Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2012-09-24 12:01:23

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Czy po zażyciu Nolicinu mogÄ… siÄ™ nasilić objawy zapalenia pÄ™cherza przy bakterii e.coli ?  JeÅ›li tak i ktoÅ› wie jak zÅ‚agodzić to pieczenie to bardzo prosze o rade, gdyż to straszne, że po zażyciu czuje siÄ™ gorzej niż anim zdecydowaÅ‚am siÄ™ przyjąć antybiotyk.
sadsadsad

Offline

 

#27 2012-09-24 12:08:28

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Rano po pierwszym oddaniu moczu nie piekło, po drugim lekko a po trecim już mocno sad

Offline

 

#28 2012-09-27 08:06:30

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Jestem w trakcie tego nicolinu, DziÅ› zaczÄ…Å‚ siÄ™ 4 dzieÅ„. Przed wczoraj byÅ‚o dobrze, wczoraj też aż do wieczora. ZaczeÅ‚am nabierać już optymizmu. Niestety pod wieczór dostaÅ‚am okres. Najpierw zaczeÅ‚y mnie mocno swÄ™dzieć wargi sromowe, nastÄ™pnie po oddaniu moczu odczuwam dość duże pieczenie w tamtych okolicach. Nie umiem stwierdzić czy w cewce czy w pochwie. Jak  kucnÄ™ z rozszerzonymi nogami to tak jakby szybciej mijaÅ‚o to pieczenie. Trwa okoÅ‚o 30 min po oddaniu moczu, nastÄ™pnie ustaje. JeÅ›li posmaruje siÄ™ zimnÄ… maÅ›ciÄ… clotrimazol to tak jakby piecze mniej intensywnie. Niestety smarowanie jest utrudnione przez miesiÄ…czkÄ™, która rozpoczeÅ‚a siÄ™ plamieniem dziwnym, a teraz chyba jest już normalna w sensie bardziej obfita. Jestem do niczego.. nie wiem z kÄ…d sie u mnie biorÄ… te dolegliwoÅ›ci, Ne mam ochoty wspołżyć z mężem bo boje siÄ™, że mi siÄ™ pogorszy. DziÅ› ide odebrać posiew moczu, swój i męża, ktory zrobiÅ‚am tuż przed wyjazdem i tuż przed wziÄ™ciem antybiotyku nr 2. JeÅ›li tam wyjdzie czysto to znaczy, że nie potrzebnie biorÄ™ nolicin, ale objawy sÄ…, a mocz byÅ‚ mÄ™tny wiÄ™c myÅ›lÄ™, że coÅ› tam pewnie wyjdzie.. A jak wyjzie czysto to gdzie mam szukać ratunku ? u ginekologa ? pomocy,, mam już myÅ›li samobójcze.

Offline

 

#29 2012-09-27 23:02:57

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Wiesz co, naprawdę pisząc tak aż mnie przerażasz. Musisz wziąc się w garść koniecznie, masz dośc intensywne objawy ale myśli samobójcze ? Nie nakręcaj się proszę bo pogarszasz sprawę. Daj znać jak wyniki tego posiewu i wtedy będziemy myślec co dalej ale uwierz, że wyleczysz się z tego.

Offline

 

#30 2012-09-28 00:35:09

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

wiem, że to może przesada ale to po prostu jest mega dołujące. Przez godzine lub pół dnia - jak zawieje szczęściem jest spokój i zachciewa mi się żyć, planuje co zrobić na obiad co ubrać a gdzie wyjść wieczorem, od razu chęć na fitness, a potem zaraz znów pieczenie co mnie doprowadza do szału, siadam i nie mogę nic robić bo o tym myślę, dołuje się a przy silniejszych objawach becze. Nic mi się nie działo przez tyle czasu, od czasu do czasu zapalenie pęcherza, które się zaleczało po 1 tabletce furaginy, a nagle przez ostatnie miesiące jest jakaś katorga. Musze to wyleczyć bo tak nie może być, nie dam sobie wmówić, że to jest normalne.

Do rzeczy:
Odebrałam wyniki moje i męża obydwa wyszły jałowe, bez bakterii. Kończę i tak ten antybiotyk nolicin zgodnie z założeniami skoro już zaczełam.
E,coli zatem już nie mam. Pewnie dlatego objawy nie wyglądają już typowo na pęcherzowe tylko bardziej cewkowe, pochwowe.

WzieÅ‚am lusterko, zaczeÅ‚am siÄ™ oglÄ…dać tam w okolica cewki i pochwy. Mimo okresu udaÅ‚o mi siÄ™ zauważyć, że wargi sromowe majÄ… jakby maÅ‚e ranki, jakby popÄ™kaÅ‚y czy coÅ›. Cewka jest zaczerwieniona i obolaÅ‚a w dotyku. Wargi sromowe swÄ™dzÄ…, a piecze jakby nie wiem pochwa czy cewka czy nie wiem już sama co. W każdym razie nie po każdym oddaniu moczu i nie przy koÅ„cu sikania ale dopiero jak skoÅ„czÄ™ caÅ‚kiem. Czasem zaczyna piec już przed oddaniem moczu. Po posmarowaniu sie zimnÄ… maÅ›ciÄ… clotrimazol odczuwam lekkÄ… ulgÄ™, ąż w koÅ„cu pieczenie ustaje. DziÅ› o godzinie 13 zaczeÅ‚o piec przed oddaniem moczu, a przestaÅ‚o po oddaniu po jakiejÅ› chwili i podmyciu siÄ™ mydeÅ‚kiem naturalnym z jakimÅ› srebrem czy czymÅ› ( za radÄ…, aby sprawdzić czy żel lacibios femina nie uczula i podrażnia), Teraz poszÅ‚am pod prysznic,a, w trakcie podmywania poczuÅ‚am jakby mnie ktoÅ› raniÅ‚ żyletkami  i nacinaÅ‚ skórÄ™ na warach sromowych, towarzyszyÅ‚ temu też swÄ…d. Natychmiast przyÅ‚Ä…czyÅ‚o siÄ™ pieczenie caÅ‚ej tej okolicy cewkowo pochwowej. Do tej pory teraz czuje ro pieczenie, mimo posmarowania siÄ™ maÅ›ciÄ…. Sprawe komplikuje miesiÄ…czka, bo wiadomo że ciężej siÄ™ posmarować... natomiast znowu tampona nie użuje bo to znowu mniej higieniczne i na pÄ™cherz pewnie nie dobre i takie to ..  MyÅ›lÄ™, że to może być grzybica mimo, że staraÅ‚am siÄ™ jej uniknąć i używaÅ‚am globulek w trakcie brania antybiotyku oraz Å‚ykam trivagin. Globulek teraz nie użyje bo siÄ™ nie da. Czy ktoÅ› miaÅ‚ podobne objawy grzybicy ? Jestem skÅ‚onna wysÅ‚ać zdjÄ™cie na którym by siÄ™ te ranki znajdowaÅ‚y, aby tylko ktoÅ› pomógÅ‚. JeÅ›li to grzybica to fluconazol by sie przydaÅ‚.

Offline

 

#31 2012-09-28 13:12:55

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

A powiedz mi jakie globulki przeciwgrzybiczne stosowałaś, czy odczuwałaś jakąś poprawę po tryvaginie. IWiesz co, zrób sobie wymaz z czystości pochwy, ona wykaże, czy masz tam jakieś bakterie czy grzyby, może najprawdopodobniej masz tam grzybice, która się rozwinęła wskutek przyjmowania leków. Przynajmniej dobrze, że nie masz e-coli, to już coś, teraz zmierzysz się z grzybicą czy innym dziadem i będzie ok. Głowa do góry.

Offline

 

#32 2012-09-28 14:02:18

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Boje się, że zanim poradzę sobie z grzybicą czy czymś co to jest to znów zachoruje mi pęcherz. Mam akurat miesiączkę więc nie zrobie wymazu. Robiłam już wymaz przy podobnych objawach i wówczas wyszlo tylko strepcioculus agalacitae, ale to był wymaz bakteriologiczny, nie czystość pochwy, ani nie wymaz z szyjki macicy. Dziś łyknę fluconazol 150. Będziemy widzieć. Dziś czuje się dobrze i nie odczuwam ani pieczenia ani swędzenia. W nocy tylko czułam, że swędzą mnie tamte okolice. Wczoraj wieczorem zaczeło piec i sędzieć dopiero po pryzsnicu, tak jakby mnie ktoś ranił w wargi sromowe żyletką, a nastepnie wystąpiło ogólne swędzenie tamtych okolic.

Nie stwierdzam jakiejś większej poprawy po trivaginie, nie wiem czy to coś daje. Myślałam, że jak bede to łykać przy antybiotyku to się obejdzie bez grzybicy. Jednak ciężko powiedzieć jak by było jakbym tego wogóle nie łykała. Ginekolog zaleciła to i powiedziała, że to bardzo ważne aby to zarzywać wogóle przez jakiś czas. Globulki używałam lactovaginal. Mam jeszcze kupione propolisowe, ale słyszałam, że mogą uczulić więc używałam tych. mam też kupione z nystatyną - ale różne opinie o tym słyszałam i wolałam nie.

Offline

 

#33 2012-09-28 14:31:59

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

wÅ‚aÅ›nie wzieÅ‚am prysznic. Nie odczuÅ‚am pieczenia jednak nie zaryzykowaÅ‚am i myÅ‚am siÄ™ pÅ‚ynem lactacyd zamiast mydeÅ‚ka z nanosrebrem. ZrobiÅ‚am oglÄ™dziny i mogÄ™ powiedzieć, że cewka dziÅ› nie jest już zaczerwieniona, zostaÅ‚y jedynie takie jakby ranki ( pÄ™kniÄ™cia) na wargach sromowych.  SÅ‚yszaÅ‚am ostatnio takÄ… hipoteze, że pÅ‚yn lactacyd ma różny skÅ‚ad w zależnoÅ›ci od tego czy sprzedawany jest w supermarkecie czy w aptece, że podobno jest różnica, że do sklepów i marketów lecÄ… taÅ„sze wersjÄ™ z fabryk. Sama nie wiem co o tym myÅ›leć. Może ktoÅ› sie wypowie.

Offline

 

#34 2012-09-28 14:33:51

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Wiesz, ja też mam swędzenie po umyciu się, podobno właśnie przy grzybicy tak jest więc myślę że to właśnie może Ci dokuczać. Masz flukonazol 150, to chyba jest na receptę, jak masz, to użyj.
A powiedz mi czy lactovaginal można stosować jeszcze podczas terapii antybiotykowej czy po? Odczułaś jakąś poprawę po tym?
Odczekaj po miesiączce i zrób sobie wymaz z pochwy na czystość bakteryjny i na grzyba, chyba tak można i zobaczysz co tam siedzi. Większość problemów ma tło ginekologiczne i nadważa układ moczowy i robi się wielka afera.

Offline

 

#35 2012-09-28 21:25:18

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Nie słyszałam, żeby nie można było stosować tego podczas antybiotyku. Myślałam, że wręcz to wskazane jest w trakcie aby tego używać. Na ulotkach zazwyczaj pisze ze w trakcie i po antybiotyko terapii. Czy odczułam poprawę ciężko powiedzieć, może faktycznie nie piekło tak gdzieś wvokolicach pochwy lub nie tak intensywnie. Dodatkowo był komfort psychiczny.
Tak zrobię, poczekam aż skończy mi się miesiączka i zrobie wymaz. A ile powinnam odczekać po skończonej miesiączce aby wykonać te badania ?

Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale ostatnio miałam bardzo skąpe miesiączki. Trwały normalnie około 6 - 7 dni jednak ilość krwi była bardzo skąpa. Ta miesiaczka jednak jest jakby już normalniejsza. Krwi jest więcej. To jeszcze nie to samo co kiedys gdzie okresy byly bardzo obfite, ale juz prawie. Ciekawe czy to ma jakiś związek z wyleczeniem e-coli.

Niestety ale tego dnia też nie moge zaliczyc do udanego jesli chodzi o dolegliwosci. Przed chwila zaczelo mnie piec. Poszlam sie wysikac - nie wiele bo bardzo mi sie nie chcialo. W każdym razie teraz siedze i mnie piecze. Piecze tak samo jak wczoraj po kąpieli tylko, że wczoraj jeszcze swędziało a dziś już nie swędzi ale kto wie co będzie po wzięciu prysznica. Ciekawe czy to pieczenie ustąpi po zarzyciu dawki 150 mg fluconazole. Jeśli nie - to by znaczyło, że to nie grzybica.

Offline

 

#36 2012-09-28 23:54:31

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Pytanie może głupie ale bardzo istotna sprawa, Czy którejś z pań udaje się to rozróżnić a jeśli tak to w jaki sposób ? są jakieś sposoby czy przesłanki ?

Offline

 

#37 2012-09-29 00:02:41

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

dokladnie jest tak jak mowi beautiful, jak dokladnie nie umiesz powiedziec czy to cewka czy pochwa to pewnie i jedno i drugie, bo od pochwy nadkażasz cewkę ktora ciagle jest wrazliwa, wiem cos o tym.

Offline

 

#38 2012-09-29 09:13:02

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Pewnie jest tak jak mówiicie. Będziemy widzieć co przyniesie dzień - może to pierwszy dzień bez pieczenia i dyskomfortu - kto wie..

Offline

 

#39 2012-09-29 14:41:04

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Siedze i czuje ze jakby mialo ochote zsczac piec gdzies jakby na wejsciu do pochwy. Nie piecze przy oddawaniu moczu. Ostatnie oddanie moczu nadtapilo okolo 30 min temu, nie ma tez uczucia checi zrobienia siku. Samo z siebie jakby zaczynalo piec. Co ciekawe, wzielam wczoraj flucobazol 150mg i smaruhe sie clotrimazolem wiec nie wiem juz sama, moze to nie grzybica? Mial ktos tak ze pieczebie czy takie uczucie dyskomfortu sie zaczynalo samo z siebie i cos zostalo zdiagnozowane? Po jakim czasie fluconazol zaczyna dzialac? Mozliwe ze jeszcze nie zadzialal jesli minela cala noc i pol dnia od wziecia? Nienawidze tego uczucia.. Nie wiem czy obvisle spodnie moga takie uczucie powodowac? Nosze obcisle spodnie ale bo nie cisna mnie raczej w wiadomym miejscu. Pewnie zrobie wymazybi nic nie wykarza tak jak kiedys. Ginekolpg kiedys juz stwierdzila podraznienie ale nie stwierdzila grzybicy a wymaz wykazal tylko strepcioculus agalacitae. Jeszcze troche i zanieszkam w aptece jak tak dalej pojdzie albo w psychiatryku

Offline

 

#40 2012-09-29 15:00:57

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Gdyby tylko nie lęk o pecherz ze sie zaraz zainfekuje, zylo by sie lepiej. Oby wytepic wszystkie te paskudztwa.
Czy ma ktos tak ze ma bardzo wrazliwy pepek? Bo ja taki mam ze nie moge sie zabardzo dotknac yak czy wsadzic np palec w celu umycia pepka-jest to dla mnie katorga zeby wyczyscic pepek. Stres jak u dentysty. Nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale moze to jalies pasozyty czy cos.. Wiem ze pepek sie nie laczy przeciez z pochwa ale np jak czasem mnie ktos z nuenacka urazi w pepek to tak jakby mnie gdzies jednoczesnie kolo ochwy odczula. Mam taki peoek od urodzenia. W ciazy to chyba zwariuje jak mi go wybrzuszy. (nie wiem jakiej ciazy skoro nie da sie wspolzyc normalnie) ps. Pisze z telefonu z gory przrpraszam za bledy

Offline

 

#41 2012-09-29 21:23:55

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Przez caly dzien nie pieklo. Myslalam ze zacznie ale nie zaczelo. Mialam nadzieje. Niestety poszlam sie wysikac chwile temu i zaczelo piec po oddaniu moczu. Po cieplym prysznicu troche zelzylo, chociaz niestety piecze nadal. Moze to dlatego ze jeszcze mi sie nie chcialo tak bardzo sikac tzn nie czula
Parcia na pecherz. To napewno nie pecherz bo robilam posiew na poczatku tygosnia a ciagle biore nolicin 2x dziennie wiec to albo cewka nie wiem czemu albo pochwa albo obydwa na raz. Czyli fluconazol 150mg nie pomogl sad a takie mialam nadzieje. Wczoraj pieklo tak samo tez wieczorem jednak zaczelo piec jyz po 17 a dzis po 21. Zawsze to Jakis postep..

Offline

 

#42 2012-09-30 00:01:06

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Ciagle piecze cewka i chyba pochwa od 21:30.. Nie wiem co to jeszcze tak dlugo to nie trwalo, zazwyczaj maks 30 min i przechodzilo:/..

Offline

 

#43 2012-09-30 00:22:14

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Bardzo bardzo współczuje, każda z nas ma jakiÅ› inny problem, a to piecze, a to że czesto sie chodzi do kibla etc. jeÅ›li bierzesz ten nolicin (ile go już bierzesz), to chyba po nim trzeba jakiÅ› czas odczekać, aby zrobić wymaz z pochwy, tak mi siÄ™ wydaje. Czy przy braniu nolicinu miaÅ‚aÅ› jakieÅ› leki przeciwgrzybiczne, może ten nolicin dziaÅ‚ajÄ…c na jedno, jednoczeÅ›nie spotÄ™gowaÅ‚ ilość grzybów.  A co w ogóle na to wszystko mówi urolog czy ginekolog, daje jakieÅ› wskazówki.

Offline

 

#44 2012-09-30 01:15:43

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

biore juz 6 dni nolicin, zostaly zatem jeszcze 4. Nic mi przeciwgrzybicznego nie dał urolog, mimo, że zasugerowałam. Możliwe, że spotęgował. Czasem swędzi mnie nawet w okolicach odbytu. Gdyby człowiek chociaż wiedział co robić.. a tu po prostu co chwile jakiś inny objaw. Teraz to wygląda tak, że piecze jak się wysikam a nie czuje jeszcze mocnego parcia. Nie wiem, czy o ma związek z pęcherzem , cewką czy z pochwą. W dodatku miesiączka i nie mogę pójść do ginekologa. A jak pójdę to pewnie powie, że nie widzi nic tu i takie to.. Ja się wtedy jeszcze bardziej podłamię psychicznie. Ginekolog dawała więcej wskazówek. Powiedziała, żeby zwrócić uwagę na proszki, papier toaletowy, itp, że może mnie coś uczula. Nie stwierdziła infekcji, ale powiedziała, że widzi, że coś się dzieje. Pobrała wymaz z pochwy z którego wychodowano stepcioculus agalacitae. Powiedziała, żeby się tym nie przejmować zbytnio, że to normalnie bytuje w pochwie u wielu kobiet i nie daje objawów, Dała antybiotyk, ale powiedziała, że jestem raczej nosicielką tego. Kazała w czasie ciąży powiadomić lekarza prowadzącego, oraz podczas porodu. Powiedziała, żeby się nie przejmować tym bardzo. Kazała łykać trivagin, jeść dużo jogórtów naturalych bez cukru, Unikać cukrów. Dała leki przeciwgrzybiczne dla męża ( ma on plamki na żołędziu - od jakiegoś czasu). Urolog zlecił posiew, przepisał leki, kazał powtórzyć posiew. I teraz muszę się do niego wybrać, bo mam dostać szczepionkę uro vaxom. Kazał pić dużo kwaśnego, Brać prysznice zamiast kąpieli itp. Pójde i powiem, że tak mi się dzieje, że czasem piecze coś czaem nie i że to tak jakb od pochwy też. Możliwe, że to właśnie grzybica jest, bo swędzi czasem nawet w okolicy odbytu - ale to tak ze dwa razy dziennie coś zaswędzi. Raczej mnie coś piecze. Ale przy grzybicy to może by pomógl fluconazol 150mg, który wczoraj wziełam (miałam w zanadrzu, przepisała mi ginekolog wink)

Offline

 

#45 2012-09-30 01:22:39

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

a powiedz z jakiego jesteś miasta, wygląda na to, że może nolicin wywołał u Ciebie grzybicę, która to podrazniła cewkę, nie wiem, snuję domysły. Wiem po sobie, że kilka dni po ciproneksie dostałam strasznego swędzenia, te leki są strasznie grzybotwórcze, a grzybicy tak łatwo się nie leczy, pobierz jeszcze ten lek przeciwgrzybiczny i potem pobierz znowu wymaz z pochwy.

Offline

 

#46 2012-09-30 11:28:03

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Jestem z okolic Krakowa. Nie mam juz lekow przeciwgrzybicznych. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale jeden dzien po fluconazolu 150mg bylo super az do wieczora. Dzis po wysikaniuczuje klucie jakby tam gdzies kilka razy zakulo. Czuje dzis tez wieksze parcie na pecherz i troche jakby palilo w pochwie. Najgorsze ze nie umiem odroznic zapalenia pecherza, cewki od pochwy.. Ale wydaje mi sie ze moze by jie zrobilo sie zapalenie w trakcie brania antybiotyku. Brak sil poprostu.

Offline

 

#47 2012-09-30 13:03:48

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

W dodatku chybaatakuje mnie grypa. Jak przez cale zyciespokoj tak teraz nic tylko sie do grobu polozyc.

Offline

 

#48 2012-09-30 13:26:43

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Po kolejnym wysikaniu nie ma objaeow. Nic nie piecze. Moze dlatego ze jestem mocno wysmarowana clotrimazolem. Wiem ze czesto tu cos dodaje ale potem latwo mi spisac dolegliwosci przy wizycie u urologa. Tak to czasem cos zapomne.

Offline

 

#49 2012-09-30 13:42:58

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

To znalazlam w necie i by sie zgadzalo. Moze poprosze o wymaz mykologiczny pochwy, bakteriologiczny szyjki i bakteriologiczny cewki jak udam sie do ginekologa:

"Przewlekła i nawracająca grzybica pochwy może przebiegać mniej standardowo. Daje wówczas objawy bardziej powiązane z układem moczowym:
ból i pieczenie podczas oddawania moczu
uczucie nie do końca opróżnionego pęcherza moczowego
częste oddawanie moczu
JednoczeÅ›nie, objawy zwiÄ…zane z drogami rodnymi – upÅ‚awy, zmiany w wyglÄ…dzie sromu, zmiany skórne – mogÄ… być bardzo nieznaczne lub nie wystÄ™pujÄ… wcale.

Offline

 

#50 2012-09-30 14:58:04

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

ja bym stawiała na streptocccus agalactiae bo ja mam objawy identyczne do twoich, wiekszosc dnia nie boli nic, czasami piecze np pol godziny, po oddaniu moczu albo w ogole bez przyczyny.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson