Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-01 00:03:45

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

witam
Mam 23 lata, nie wiem od czego zacząć, może od tego że tez mam problem z pęcherzem już ponad 3 lata chodziłam po rożnych lekarzach biorąc różne leki ,

ginekologach, urologach (wielu ich odwiedziłam), będąc już w takiej desperacji wszędzie szukałam pomocy odwiedziłam znachorkę która mnie leczyła ziołami,

chodziłam na akupunkturę. Dopiero będąc u neurolog prywatnie (bo lekarze na kase chorych są nic nie warci przekonałam sie na własnej skórze) w DOLMED we

WrocÅ‚awiu trafiÅ‚am na mÄ…dra paniÄ… doktor  która mi zasugerowaÅ‚a zrobienie szereg badaÅ„ ale i one nic specjalnego nie wykazaÅ‚y ale też powiedziaÅ‚a abym udaÅ‚a siÄ™

do endokrynologa byłam tym trochę zdziwiona ale zrobiłam tak i w tedy zaświeciło mi sie światełko w tunelu trafiłam na dok. G. Gawryś, żeby po wykluczać inne

choroby wypisał mi szereg badan do zrobienia które tez nic nie wykazały. Na kolejnej wizycie przypomniał sobie o pani i dał mi adres strony. Powiedział do mnie

Å»e może to być IC  albo OAB ale nie jest pewien dlatego nakierowaÅ‚ mnie na paniÄ….Moja proÅ›ba jest taka czy mogÅ‚a by mi pani podać lekarza i num tel z WrocÅ‚awia

który się zajmuje tym konkretnymi schorzeniami. czekam na odpowiedz z góry dziękuje.

Offline

 

#2 2012-09-01 13:52:32

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

przepraszam za błędy ale jak to pisałam to już było późno .

Offline

 

#3 2012-09-01 13:54:20

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

w tytule ma być "Lekarz z Wrocławia zajmujący się IC i OAB'' czekam na szybką odp.

Offline

 

#4 2012-09-01 14:55:27

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

przeczytaÅ‚am posty na forach o lekarzach i mam dylemat który z tych lekarzy jest naprawdÄ™ dobry. bo już nie patrze na cenÄ™ tylko chodzi mi o fachowca który mi na prawdÄ™ pomorze bo do tej pory byÅ‚am u konowałów (bo inaczej tego siÄ™ nie da opisać) którzy mi nie pomogli a kasÄ™ brali i faszerowali mnie lekami które tak naprawdÄ™ nie pomagaÅ‚y. Jestem w kropce przez mój problem z pÄ™cherzem nie mogÅ‚am zacząć studiów ledwo co szkoÅ‚Ä™ udaÅ‚o mi  siÄ™ skoÅ„czyć, przez to wszystko nie mogÄ™ normalnie pracować na caÅ‚e szczęście trafiÅ‚ mi  siÄ™ wspaniaÅ‚y narzeczony który to wszystko rozumie i mnie wspiera ale nie che już być jego ciężarem i być niezależna  tak jak kiedyÅ›. Dlatego proszÄ™ o szybkÄ… odpowiedź bardzo mi na tym zależy i bede naprawdÄ™ wdziÄ™czna za szybka odpowiedz na mojÄ… proÅ›bÄ™,

Offline

 

#5 2012-09-01 16:01:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

Ja chodziłam do prof. Zdrojowego, zrobił mi diagnostykę. Ale żeby mówić o IC, trzeba wykluczyć inne przyczyny - bakterie, te atypowe też, wirusy, sprawy hormonalne, alergiczne.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2012-09-01 18:53:16

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

To wszystko zaczęło  siÄ™ od bakterii w moczu i dÅ‚uższy czas byÅ‚am leczona na bakterie ale byÅ‚ taki moment ze miaÅ‚am spokój, a później znowu to samo i myÅ›laÅ‚am ze to przez bakterie ale miaÅ‚am zrobione ogólne badanie moczu i posiew nawet na Chlamydie z cewki moczowej i z szyjki macicy ale tez nic nie wykazaÅ‚o i dosyć czÄ™sto robiono mi na bakterie badania a co do hormonów to mam z tym problemy i to od pierwszej miesiÄ…czki. Od zawsze nie byÅ‚y regularne miesiÄ…czki i któryÅ› hormon nie jest w normie ale lekarze twierdza ze to nic takiego mam od jakiegoÅ› czasu torbiel na jajniku i też miaÅ‚am robinie badanie na CA-125 (POTWORNIAK) ale jak narazie w normie. A wirusy to nie wiem.A MA PANI NA MYÅšLI?? I od roku mam stan pod gorÄ…czkowy oczywiÅ›cie lekarz internista nie widzi w tym nic dziwnego i każdemu lekarzowi to mówiÅ‚am u którego byÅ‚am i tez zero reakcji dopiero dok GawryÅ› zwróciÅ‚ na to uwagÄ™. A co do alergii to za dziecka byÅ‚am alergiczkÄ… ale na pokarm nie mogÅ‚am jeść nic ostrego czekolady kwaÅ›nego wszystko w umiarze ale przeszÅ‚o i jak narazie nie robi mi sie nic na skórze i tez nic w tym kierunku nie robiÅ‚am.

Offline

 

#7 2012-09-01 20:38:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

Alutka, my tu na ty jesteśmy.

Ja bym powtórzyła chlamydię, ureaplasmę i mykoplasmę z krwi (przeciwciała). Już paru osobom w pcr wychodziło ujemnie, a z krwi dodatnio i leczenie coś dawało. Wirusy - CMV i HSV przede wszystkim. Objawy nietolerancji pokarmowej mogą pośrednio pogłębiać dolegliwości, bo nadwrażliwość na histaminę powoduję większą jej aktywność tam, gdzie jest stan zapalny. Hormony mają wpływ na pęcherz, ale tu zdałabym się na dra Gawrysia - on zdecyduje, którego hormonu zaburzenie może mieć wpływ. Stan podgorączkowy to objaw, że organizm z czymś walczy, więc doktor, oczywiście, to zauważył.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2012-09-02 17:33:52

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

DziÄ™kuje, nie wiedziaÅ‚am ze tyle czynników może mieć wpÅ‚yw na problemy z pÄ™cherzem. MyÅ›lÄ™ ze najpierw zorbie badania alergologiczne a co  do tych wirusów i bakterii to poczekam na decyzje lekarza co mi powie i czy bÄ™dzie konieczne robienie tyle badaÅ„ . Bardzo dziÄ™kuje za info

Offline

 

#9 2012-09-03 23:41:03

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

chciaÅ‚abym siÄ™ jeszcze  dowiedzieć czy prof. Zdrojowy przyjmuje na NFZ (jeżeli tak to gdzie?) czy tylko prywatnie, no i ile kosztuje wizyta?
czy przy wizycie mogę się powołać na pani stronę i na panią? Mogę przy następnych postach pisać do pani po imieniu ?

Offline

 

#10 2012-09-03 23:50:41

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

Nurtuje mnie jeszcze jedno , czy te 2 schorzenia (IC i OAB)  sa do wyleczenia? czy te choroby sÄ… na caÅ‚e życie ?

Offline

 

#11 2012-09-06 23:14:34

alutka1713
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 14

Re: lekarz a wocławia zajmujący IC i OAB

redakcjo proszÄ™ o odp na moje posty , dziekuje

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson