Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2014-08-02 13:11:30

olgaolga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 20

Wobenzym

witam,

zakupilam wobenzym z nadzieja ze stlumi stan zapalny w moim organizmie - ze pomoze mi pozbyc sie stanow zapalnych ukladu moczowo-plciowego

dzialanie wobenzymu jest dosc dziwne dla mnie bynajmniej, nie do konca je rozumiem ?

musze powiedziec ze odkad go biore nie moge powiedziec ze jest gorzej, ale biore go dopiero 2 tygodnie a kuracje zakupilam na 3 miesiace wiec zastanawiam sie czy moze ktos z forumowiczow bral ?

moj cel jest sie wyleczyc biorac te enzymy i szczepionke (urivac) bez antybiotykow ktore mnie tylko niszcza

prosze o wpisy

olga

Offline

 

#2 2014-08-02 17:32:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wobenzym

A nie wolałaś kupić polskiego zestawu enzymów? Wyszłoby taniej, np.:

http://www.doz.pl/szukaj/s0_0-enzymy+trawienne,apteka


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2014-08-02 20:48:51

olgaolga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 20

Re: Wobenzym

no wlasnie podobno to nie tak do konca z tym odpowiednikkiem - bo tez zapytalam sie lekarza - a dlaczego nie moge sobie kupic innego zestawu takich samych enzymow i wyjdzie tak samo ?? - a lekarz powiedzial mi ze tu chodzi glownie o nosnik i wykonanie leku dlatego on bedzie skuteczny

ja znalazlam za 410 zl 800 tabletek w www.DocSimon.pl - wiec kosztowo za czas tej samej kuracji wychodzi nawet taniej

jestem w sumie w stanie w to uwierzyc bo bralam leki i ich odpowiedniki i widzialam ogromna roznice - wiec bede sie trzymac wobezymu

Offline

 

#4 2014-08-02 21:00:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wobenzym

OK. Nie mam porównania, nie potrafię się wypowiedzieć...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2014-08-21 23:36:29

olgaolga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 20

Re: Wobenzym

witam,

wiec biore ten wobenzym juz miesiac , 2 razy po 4 tabletki, pilnuje jak w oka w glowie godziny przyjmowania zeby takiej kasy nie  wyrzucac w bloto i przyjmowac na puste jelita i wydaje mi sie ze ze wszystkich lekow jakie bralam to dziala najlepiej na bolacy ze stanem zapalnym pecherz

nie wyjasnilam dlaczego go biore ?
pecherz mnie bolal non stop i byl tkliwy wiec na zdrowy rozsadek jak boli to jest stan zapalny wiec trzeba leczyc
wiec ide do lekarza i mowie boli pecherz, w posiewie nie ma bialek - bo bialka mowia o stanie zapalnym - wiec lekarz mi mowi "Pani nie ma stanu zapalnego". To ja mu tlumacze ze moze nie sikam krwia i fkatycznie nie ma bialek w moczu ale przy stanie zapalnym boli a przy stanie przewleklym przeciez nie wyjda bialka w niewiadomych ilosciach a stan bedzie sie jatrzyc

wiec szukalam czegos oprocz antybiotykow i furaginy zeby zbijac ten stan zapalny

ziola troche slabe (ale i tak  pije)  az w koncu znalazlam ten wobenzym

po miesiacy moge powiedziec ze to dziala, dlaej do konca nie rozumiem jak to dziala dokladniez tymi enzymami ale pierwszy raz od 2-3 lat po prostu nie czuje ze mam pecherz - zdarza sie i siusiu zrobic czesciej i czestomocz w czasie okresu ale nieczuje ze jest tam, non stop

ja stawiam na kombinacie wobenzym +urivac i mam nadzieje ze sobie pomoge - to jest moj plan na najblizszy rok

pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson