Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2013-02-03 10:41:37

goska95
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 2

Już mam dość swojego pęcherza.

Witajcie.Od prawie roku męczę się z częstomoczem.
.Zaczęło siÄ™ od tego jak poszÅ‚am w maju cienko ubrana na dwór  i gdzieÅ› mnie przewiaÅ‚oi wtedy zaczęłam ciÄ…gle siusiać
.Lekarz rodzinny zrobiÅ‚ ogólne badanie moczu nic nie wyszÅ‚o ale daÅ‚ mi żuravit gdy on nie pomógÅ‚ braÅ‚am furaginum ale  bez skutku.NastÄ™pne badanie moczu wykazaÅ‚o trochÄ™ biaÅ‚ka i ciaÅ‚ka ketonowate ale lekarze mówili że to w normie a sikam ze stresu.W  koÅ„cu  wyÅ‚uciÅ‚am siÄ™ o posiew który wykazaal paciorkowca gruby B Streptococcus agalactiae miano 5.Dano mi zwykÅ‚y Duomox który zniżyÅ‚ paciorkowca do miana 4.Stwierdzono że tak już może być a sikanie  zejdzie
samo.Zlecono mi konsultacjÄ™ ginekologicznÄ… ale tam mam wszystko w porzÄ…dku.
Ale ja urodziÅ‚am siÄ™ z  chorym sercem wiÄ™c udaÅ‚am siÄ™ do urologa prywatnie nie ryzykujÄ…c szkód w sercu.Urolog powiedziaÅ‚ że moje sikanie to pewnie pÄ™cherz nadreaktywny dostaÅ‚am lewofloksacynÄ™ kazaÅ‚ brać vesicare jeÅ›li pomimo antybiotyku bÄ™dÄ™ dalej sikać.
I biorÄ™ już vesicare ponad 2 miesiÄ…ce żadnej poprawy...Po lewofloksacynie bakteria zostaÅ‚a zniszczona ale za to pojawiÅ‚ mi siÄ™ s.epidermidis ale miaÅ‚ miano poniżej 2  a urolog mòwiÅ‚ że takie miano może być.
Mam już dość swojego sikania wylądowałam przez nie na fluoksetynie bo mam od urodzenia epizody depresji i dalej mi smutno sad.
Z sikaniem w samej nocy zmagam się już z 2 lata ale to nie jest dla mnie uciążliwe.
Gdy miałam 4 latka miałam odwrotny problem nie oddawałam moczu.

Offline

 

#2 2013-02-03 11:45:46

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Już mam dość swojego pęcherza.

a ile razy dziennie i co ile minut badz godzin chodzisz sikac? ile pijesz w ciagu dnia? boli Cie cos lub piecze przy sikaniu po lub w trakcie ?

Offline

 

#3 2013-02-03 13:19:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Już mam dość swojego pęcherza.

Poczekaj. Dostałaś Duomox. Z antybiogramu? Bakterii na pewno nie ma? Nie masz też innych czynników infekcyjnych? Grzyb, bakterie atypowe, wirusy?

Poza tym - na pęcherz nadreaktywny nie daje się antybiotyku. To tak jakby dawać antybiotyk na tachykardię. No to albo masz infekcję, albo nie, niech urolog się zdecyduje.

Dalej - nie pamiętam dokładnie, ale zdaje się, że przy problemach z sercem jakieś bakterie - czy nie właśnie paciorkowce? - są dość niefajne.

Dalej - po iluś miesiącach problemu możesz mieć też podrażnioną/uszkodzoną śluzówkę i/lub napięcia mięśni dna miednicy. Warto też o tym pomyśleć, niezależnie od problemu głównego.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson