅ‚owy. Zwracajcie uwagÄ™  jakÄ… wymazówkÄ… pobiera wam ginekolog wymaz. Ja zanim dobrze trafiÅ‚am robiÅ‚am wymaz 3 razy. Chodzi o to, że u mnie w mieÅ›cie ginekolodzy pobierali mi wymaz na suchÄ… wymazówkÄ™ czyli coÅ› takiego jak zwykÅ‚y patyczek do ucha i to zanosilam do laboratorium i zawsze nic nie wychodziÅ‚o. Dopiero w tarnobrzegu w laboratorium pani wytÅ‚umaczyÅ‚a mi, że wymazówka musi być z pÅ‚ynem transportowym to coÅ› w rodzaju niebieskiego żelu. Ginekolog pobierajÄ…c wymaz na patyczek podobny do tego którym czyÅ›cimy uszy nastÄ™pnie wkÅ‚ada to do tego żelu i to zanosimy do lab. W przeciwnym razie na suchym patyczku możesz mnie mnóstwo bakterii ale one wyschnÄ… po 2 min od pobrania i już nic ci nie wyjdzie. MusiaÅ‚am jechać do oÅ›wieconego tarnobrzega żeby dowiedzieć siÄ™ w jakiej pipidówie mieszkam..

Offline

 

#58 2012-06-19 15:07:24

allunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 78

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

ashannte- w pierwszym poÅ›cie napisaÅ‚aÅ› że 'od czasu rozpoczÄ™cia współzycia masz problem- wiÄ™c wÅ‚aÅ›nie jest to objaw charakterystyczny-  u mnie byÅ‚o tak samo- cewka jest podrażniona w czasie stosunku i czasem oddzywa  sie nawet po kilku dniach. Na ból  w cewce  w przypadku naroÅ›li ma również wpÅ‚yw wydzielina z pochwy, która w zależnoÅ›ci od dnia cyklu podrażnia Å›luzówkÄ™ pochwy i dlatego boli i piecze przy sikaniu. Poczytaj sobie moje posty i linki do artykułów które zamieÅ›ciÅ‚am.

Offline

 

#59 2012-06-19 15:09:02

allunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 78

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Mój lekarz mówił że cystoskopia cewki w przypadku wywiniętej śluzówki nic nie da bo ta narośl jest widoczna gołym okiem- podobno wystarczy sięgnąć po lusterko żeby to zobaczyć- ja się nie odważyłam...............ale może jesteście odważniejsze............wink

Offline

 

#60 2012-06-19 20:20:06

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Alluniu napisałam, że od początku rozpoczęcia współżycia mam stałego partnera, a nie problemy z pieczeniem i bólem wink Moje dolegliwości zaczęły się po ok pół roku współżycia. Myślisz , że ginekolog nie zobaczyl by tej narośli?

Offline

 

#61 2012-06-19 23:12:58

allunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 78

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Mi jeden urolog zlecił badanie nasienia partnera na obecność bakterii............., żeby sprawdzić czy mnie nie zaraża- u mnie było ok- brak bakterii u mnie i u męza. Ginekolog raczej nie zagląda do cewki- w tym problem bo urolodzy też rzadko. Mi żaden ginekolog nie zwrócił na to nigdy uwagi- więc nie wydaje mi się że jest to widoczne gołym okiem bez rozchylania cewki.

Offline

 

#62 2012-06-20 00:58:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Allunia, kiedyś przeczytałam takie zdanie:

"Ty to byś nie zauważył ironii, nawet gdyby stanęła obok i kopnęła Cię w d..ę".

Po tym, co ja przeżyłam, wcale a wcale nie jestem przekonana, czy każdy lekarz zobaczy taką zmianę w cewce... niektórym to ta zmiana musiałaby wywiesić transparent "tu jestem!", żeby coś dostrzegli sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#63 2012-06-22 19:14:16

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

O boziuniu dzisiaj znowu dopadło mnie pieczenie nie do wytrzymania sad Zrobiłam dziś znów posiew moczu, tym razem według dokladnych konstrukcji laborantów, i jesli z niego nic nie wyjdzie zmieniam laboratorium ! Mam takie straszne białe opławy, przypominaja nieco galarete, że wrecz jestem przekonana, że musi być to jakaś bakteria lub grzyb. Przestalam już wierzyc w te jałowe posiewy. Jest ktoś może z okolic Gdanska i orientuje sie moze czy jest tam jakieś porządne laboratorium?

Offline

 

#64 2012-06-22 21:23:20

iwka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 186

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

pieczenie i biaÅ‚e upÅ‚awy to grzybica!  jak dla mnie na 100, ale lekarzem nie jestem....pisze z wÅ‚asnego doÅ›wiadczenia

grzybica baaardzo piecze

powinnas iść do ginekologa który od razu powinien rozpoznac grzyba

Offline

 

#65 2012-06-22 22:45:53

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

ashannte ja posiewy moczu robiłam w laboratorium mikrobiologii na polanki. kosztuje 25 zł ale robia dokladnie, mi oznaczyli nawet wątpliwą ilosc bakterii wiec jak bedziesz miala czegos mało i im powiesz to oni ci to oznaczą wink polecam tamto laboratorium, i telefonicznie ci powiedza czy cos wyroslo itp.

Offline

 

#66 2012-06-23 09:27:00

kinksbay
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-19
Posty: 14

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Kochana niekoniecznie musisz miec bakterie, bo mi wczoraj z moczu wyszedl posiew jalowy ;] wczesniej mialam e.coli...a tez mam straszne uplawy, lepkie, nic mnie nie miecze, ale taki dyskomfort jakby...zrob wymaz z cewki tzw. biocenoze pochwy- tu moze byc Twoj problem


pozdrawiam smile

Offline

 

#67 2012-06-23 16:38:03

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Iwuniu wymazy z pochwy nie wykazały żadnych grzybów...
na polanki w Gdansku?

Offline

 

#68 2012-06-23 19:41:13

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

tak w gdansku niedaleko kampusu Oliwa Uniwersytetu Gdańskiego

Offline

 

#69 2012-06-25 14:19:44

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Wynik z posiewu moczu ujemny sadsadsad Już nie mam pojęcia co dalej robic. Wszystkie wyniki prawidlowe a mnie boli i boli sad

Offline

 

#70 2012-06-25 14:45:05

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

ashannte poszukaj gdzie robiÄ… biorezonans i idź na to badanie. wyjdzie ci tam wszystko. mi tez posiewy moczu wychodziÅ‚y ujemne, a w biorezonansie wyszÅ‚y e.coli, enterobacter, chlamydia w pÄ™cherzu  i gronkowiec zieleniejÄ…cy w limfie. po 15 min wiedzialam wszystko za 100 zÅ‚. a ty ile wydaÅ‚aÅ›? napewno nie mniej.. nie wiem gdzie mieszkasz, ale wydaje mi siÄ™, że takie badanie wykonujÄ… w każdym wiÄ™kszym mieÅ›cie, np. kielce, rzeszów. zainwestuj w to, nie pożaÅ‚ujesz. ja teraz leczÄ™ siÄ™ i przynajmniej wiem na co..

Offline

 

#71 2012-06-25 14:49:24

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

poza tym biorezonans oprócz tego, że wykrywa bakterie to tez je zabija, jest to zabieg odtruwania. każde bakterie mają swoją częstotliwość a biorezonans je zaburza i dzięki temu one giną.. ja nie żałuje, że z tego skorzystałam

Offline

 

#72 2012-06-25 15:00:51

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

A czujesz jakąś poprawę? Czy może jeszcze za wcześnie? Bo zastanawiam się nad wybraniem do Warszawy i zrobieniem wszystkich wyników na Lellka... Stwierdziłam ze dwudniowy pobyt tam wyniesie mnie taniej niż pobranie wszystkich materiałow na miejscu za które lerkarze karza płacic sobie krocie ;| no i oczywiście koszt przesyłki

Offline

 

#73 2012-06-25 15:22:57

iwka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 186

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

tak, też sie "badałam" biorezonansem ale jakoś boreliozy i ureaplasmy nie wykrył smile szkoda na to kasy....moim zdanieoczywiście

Offline

 

#74 2012-06-25 15:23:11

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Zmartwiona, z calego serca zycze zebys poczula sie lepiej, ale wedlug mnie ten biorezonans jest troche dziwny.
Ja w chwili slabosci (bo wszystkie badania wychodzily mi ok) zrobilam podobne badanie - wyszlo ze mam ureaplasme, gliste ludzka itp. I ze cos z wartoba nie tak. Namowili mnie oczywiscie na jakies tabletki, ktore wcale tanie nie byly. Guzik mi to dalo. Potem robilam badania, zeby potwierdzic to co im niby wyszlo i nic z tego sie nie sprawdzilo. Roznica jest taka, ze ciebie badala jakas lekarka, a mnie - nie mam pojecia kto.   
Ale jesli pomoga tobie (a zycze ci, zeby tak bylo) to az sie chyba do nich przejade smile

Offline

 

#75 2012-06-25 18:09:37

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Iwka a z czego wyszła Ci ureoplasma?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson