Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2014-09-21 00:38:56

J_G
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 10

Krwawienie po biopsji

11 dni temu miaÅ‚am wykonywanÄ… cystoskopiÄ™ z biopsjÄ…. Problem w tym, że w dalszym ciÄ…gu bardzo krwawiÄ™ a jest coraz gorzej. ByÅ‚am u urologa wykonujÄ…cego badanie, przepisaÅ‚ leki na zmniejszenia krwawienia i to tyle a internista kazaÅ‚ Å‚ykać witaminÄ™ K… Mój mocz wyglÄ…da jak sama krew, to już nie jest krew w moczu a raczej mocz w krwi. Od wczoraj mam problemy z oddaniem moczu, przeszkadzajÄ… mi skrzepy, jest ich coraz wiÄ™cej. DziÅ› za każdym razem z powodu skrzepów nie mogÅ‚am oddać moczu, po kilku minutach mi siÄ™ udaÅ‚o ale to co ze mnie wyszÅ‚o mnie przeraziÅ‚o – ok. 9cm skrzep. Przepraszam za takie szczegóły.  Nie wiem co robić, czekać aż siÄ™ wykrwawiÄ™?  ;(

Offline

 

#2 2014-09-21 16:43:52

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Krwawienie po biopsji

Idz koniecznie jeszcze raz do lekarza.
Ja tez krwawilam po cystoskopii,ale tylko 3 dni i nie az tak duzo.
Takie krwawienie jak opisujesz raczej nie jest normalne...

Offline

 

#3 2014-09-22 18:35:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Krwawienie po biopsji

Popieram Majkę. Raz, że możesz mieć problemy wynikające z nadmiernej utraty krwi, dwa, że taka krwawiąca ranka w pęcherzu to na zawołanie problemy z infekcjami, trzy - jeśli krwawisz tak długo i intensywnie, to może doszło podczas zabiegu do jakiegoś urazu jatrogennego, a to już w ogóle grozi powikłaniami.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Online

 

#4 2014-09-24 14:41:50

J_G
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 10

Re: Krwawienie po biopsji

Bardzo dziękuję za rady! jakimś cudem krwawienie samo ustąpiło, za kilka dni idę do lekarza.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson