Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-05-21 12:37:04

krzysiek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-12-05
Posty: 9

Strajk lekarzy

Przepraszam, ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Jak długo to potrwa? Lekarze rodzinniteż strajkują? Pozdrawiam, Krzysiek

PS Jesli temat nie ejs tu namiejscu to usuńcie

Offline

 

#2 2007-05-21 17:58:29

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Strajk lekarzy

Krzysiek niepubliczne przych rodzinne maja nie strajkowac

Offline

 

#3 2007-05-21 19:06:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Strajk lekarzy

Przeniosłam. Teoretycznie do ugięcia się rządu, ale prędzej my zdechniemy, niż rząd się przejmie, więc pewnie lekarze z czasem to złagodzą. Rodzinne mają dołączyć do strajku, ale te z Porozumienia Zielonogórskiego. Na razie nie strajkują, poza tymi z przychodni przyszpitalnych.

A jak nie jestem entuzjastką miłościwie panującego nam premiera - tak z jedną wypowiedzią (choć obłędnie niegramatyczną) się zgadzam - cytuję z pamięci i w wersji wygładzonej wink: prywatyzacja, tak, ale jeżeli weźmiecie odpowiedzialność za leczenie.

I ja pierwsza sformuję marsz poparcia dla 7.500 (i więcej - bo cóż to za kwota dla tak odpowiedzialnego zawodu) pensji dla urologów. Ale czy oni wtedy zapłacą mi odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu i niemożność pełnienia ról zawodowo-społecznych (czyt. spieprzone życie)? Czy wykupią sobie OC na milion złotych, żeby zapłacić, jeśli ich terapia (nawet niebędącą błędem w sztuce) spowoduje w ramach skutków ubocznych okaleczenie pacjenta? Dlaczego my musimy za to płacić?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson