Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-06-27 11:30:47

mikrusek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 9

Urolog - specjalista od IC - szukam

Witam,
mam prośbę do chorych ze zdiagnozowanym śródmiąższowym zapaleniem pęcherza. Podajcie mi kontakty do Waszych lekarzy, którzy Was zdiagnozowali, prowadzili już takich pacjentów, mają pojęcie o tej chorobie.
Chcę skonsultować moją diagnozę z jeszcze jednym specjalistą. Nie ma znaczenia miasto.
Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Offline

 

#2 2012-06-27 12:36:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Urolog - specjalista od IC - szukam

A u kogo byłeś? Bo największym specjalistą jest prof. Radziszewski i de facto inni urolodzy w kwestiach IC powołują się na niego. O IC pisał też sporo dr Wroński.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2012-06-27 18:27:07

Kokoszka
Użytkownik
Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Urolog - specjalista od IC - szukam

Prof Radziszewski i dr Łukasz Nyk z Warszawy. Ten ostatni zapropował mi konwencjonalne leczenie IC, m.in. hydrodystencję, hydroksyzynę i ranigast. Podejrzewam, że ogarnia temat.

Myślę, że najlepszych fachowców znajdziesz za granicą, w szczególności w US.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson