Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2012-09-07 17:56:36

MariannaM
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 22
Serwis

Re: Brak diagnozy

Na umowie o pracę mam przepracowany rok. Na umowach zleceniach kolejny rok. A edukacja? Liceum, a potem studia, dwie podyplomówki.
Wiem jakie to paradoksy... Moja mama ma 2 stopień i jedyne co mogła znaleźć to właśnie pracę sprzątaczki, bo chcieli osobę właśnie z 2 stopniem. Ale lekarz medycyny pracy nie dopuścił mamy do takiej pracy.


http://lustro-mojej-duszy.blog.onet.pl/

Offline

 

#52 2012-09-07 22:37:05

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Brak diagnozy

Zlecenia z opłaconym zusem? M, prześlij mi na maila zestawienie:
- daty rozpoczęcia i zakończenia kolejnych etapów edukacji,
- daty jw prac i umów (z zaznaczeniem, które były ze składkami),
- zwięzły opis - kiedy zaczęła się choroba i jak wpływa na Twoje funkcjonowanie zawodowe,
- orzeczenie komisji.

PS. Wszelkie komisje w zasadzie ZAWSZE za pierwszym razem dają decyzję negatywną (chyba że ewidentnie podpadałoby to pod prokuratora, chociaż we wrocku był przykład kobiety pozostającej od 4 lat wówczas w śpiączce z powodu powikłań pooperacyjnych, której zus nie uznał za całkowicie niezdolną do pracy i samodzielnej egzystencji), po to, żeby ludzie się zniechęcili i nie dochodzili swoich praw.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#53 2012-09-10 07:11:05

MariannaM
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 22
Serwis

Re: Brak diagnozy

Ja siÄ™ wykoÅ„czÄ™ z tym pÄ™cherzem. CaÅ‚Ä… noc nie spaÅ‚am. Z 15 razy biegaÅ‚am do wc. CiÄ…gÅ‚e uczucie parcia na pÄ™cherz. CiÄ…gÅ‚e pieczenie w cewce i w pochwie. Nie dajÄ™ już rady.  Koszmar ;(((( Te driptane nie pomaga nic a nic sad((


http://lustro-mojej-duszy.blog.onet.pl/

Offline

 

#54 2012-09-11 17:36:41

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Brak diagnozy

to go nie bierz jak ci nie pomaga.. widocznie jeszcze ci szkodzi

Offline

 

#55 2012-09-11 20:54:03

Zuzkamagronkowca
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-17
Posty: 16

Re: Brak diagnozy

Hej Marianna. Przykro mi sÅ‚yszec, ze sie gorzej czujesz:( Mam kilka pytan. Czy jak robiÅ‚as te wszystkie wymazy i posiewy, to pamietaÅ‚as o tym zeby odczekac tydzien minimum po skonczonym antybiotyku? Czy moze to byÅ‚o tak, ze zaczeÅ‚as brac cos a potem badania  lub w trakcie kuracji? Jaki rodzaj (szczep) myko , urea i chlamydia przebadaÅ‚as (jest ich kilka) ? Czy robiÅ‚as posiew moczu (nie pochwy) na grzby? I rowniez wymaz z cewki pod katem grzybow? Moze ty masz jakiegos grzyba w cewce/pechrzu a nie bakterie? Odnosnie wymazow, to moja gin powiedziala, ze wymaz jest najabrdziej miarodajny miedzy 14-18 dniem cyklu. Nie wiem dlaczego, nie dopytaÅ‚am.

Offline

 

#56 2012-09-12 13:17:16

Zuzkamagronkowca
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-17
Posty: 16

Re: Brak diagnozy

Lekarka powiedziala, ze nie powinno sie uprawiac seksu min 2 dni przed pobraniem wymazu. DoczytaÅ‚am jakie myko i urea robiÅ‚as. Wiem, ze jest kilka szczepwo myko, urea i chlamydia, ktore powinno sie przebadac aby wykluczyc zarazenie atypowkami,  Moze masz inny typ tych bakterii? W zwiazku z tym mam pytanie do reszty  , czy jesli biora wymaz pod katem urea, myko chalmydia to nie ma znaczenia jaki rodzaj? choduja, patrza i identyfikuja? Znaczenie jaki typ ma tylko badanie z krwi? Jak rozumiem nalezy zrobic badanie na specyficzne przeciwciaÅ‚a. Czyli z krwi  testuje sie   kazda bakterie indywidualnie. Tak?

Offline

 

#57 2012-09-14 19:42:36

MariannaM
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 22
Serwis

Re: Brak diagnozy

Zuzka brałam antybiotyk 6 miesięcy przed pobraniem wymazów. Posiew moczu robiłam ogólny. A to są różne rodzaje posiewów? U nas tylko jeden. Przynajmniej mnie na tylko jeden kierują. Zawsze nic z niego nie wychodzi. Wymaz z cewki to był brany tylko pod kątem tych myko-ureaplazm i chlamydii. Ale wcześniej poprzedni urolog mnie przeleczył kilkoma lekami na grzyby (mimo, iż z badań nic nie wychodziło) i też nie było lepiej.


http://lustro-mojej-duszy.blog.onet.pl/

Offline

 

#58 2013-03-29 08:52:10

MariannaM
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 22
Serwis

Re: Brak diagnozy

Witajcie ponownie,
Moje dolegliwości jak były tak są. Masa leków i nic. Badania urodynamicznego nadal mi nie zlecono, za to zapisują mi ciągle leki na 100%. Brałam już driptane, nie pomogło. Potem vesicare, nie pomogło. Teraz jestem na uroflow, też nie pomaga.
A propos orzeczenia - nie dostałam go. Odwoływałam się i też nic. A guz endometrialny odrósł w powięzi. Bardzo boli. Chodzę do Poradni Leczenia Bólu. Wbijają mi tam igłę w mojego guza z lekiem przeciwbólowym. Wypisują także leki, nefopam, zaldiar, nolpaza, doreta, ale nie mam za co ich wykupić. Jestem osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku. Mój jedyny dochód to alimenty na syna. Jakby ktoś słyszał o fundacji, która może pomóc komuś bez orzeczenia to bardzo proszę o informację. Dziękuję!


http://lustro-mojej-duszy.blog.onet.pl/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson