Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-08-01 15:11:20

Magda2122
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 1

mam dosyć zapalenia pęcherza!

Witam, mam straszny problem już od dwóch tygodni męczę się z zapaleniem pęcherza. Wczesniej już miewałam to obrzydlistwo ale zawsze pomagał furagin...tym razem jest dużo gorzej, zaczęło się od stosunku...potem na drugi dzień zapalenie pęcherza, brałam furagin, urinal, jem żurawinę piję dużo wody z sokiem z cytryny ale i tak wszystko na nic...ból przejdzie na pare godzin a potem znowu wraca. Czy nie można normalnie współżyć bo za kazdym razem dopada mnie te okropne zapalenie pęcherza? Czy znacie jakieś porady które mogą w jakiś sposób mi pomóc abym po każdym stosunku nie musiała biegac do lekarza po leki???

Offline

 

#2 2012-08-01 16:08:12

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: mam dosyć zapalenia pęcherza!

moja rada ci się nie spodoba ale ja bym tak zrobiła: odstaw furagin bo to antybiotyk, przerzuć się tylko na naturalne metody: żurawina, pietruszka, sok z cytryny i ewentualnie jakieś rozkurczowe (no-spa, buscopan). Radzę ci tak dlatego bo tylko gdy odstawisz antybiotyk na 7-10 dni możliwe jest zrobienie posiewu moczu a on w tej sytuacji wszystko wyjaśni. Szkoda, że od razu go nie zrobiłaś..hmm

jeśli chodzi o nawracające zapalenia pęcherza jeśli twoim wrogiem jest e.coli możesz pomyśleć o szczepionce, np. urovaxom. W innym wypadku PROFILAKTYKA: 2-3 litry wody dziennie, siusiu przed i po stosunku, żurawina, urinal na porządku dziennym:)

Offline

 

#3 2012-08-01 20:56:27

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: mam dosyć zapalenia pęcherza!

Offline

 

#4 2012-08-02 09:21:01

anoli
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 47

Re: mam dosyć zapalenia pęcherza!

Magda, czy to objawia się samym bólem? Czy częstomocz też jest? Mnie kiedyś bolało przez dłuższy czas i brałam furagin. Nic to nie pomagało i męczyłam się właśnie około 2 tygodnie. Poszłam do ginekologa, a ten stwierdził, że nie ma zapalenia pęcherza, tylko niewielką rankę pod cewką i stąd ten ból, a furagin nie pomaga...

Offline

 

#5 2012-08-02 09:22:17

anoli
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 47

Re: mam dosyć zapalenia pęcherza!

Zapomniałam dodać, że to tez zaczęło się po stosunku...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson