Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2016-04-06 14:30:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Tomografia ultrasonograficzna - Wrocław - gdzie?

Kochane pęcherzowiczki! Orientujecie się może, czy ktoś poza Corfamedem wykonuje we Wrocławiu tomografię ultrasonograficzną? Wyszukiwarka w ogóle wypluwa ze trzy placówki w Polsce, więc nie wiem, czy źle szukam, czy rzeczywiście jest to tak niepopularne badanie. A bardzo mi na nim zależy. Z oczywistych względów do Corfamedu nie pójdę, chociaż mówiąc z nutą sarkazmu - Corfamed sam powinien mi to badanie wykonać. Jego wynik bowiem może nie tylko pomóc mi uzyskać pomoc medyczną (na co liczę), która jest mi odmawiana, ale też stanowić ochronę prawną dla lekarzy tej przychodni. Powołane na wniosek konsultanta krajowego ds. położnictwa i ginekologii, konsultanta krajowego ds. anestezjologii i intensywnej terapii oraz konsultanta wojewódzkiego dla Dolnego Śląska ds. położnictwa i ginekologii konsylium lekarskie, w osobach reprezentujących klinikę ginekologii i położnictwa (prof. LH i prof. AK), orzekło, że przedwczesne wygaśnięcie czynności jajnikowej nastąpiło przed wrześniem 2010 roku, tym samym przerzucając odpowiedzialność (a przynajmniej jej większą część) za ubezpłodnienie mnie na Corfamed (do końca września 2012 pozostawałam pod wyłączną opieką ginekologiczną tej przychodni). Z czym ja się nie zgadzam, zważywszy na pominięte przez konsylium w protokole opinie innych specjalistów w tej kwestii i wyniki badań. Oczywiście, co mi Corfamed zrobił, to mi zrobił, ale opinia konsylium stanowi w moim odczucie próbę przerzucenia odpowiedzialności, zwłaszcza w kontekście istniejących podejrzeń i - eufemistycznie mówiąc - nieprawidłowości w badaniach i dokumentacji klinik ginekologicznej i endokrynologicznej w moim przypadku. Niestety, na podstawie samego RM nie można rozstrzygnąć, a laparoskopii również konsylium mi odmówiło (za nic mając mój pogarszający się stan i alarm innych lekarzy, że trzeba w końcu dokończyć diagnostykę), dlatego pomyślałam o tej tomografii usg.

Swoją drogą - zapytam naiwnie: czy gdzieś we Wrocku da się wykonać wideokolposkopię na NFZ? Potrzebuję kawałek wideokolposkopii smile, a już nie wyrabiam finansowo z kosztami leczenia.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson