Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-08-27 15:47:54

danaw
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 11

wyniki badania bakteriologicznego

Witam,
od 13 lat mniej wiecej mam problemy z pecherzem. Niestety, wszystkie badania wykazuja, ze nic mi nie jest (szkoda tylko ze czasem w lazience spedzam i po 3 godziny). Jestem zrezygnowana i wlasciwie nie szukam juz pomocy. Ostatni urolog, z ktorym mialam do czynienia przy okazji badania urodynamicznego zasugerowal mi psychiatre...
Niemniej jednak od czasu do czasu udaje sie na badania, bo widze, ze kwestie urologiczne i sa ciezkie do wykrycia i do leczenia.
I tak wybralam sie do proponowanego na forum Laboratorium na Lelka.
Otrzymalam takie wyniki na posiew moczu:
klebsiella pneum. pneumoniae - 10 do 5-tej  w 1 ml moczu
entereococcus faecalis - 10 do 2-giej w 1 ml moczu
i takie wyniki wymazu z cewki:
klebsiella pneum. pneumoniae - kilka kolonii
streptococcus viridans - flora fizjologiczna blon sluzowych
Nie bardzo sama umiem je zinterpretowac a innego wyjscia nie mam, bo mieszkam za granica i moj pobyt w Warszawie byl zbyt krotki aby udac sie do lekarza, ktore uprzejme Panie z laboratorium mi zasugerowaly.
Czy ktos moze mi powiedziec czy wykryte w moczu czy w cewce bakterie moga powodowac problemy z pecherzem?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson