Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2014-02-10 23:01:06

J_G
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 10

paciorkowiec kałowy - Linezolid/Zyvoxid ?

Po 8 latach męczarni w końcu poznałam prawdopodobny ich powód - Enterococcus faecalis czyli paciorkowiec kałowy. Zrobiłam badania w Warszawie na Lelka, lekarze podchodzą do tego sceptycznie ponieważ wszędzie indziej posiewy nic nie pokazują. Ale do rzeczy.

BraÅ‚am już najróżniejsze antybiotyki ze skutkiem prawie zerowym. Jeden z lekarzy stwierdziÅ‚, że te bakterie sÄ… prawie nie do wyleczenia normalnymi antybiotykami i jedyne lekarstwo, które może pomóc jest do kupienia w Czechach, koszt 10 dniowej kuracji to jakieÅ› 5 tys. zÅ‚. Czy sÅ‚yszaÅ‚ ktoÅ› z was o czymÅ› takim? Wydaje mi siÄ™, że chodzi o  Linezolid (Zyvoxid) ale one sÄ… dostÄ™pne w Polsce. ChciaÅ‚abym siÄ™ dowiedzieć wiÄ™cej o tych lekach, ich skutecznoÅ›ci, o czymkolwiek. Zanim wydam takie pieniÄ…dze chciaÅ‚abym wiedzieć czy jest to tego warte. Może sÄ… tu osoby, które poradziÅ‚y sobie z tym problemem innymi sposobami? ProszÄ™ o jakiekolwiek informacjÄ™, jest bardzo źle a mnie już braknie siÅ‚y do walki z tym paskudztwem sad

Offline

 

#2 2014-02-11 09:02:29

Belly
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 441

Re: paciorkowiec kałowy - Linezolid/Zyvoxid ?

Przeczytaj wątek beautiful. Ona stosowała Linezolid. Wiele osób ma enterococcusa (ja też) i z nim walczy (lub nie), ale zwykle bez efektów.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson