Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-25 14:26:10

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Moczomen powraca

Witam wszystkich bardzo serdzeczne, po raz kolejny.

2 lata temu w lutym przeziebiÅ‚em sobie  z mojej wÅ‚asnej gÅ‚upoty pecherz (Krótkie spodenki, wyjscie w lodowata noc). Na drugi dzieÅ„ dostaÅ‚em czestomoczu wraz z nieustanym parciem. PoszedÅ‚em z tym do lekarza, robiliÅ›my posiewy, wymazy i badania z których i tak nic nie wynikaÅ‚o. BraÅ‚em leki takie jak furarginium, uroflow, urotrim i jakieÅ› rozkurczowe omnic oscas.Nic nie pomagaÅ‚o, trwaÅ‚o to tak do lipca aż powiedziaÅ‚em że leczenie tego nie ma sensu wmówiÅ‚em sobie że to przez nerwy...

Miałem wtedy zły nawyk picia wody z kranu, postanowiłem że tego zaprzestane i po jakimś czasie od tego wydarzenia choroba z moim pecherzem ustapiła. Po jakis 2 miesiacach wrócił mój nawyk do picia wody z kranu i problem z moim pecherzem powrócił. Uświadomiłem sobie wtedy że problem leżał cały czas przez tzw "Kranówke". Objawy przeszły po paru dniach.

Przez cały rok praktycznie miałem spokój, trzymałem sie zdala od kranówek. Aż do teraz... Pewnej nocy gdy spałem w czasie snu przez przypadek mialem odkryte nogi. Gdy rano sie obudziłem zauważyłem że sa strasznie przemarzniete dostałem czestomoczu i parcia. Czestomocz ustapił na nastepnym dzien lecz parcie nie... Na dodatek czuje sie słaby, i lekko przeziebiony brałem duzo witaminy c, rutinoscorbin i stare lekki urotrim i uroflow. Z każdym dniem sytułacja sie pogarszała i nadal pogarsza.
urotrim i uroflow się pokończyły. Choroba powoli przechodzi ale parcie niestety nie a wrecz powiem ze sie nasila... Trwa to już dwa tygodnie, objawy sa dosłownie takie same jak z przed 2 lat. Zimne nogi, lekkie osłabienie i te parcie...

Kiedys ktoś na tym forum wspomniał że to jakiś wirus którego bardzo ciezko zdiagnozować że zazwyczaj sam mija po roku czasu. Sam nie wiem co robić.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson