Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2013-01-14 19:04:52

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

NEUROUROLOG-dr nauk med. Andrzej Buczyński

Witam, dzisiaj od mojej neurolog dostałam namiary na dr Buczyńskiego, jako jedynego neurourologa w Polsce (prekursora badań urodynamicznych w Polsce).
Dr ponoć pracował w Szpitalu Wojskowym, obecnie przyjmuje w Konstancinie.
Czy ktoś coś słyszał na temat dr?
PodajÄ™ namiary strony www http://www.buczynski-neurourolog.eu/index.html

Offline

 

#2 2013-01-14 22:19:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: NEUROUROLOG-dr nauk med. Andrzej Buczyński

O, ho, ho! Czyżby wreszcie, po latach, coś drgnęło w kwestii takiej specjalności? (O potrzebie tejże czytałam już w 2005 albo 2006). Gdyby jeszcze uroginekologów przybyło...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2013-01-15 08:18:33

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: NEUROUROLOG-dr nauk med. Andrzej Buczyński

Redakcjo ponoć ten lekarz nie jest szerzej znany bo pracował bardziej w środowisku wojskowym (wiesz o co chodzi), ale już jest na emeryturze i prowadzi praktykę.
Neurolog mi mówiła, że właściwie on wprowadził badanie urodynamiczne w Polsce i jest jedyną osobą, która się na tych sprawach zna (wąska dziedzina uroneurologia) i potrafi prawidłowo robić badanie urodynamiczne i je interpretować.
Powiedz mi czy wg Twojej wiedzy rzeczywiście jest tak, że to badanie jest trudne do prawidłowego odczytu dla lekarza i interpretacji? Czy warto tłuc się przez pół Polski aby je u niego wykonać?

Offline

 

#4 2013-01-15 19:21:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: NEUROUROLOG-dr nauk med. Andrzej Buczyński

Ha, nie mam pojęcia. Ale wcale by mnie to nie zdziwiło. Natomiast wydaje się, że warto o tyle, iż doktor będzie umiał szerzej spojrzeć na zagadnienie dysfunkcji neurogennych w problemach pęcherzowych - zarówno w ujęciu "mechanicznym" (uciski, niedokrwienia), jak i zapalnym (neuropatie powirusowe, boreliozowe). A przynajmniej mam taką nadzieję. Dajcie znać, czy słuszną.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson