Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-26 17:59:04

antywirus 26
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-26
Posty: 13

problem z cewka moczowa

Witam wszystkich. Od niespełna 2 lat mam poważny problem. Mianowicie polega on na tym ze w cewce moczowej odczuwam dyskomfort tak jakby mocz nie zszedł z cewki do konca. Pierwszy raz poczułem ten objaw siedząc w samochodzie. Myslałem ze to nic powaznego no ale niestety trwa to do dnia dzisiejszego. Nie odczuwam zadnego bolu, swedzenia itp. Mocz oddaje w miare regularnie z tym ze po oddaniu musze wytrzasnac pozostałosci w postaci sporej ilosci kropelek. Najgorzej jest od razu po oddaniu moczu ale to uczucie cały czas daje sie we znaki. Mam 23 lata, przez 3 lat byłem z jedna dziewczyna i była moja pierwsza partnerka w zyciu seksualnym. Praktycznie od 2 lat nie jestesmy ze soba a dolegliwosc zaczeła sie 2 mce przed naszym rozstaniem. Zauwazyłem ze podczas stosunku zaczałem miec problemy ze wzwodem i moj apetyt na seks zmalał. Do czasu powstania tych dolegliwosci nie miałem zadnych problemów.. zauwazyłem równiez ze moj członek bardzo czesto dochodzi do bardzo małego rozmiaru i skóra zaczyna sie marszczyc sczegolnie jak jest zimno. Robiłem wiele badan tzn krew,mocz, posiew moczu i nasienia, chlamydie(która wykazało dodatnio ale wyleczyłem ja doksycyklina) i wszystko było w porzadku, jednak objaw przez 2 lata nie ustąpił nawet przez jeden dzien.. Dodam równiez ze po wetknieciu przez lekarza palca w odbyt uczucie zwiekrzyło sie pieciokrotnie, a co do odbytu jakies poł roku temu zaczeło mi dokuczac swedzenie, stosuje drogie mascie i czopki ale nic nie pomagaja:( Moze ktos z Was miał kiedys podobne objawy? Bardzo prosze o pomoc bo z tym naprawde nie da sie zyc:(

Offline

 

#2 2012-09-26 23:04:58

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: problem z cewka moczowa

chlamydia wyszła dodatnia, a jak długo leczyłeś doxy, bo jeżeli są dalej dolegliwości to jesteś nie doleczony.
Zrobić jeszcze raz badanie na chlamydie, mykoplasmę i ureaplasmę ale z krwi nie wymazy.

Offline

 

#3 2012-09-27 00:07:20

antywirus 26
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-26
Posty: 13

Re: problem z cewka moczowa

a czy te objawy musza byc spowodowane przez chlamydie? a o tej ureoplazmie tez mi jedna pani mówiÅ‚a  a ja pusciÅ‚em to mimo uszu. ChciaÅ‚bym chociaz wiedziec w jakim kierunku mam sie leczyc bo jak do tej pory to kazdy lekarz twierdzi co innego i oczywiscie kazda porada jest bezzskuteczna.. caÅ‚y czas zastanawia mnie czy moje objawy zgadzaja sie z ta choroba. bo przeciez rzekomo zostaÅ‚a wyleczona...

Offline

 

#4 2012-09-27 00:21:54

antywirus 26
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-26
Posty: 13

Re: problem z cewka moczowa

gdzie takie badania moge zrobic? i czy sa one kosztowne? Zrobiłem juz tyle badan ze przestałem ufac wszystkiemu. Niby objawy tej choroby nie sa bolesne ale strasznie uciazliwe.. gdy robie jakis dynamiczny ruch czuje ze w cewce cos sie przelewa ale tego nie widac.

Offline

 

#5 2012-10-02 22:47:59

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: problem z cewka moczowa

odpowiadam w Twoim wątku. Jeżeli wcześniej miałeś stwierdzoną badaniami chlamydie a teraz masz takie objawy mogące świadczyć o niewyleczonej infekcji. Wejdź na forum cpn to się zorientujesz jak ludzie długo się leczą.
Zaproponowałam badania bo bez tego to możemy sobie tylko gdybać.
Badania najlepiej zrobić w diagnostyce lub synevo / nie wiem skąd jesteś/ z krwi na chlamydie pneumonie /cpn/, chlamydie trachomatis /ctr/ i mykoplasmę w klasie IgM i IgG a ureaplasmę robi się z krwi u dr Wielkoszyńkiego w Bytomiu /kurierem/.
Badania robimy tylko z krwi bo wymazy wychodzą ujemne jak infekcja trwa długo, ja jestem tego przykładem i nie tylko ja.
Badania sÄ… drogie i robi siÄ™ je prywatnie.

Objawy mogą być przeróżne dlatego jak zrobisz te badania to będziemy coś radzić a tak to jest jałowe gadanie.
Poczytaj trochę dokładniej forum bo wiele spraw było już dużo razy wałkowane i trudno ciągle pisać to samo w kółko.
Powodzenia w wykonaniu badań oby szybko

Offline

 

#6 2012-10-17 20:36:38

Olka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 154

Re: problem z cewka moczowa

Perosiu dlaczego z krwi a nie wymazy są lepsze? noszę się z zamiarem zbadania tego cholerstwa metodą pcr i nie wiem właśnie o co w tym biega...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson