Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-08-22 13:51:59

Królik
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-22
Posty: 2

Ciągłe parcie na pęcherz

Witam,
Moje problemy z pęcherzem zaczeły sie jakieś 2 lata temu. Ciągle odczuwalam parcie na pęcherz, przy czym nic mnie nie piecze ani nie boli.
Miałam robione badania moczu, ale wszystko było w normie, nie mialam żadnych bakterii- lekarz przepisał mi jakieś leki na zapalenie pęcherza. Nic jednak się nie poprawiło.
Byłam u ginekologa, pani doktor stwierdziła że jestem histeryczką i nie zrobi mi badania, natomiast zrobiła wymaz z pochwy i też wszystko było w porządku. Udałam się do psychiatry, który przepisał mi lek Elicea, i brałam go około roku- po jakiś 7 miesiącach wszystko przeszło i lekarz kazał mi stopniowo ostawić lek.
Teraz po ponad pól roku od odstawienia leku moje dolegliwości powróciły.

Czytalam na forum, że leki antydepresyjne, czy antynerwicowe( nie znam się na tym) mogą zniwelować objawy, ale nie wyleczą przyczyny.
Czuje się bardzo niekomfortowo z tą dolegliwością, tak jakbym za chwile miała się zesikać.
Wiem, że to dość nie mÄ…dre szukać rozwiÄ…zania  w internecie, ale zawiodÅ‚am siÄ™ na wszystkich lekarzach u których byÅ‚am.

Może rzeczywiście jestem histeryczką i powinnam leczyć się na głowe.
Nie nawidzÄ™ chodzić do lekarzy, bo nikt jeszcze mi nie powiedziaÅ‚ co mi dolega, ani nie wskazaÅ‚ do kogo innego powinnam iść. 

Jeszcze żeby było smiesznie dodam, że tata jest chory an schizofrenie, a mama ma chorobe hashimoto, może po którymś z nich odziedziczyłam jedną z chorób.

I nie mam pojęcia co mam teraz zrobić, czy udać znów do psychiatry żeby przepisal mi leki, czy może jakoś zbadać się w jakimś innym kierunku.

Offline

 

#2 2012-08-22 15:53:59

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Ciągłe parcie na pęcherz

tarczyce badałaś???

Offline

 

#3 2012-08-23 09:07:35

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Ciągłe parcie na pęcherz

Jak pisze Zmartwiona, zbadaj tarczyce, dla swietego spokoju.
Moim zdaniem powinnas powtorzyc posiew moczu w jakims dobrym laboratorium, a dodatkowo zrobic wymaz z cewki.
Odczuwasz tylko parcie czy idzie to w parze z wysikiwaniem duzej ilosci moczu?

Offline

 

#4 2012-08-23 16:03:22

Królik
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-22
Posty: 2

Re: Ciągłe parcie na pęcherz

Tylko parcie.
Wydaje mi się że jak mialam robione ogólne badania z krwi, to też mialam tarczyce badaną( to chyba nazywało sie TSH) i była w porządku

Offline

 

#5 2012-09-11 17:02:57

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: Ciągłe parcie na pęcherz

DO, Królik
dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie, lekarz rodzinny robił ze mnie wariatkę twierdząc ze to jest mój wymysł ze nie po puszcze itp. ja już od ponad 2 lat chodzę z moim schorzeniem mam dokładnie to samo, nie piecze tylko czasami, nie boli, miałam robione posiewy i na bakterie rezonans magnetyczny usg tylko nie udało sie zrobić jamy brzusznej bo nie mogę mieć pełnego pęcherza nawet żebym bardzo chciała.. tylko u mnie to sie zaczęło od bakterii, fakt na początku niby miałam bakterie w moczu tak naprawdę lekarz stwierdził to po moich dolegliwościach na początku nie robił mi żadnego badania dopiero później po jakiś 3-4 miesiącach jak dolegliwości nie ustąpiły i nic nie wykazało to stwierdził ze to mój wymysł.... i tak zaczęła sie moja wędrówka po ginekologach urologach neurologach akupunktura która nic nie pomogła nawet poszłam do znachorki która mnie leczyła ziołami i też nic... poszłam prywatnie do neurolog która powiedziała żebym sie udała do endokrynologa. cud sie stał ze na niego trafiłam to on powiedział mi o tej stronie. jestem na etapie robienia badań hormonalnych bo to też możne być przyczyna częstego oddawania moczu. U mnie tez tak jest ze jest taki dzień że korzystam z wc co godz ale i są takie dni ze muszę iść co 15-30min MASAKRA i ktoś KTO sam tego nie przeżył nie może tego zrozumieć i nie wie co taki człowiek przechodzi czasami też mi się wydaje ze same dolegliwości ustąpiły a tu lipa. najgorsze jest to ze marnuje sie czas na lekarzy ze służby zdrowia i internistów którzy studia pokończyli za śmietane i mleko i tylku umieja wpychać leki, taka mala rada; zanim zaczniecie coś brać idzcie do innego lekarza i sprawdzcie czy są zgodni w diagnozie

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson