Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-06-13 18:00:56

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Alternatywna medycyna chińska

Witam, chciałabym spytać szanowne forumowiczki i forumowiczów o leki z półki alternatywnej medycyny chińskiej. Borykam się z gronkowcem i paciorkowcem w układzie moczowo-płciowym i antybiotyki są bezskuteczne. Sama stosowałam już FUDELE- lecznicze wkładki dla kobiet o działaniu bakteriobójczym i przeciw świądzie i pieczeniu. Bardzo je chwalę i często kupuję. Moje pytanie dotyczy innej rzeczy, a mianowicie czopków dopochwowych o nazwie GONG JING KANG PESSUM, które jak pisze producent prezentują się tak:

Właściwości i działanie: Gong powstał na bazie tradycyjnych przepisów chińskich oraz przez połączenie obecnej wiedzy chińskiej nauki medycznej, jest rodzajem czopka sporządzonego z czystych naturalnych składników.
W badaniach klinicznych stwierdzono, że lekarstwo ma nastÄ™pujÄ…ce dziaÅ‚ania: przeciwzapalne, przeciwÅ›wiÄ…dowe, silnÄ… moc bakteriobójczÄ… na paÅ‚eczki okrężnicy, paÅ‚eczkÄ™ ropy bÅ‚Ä™kitnej, paÅ‚eczki gronkowca zÅ‚ocistego, paciorkowca beta, grzyba i rzÄ™sistka pochwowego. Reguluje wilgotność i usuwa toksyny, niszczy pasożyty, dziaÅ‚a Å›ciÄ…¬gajÄ…ce i przyczynia siÄ™ do regeneracji tkanek, dziaÅ‚a sterylizujÄ…ce. Wskazania: zapalenie pochwy, zapalenie pochwy grzybicze, rzÄ™sistek pochwowy, nadżerka szyjki macicy, torbiele i mięśniaki macicy. W czasie używania możliwe sÄ… objawy pieczenia i swÄ™dzenia, które szybko mijajÄ….

Chciałam spytać czy ktoś może testował ten specyfik i może coś o nim powiedzieć, bo w internecie mało o nim opinii.

ProszÄ™ o pomoc;)

Offline

 

#2 2012-06-13 20:00:09

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Alternatywna medycyna chińska

Offline

 

#3 2012-06-13 20:28:29

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Alternatywna medycyna chińska

I.Staphyloccus aureus- szczep produkuje penicylinazę i wrażliwy na metycylinę- pojedyńcze kolonie
II. Klebsiella oxytoca- pojedyńcze kolonie
III. Enterococcus faecalis- pojedyńcze kolonie.

miałam przepisany augmentin wg antybiogramu na dwie pierwsze ale wogóle żadnych efektów nie widzę. Te bakterie mam w pochwie. Ale boli mnie strasznie przy sikaniu więc w cewce też te albo i inne. Jestem już tym tak zmęczona, że chwycę sie wszystkiego. Powiedz coś więcej o tych szczepionkach

Offline

 

#4 2012-06-13 21:09:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Alternatywna medycyna chińska

Zmartwiona, moim skromnym zdaniem pojedyncze kolonie to za mało, by dawać takie objawy. Więc albo wymaz z cewki pokaże więcej bakterii, albo masz jeszcze inny czynnik.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Online

 

#5 2012-06-13 22:11:08

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Alternatywna medycyna chińska

ja zawsze byłam trudnym przypadkiem do leczenia. Dwa lata temu, miałam zatoki a moimi jedynymi objawami były strasznie, przeokropne zawroty głowy do tego stopnia, że bez trzymanki nie mogłam utrzymać się na nogach. Innych objawów jak: ból głowy katar, zapchany nos nie było. Dopiero prześwietlenie wykazało zapchane zatoki. Wyleczyłam je i po krzyku. A diagnoz były mnóstwo i były przerażające: rak, guz. Także u mnie zawsze jest wszystko na opak. Więc Redakcjo na chłopski rozum takie pojedyńcze kolonie to pikuś może.. ale ja biorę już wszystko pod uwagę, bo wiem jak ze mną bywa. Zrobię jeszcze ten wymaz z cewki i zobaczymy. A oprócz tego, gdzie mogę jeszcze szukać przyczyny bólu przy sikaniu i pieczenia?

Offline

 

#6 2012-06-14 19:52:41

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Alternatywna medycyna chińska

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson